|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3
4.10.2006 13:29:13   
nina166
Zanima me, koliko kapljic AD3-ja dajete svojim otrokom?

Nama vsak reče drugače in smo že čisto zmedeni, sploh ne vem več koliko naj mu jih dam. Pri šestem tednu, ko jih je začel jemat, mi je zdravnica rekla, da naj začnem postopoma z eno tako da pridem na koncu do 5 kapljic na dan in da naj mu jih potem dam vsak dan 5. Včeraj pa smo bili pri drugi zdravnici in je rekla, da bi mu morala dat vsak dan 7 kapljic, po 6.mesecu pa celo 10 na dan. Sedaj je star 3,5 mesecev. Na navodilih pa piše 4 kaplice na dan. Tako da zdaj sploh ne vem, koliko naj mu jih dam. Hranjen pa je z Aptamilom, ki sicer že vsebuje nekaj teh kapljic.

Koliko kapljic pa dajete vi svojim user posted image .

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3
4.10.2006 13:45:21   
Petraa
nina ti kar ubogaj.saj se tu upošteva koliko je star,ali je dojen ali na adaptiranem mleku,teža,kako se zapira mečava,kakšen letni čas je ipd
Nimajo vsi otroci iste količine kapljic

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3
4.10.2006 13:59:34   
eya
Mi jih dajemo po 7 na dan... Upoštevaj mnenje pediatrinje, ki je zadnja pregledala malega.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3
4.10.2006 14:48:06   
GATA
Ja ti kar upoštevaj navodila svoje pediatrinje - ona bo spremljala vašega user posted image  ne pa tisti ki ga bodo videli mogoče prvič zadnjič in nikol več. Mi smo tud začeli postopoma vse tja do 7, ki je pa potem zmanjšala na 5. Smo pa rojeni v novembru. In je res ful odvisno tako kot je petraa napisala.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3
4.10.2006 14:52:43   
GATA
Sem pozabila napisat, mi smo od začetka na adaptiranem mleku. Smo bli pred kratkim pri DR pa ni nič rekla o tem da bi jih mogla jemat 10. Sam tok če je že slučajno po mnenju nekaterih DR kar na splošno tole - no meni se ne zdi da bi moglo bit.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3
4.10.2006 14:59:17   
dskubin
Mi smo do enega 7 meseca dajali po 5, ker pa je takrat videla, da mali hoče hodit in ima še prerahle kosti ter nogice obrnjene navzven, nas je poslala še na krvne preiskave, da vidi kolko česa ima v krvi in nato je rekla, naj dozo povečamo na 7 do 1 leta, pol bo pa vidla, če še malo podaljšamo to jemanje ali ne. Tako da mi delamo po nasvetu pediatrinje.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3
4.10.2006 15:44:51   
Bonnie_RR
Moj user posted image je skoraj od rojstva na adaptiranem mleku. Prvih nekaj mesecev sem mu dajala 4 kapljice, kasneje po 7, zdaj pa po 10 kapljic na dan (toliko pa zdaj do enega leta).

Doza je odvisna od več dejavnikov in le-to določajo samo pediatri in nobena mamica sama.
Mamica sama se sicer lahko odloči, da svojemu otroku AD3 kapljic ne bo dajala, ampak to je potem že druga zgodba...

Ti kar delaj po navodilih pediatra!

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3
4.10.2006 20:56:33   
LE&TA
Nina , ti poslušaj svojo pediatrinjo!

Jst tudi dajem hčerki Aptamil skor od začetka in ji dam 5 kapljic AD3. Mi pa ni pediatrinja nič rekla zvišat dozo. Sm še neki zvedla, jo morm naslednjič to vprašat

_____________________________

15.1.2006 se nama je rodila sončica Tinkara!

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?