|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kak stolček za hranjenje?
17.10.2006 22:12:15   
Anonimen
Kakšnega priporočate?

user posted image
ali


user posted image
Nujno pa mora bit tak, da ma zraven mizico, ker mava ful malo kuhinjo in v bisvtu jeva v dnevni, otroček pa bi jedel izključno na svojem stolčku. Vsaj dokler ne zraste. A trip trap stoli majo vsi mizico?
Pa do kdaj se uporablja ta prima papa varianta? Ker se bolj k tem nagibam...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kak stolček za hranjenje?
17.10.2006 22:16:58   
total
Jaz mam takšenega kot je prvi,sam od druge firme,mi je boljši kot trip trap,Je še zdaj noter pa je star 2leti in še bo..

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kak stolček za hranjenje?
17.10.2006 22:19:45   
Maxica
Mi imamo tudi Prima papa. Ga še zdaj pridno uporabljamo, spoloh mi je fajn, ker je otrok notri privezan. Imamo sicer tudi trip trap, ampak ko je v njem, nam ne poje skoraj nič, ker je preveč "free" notri. Tako da, jaz sem za prvega.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kak stolček za hranjenje?
17.10.2006 22:20:07   
Anonimen
Ikea antillop, najbolj enostaven za 15 eur. Mizico ima, tudi velik ni (vsaj v primerjavi z raznimi Prima Pappa).

Drugače mi je všeč tudi Trip Trap, ampak pri 6-ih mesecih otroka enostavno nisem videla v tem stolčku, se mi je zdelo, da bo kar ven padel...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kak stolček za hranjenje?
17.10.2006 22:21:20   
Katrin
Mi imamo oba (leseni trip trap) in enega oblazinjenega (oba smo pač dobili v dar). Težko bi rekla, kateri je boljši, oba s pridom uporabljamo. Začeli smo z oblazinjenim; ko pa je user posted image  začela sama jesti, sem podlogo morala prati 1x na teden, tista snemljiva plastična mizica pa ni nikoli ostala pritrjena na stolu user posted image , temveč je letela na tla. user posted image

Sedaj, pri 19ih mesecih jo dam raje v leseni trip trap in potisnem k mizi, tako da lahko je skupaj z nama.

Bi te samo opozorila na stolčke, ki so na kolesih, da so lahko nevarni, če se otrok prične odrivati od mize.

Veliko sreče pri odločitvi user posted image

< Sporočilo je popravil katrin -- 17.10.2006 22:23:18 >


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kak stolček za hranjenje?
17.10.2006 22:23:05   
Anonimen
mi imamo trip trapa ampak ne original tistga na A in smo čist zadovoljni z njim. tut mizico imamo zravn, pa eno tako blazino, ki manjšega otroka prime malj bolj not v nejm tko da sem js tavečjo imela v njem od cca pol leta ja. mi nimamo prostora za take megalomanske stolo kot je ta tvoj prvi. pa še to ga imaš lahko res mogoče 2 leti potem je pa šara, trip trapa bosta pa obe imeli še nekaj časa lahko v svojih sobah ali pa za mizo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kak stolček za hranjenje?
17.10.2006 22:23:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Mi imamo tudi Prima papa. Ga še zdaj pridno uporabljamo, spoloh mi je fajn, ker je otrok notri privezan. Imamo sicer tudi trip trap, ampak ko je v njem, nam ne poje skoraj nič, ker je preveč "free" notri. Tako da, jaz sem za prvega.user posted image


A ti revica si še vedno tuki? user posted image
Veliko sreče jutri! user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kak stolček za hranjenje?
18.10.2006 0:11:50   
viv_
Jaz sem imela najprej (sposojeno) eno varianto kot je prvi. To je mala uporabljala do cca. enega leta.

Sedaj imamo pa doma Ikea Antilop, se super obnese. Mirna je velika, pa je pri 3 letih še vedno v tem stolu. Sama lepo spleza noter, ven pa ne more user posted image . Lahko ima mizico, ali pa mizo snameš in ga postaviš ob jedilno mizo. Prav tako se dobi neka blazinica, za v stol, za mlajše otročke.

Pri babicah imamo pa trip trap (pri eni original, pri drugi na A). Jaz res kakšne bistvene razlike ne opazim. Mi gre pa na živce, ker potem leta dol pa gor, pa mal poje, pa dva kroga, pa nazaj za mizo... Tisti leseni lok pa sname ven iz stola, pa tudi precej ozek je in ji ga komaj dam okrog pasu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kak stolček za hranjenje?
18.10.2006 0:15:21   
žanek
Mi imamo pa takšnega in smo ful zadovoljni. user posted image
Namenjen je za hranjenje, kasneje pa ga lahko razstavite. Stolček in mizico lahko otrok uporablja za pisanje, risanje, igranje....
 




user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kak stolček za hranjenje?
18.10.2006 9:31:28   
LUNA06
žanek kje pa si dobial ta stolček in koliko (približno) stane?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kak stolček za hranjenje?
18.10.2006 10:53:17   
Antigona
žanek kje pa si dobial ta stolček in koliko (približno) stane?


Sej je link na slikici...
Pikapolonica, pa sploh ni tolk drag, zgornji je 13.690, spodnji pa 8.990 sit.

V čem je pa med njima razlika???

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kak stolček za hranjenje?
18.10.2006 11:21:23   
žanek
Razlika je samo v tem, da je zgornji iz bukovega lesa, spodnji pa iz smerekovega lesa. Drugače sta pa popolnoma enaka. Mi imamo iz bukovega lesa.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kak stolček za hranjenje?
18.10.2006 12:19:47   
April
Jaz ti priporočam trip trapa, če se že med tema dvema odločaš. Mi smo začeli s trip trapom. Mizice nimamo, se pa da dokupit mizica, ki paše tudi na trip trap. Motilo me je edino, da se je hrana na les prilimala in jo je bilo težko dol spravit, če ga nisem takoj spucala.
Še najbolje bo, če vzameš ikeinega antilop. Jaz ga kar ne morem prehvalit. Tud, če mi daš tistega prvega zastonj, ga ne menjam.
Takega tudi ne bi imela, ker si ne predstavljam, kako bi ga po obroku ščistila in kam vse bi šla hrana v tiste gube. Antilop pa samo z viledo obrišem ali pa popd tušem sperem, če je res kriza. Za zdaj sem trip trapa kar pospravila, ga bom čez kakšno leto spet na plano privlekla. Pri antilopu je med nogam varovalo, lahko pa otroka tudi privežeš. enostaven je za na potovanja, če snameš noge, pa tudi sicer je ultra lahek, pa še lep mi je.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kak stolček za hranjenje?
18.10.2006 14:26:16   
Anonimen
Kupi prima papo od peg peregoja. Mi ga uporabljamo že dve leti. Tega stolčka ne menjam za nič na svetu. No, jaz ne bi kupovala neoblazinjenega stolčka predvsem zaradi prvih mesecev.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kak stolček za hranjenje?
18.10.2006 15:28:08   
Bonnie_RR
Mi imamo oba. Prvega smo kupili, drugega pa dobili. Mi je pa Prima Papa veliko bolj všeč, ker tamali v njem nikamor ne leze, pa še mizico ima. V lesenem ga moram pa, kljub podlogi, skoz popravljat.

Glede čiščenja pa nimam z nobenim težav, ker tamali zelo lepo je in nimam skoraj nič za čistit. Edino kakšne drobtine počistim z mokro krpo.

Lp

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kak stolček za hranjenje?
20.10.2006 21:10:07   
frutka_
Mi smo tudi kupili PP Prima Pappa in sem zadovoljna. Smo pa imeli tudi Trip Trap (moja sestra ko je bila mlajša). Oba sta v redu. Odvisno je samo kaj ti je bolj všeč. Meni so pač bolj všeč PP variante. Poleg tega sem PP-ja lahko uporabljala full hitro, ker se malo poleže in sem imela tamalega poleg sebe v kuhinji ali pa sem ga vlekla za seboj po stanovanju.
Nismo uporabljali ležalnika/gugalnika tako da mi je stolček prav prišel, ko se je mali začenjal sedeti. Ker  imamo bolj malo stanovanje je fajna lastnost  stolčka tudi ta, da ga lahko zložiš in kam potisneš.
Čistim ga s čistilom v razpršilu (Spar varianta) in navadnimi kuhinjskimi papirnatimi krpami.
Tamali je zdaj že taveliki, star je 2l4m in ga še zmeraj uporabljamo.

Sem za PP!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kak stolček za hranjenje?
20.10.2006 21:13:06   
tlb
IZVIRNO SPOROČILO: katrin


Bi te samo opozorila na stolčke, ki so na kolesih, da so lahko nevarni, če se otrok prične odrivati od mize.



OJ!
Tudi mi imamo oba; sicer smo tamalo najprej dali v kopijo triptrapa, in je zelo zadovoljna, v primapapa pa se vedno buni, ko je "zvezana" in je raje v lesenem! Ki pa nima mizice, moja ideja je bila, da mala pac z nama je pri "veliki" mizi.
Pa se malecka z nogico odriva OD mize (mamo tako mizo, ki ma ful debelo zgornjo ploskev in se mala lepo odriva), zato imam raje primapapa, ker ima kolesca in se lepo cela odpelje, v lesenem pa ne "gunca" in me je strah, da se nebi prevrnila vznak! tako, da imam jaz vedno nogo na lesenem stolcku....
za čistit pa-v lesenem imam več "talnega dela", ker je hrana vse naokrog, primapapa pa pač malo manj gre mimo, ampak ponavadi tako začne "noret", ker je zvezana bolj, kot v lesenem in spet hrana frči na vse strani....

joj, sem se razpisala.
na kratko: če bi sedaj kupovala, bi verjetno izbrala tega Ikejinega, ker o tem pa res ne slišim žal besede.....

FAJN NAKUP!

Pozdrav s Štajerske!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kak stolček za hranjenje?
20.10.2006 21:19:49   
Jančika_
Absolutno priporočam Antilop iz Ikee. Stane 10€, pladenj 4€. Smo že večkrat pisale o tem - ene slabe strani nima tale stolček.
user posted image

Zdaj, ko je Vasja star več kot dve leti in bo počasi Kajetan dovolj velik za Antilop, smo pa nabavili Gasell in je tudi super:
user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kak stolček za hranjenje?
20.10.2006 22:20:36   
iva01
 ma tud Prima Papo pa sem ful zadovoljna z njim, sedaj bo star 2 leti pa ga še vedno uporablja, všeč mi je ker tako lepo sedi notri, mizica je dovolj velika in stabilen je

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?