|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   levičarka ali desničarka
24.7.2006 11:16:18   
allj
Mi je popolnoma vseeno ali bo desničarka ali levičarka, vendar z zanimanjem opazujem njeno igro in vidim, da igrače večkrat prime z levo roko, skoraj vse jih zmeče dol s stolčka na levo stran,....
Tisti ki imate levičarje doma...ali pa ne: mislite da so to znaki levičarjev?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: levičarka ali desničarka
24.7.2006 13:07:59   
Anonimen
TEH TEM JE ŽE MILJON!

(odgovor članu allj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: levičarka ali desničarka
24.7.2006 14:28:44   
allj
Uuuuups,
sem ti spet stopila na žulj?
V zadnjih par mesecih je ni bilo, celo večnost pa ne taborim na temle forumu; res  nisem uporabila iskalnika, prav tako kot mnoge, katerih vprašanja se ponavljajo!...
l
Če si tolk natančna: cel mesec so na forumu le še vprašanja ala z dojenčkom na morje ali bazen........................zakaj ne popizdiš?

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: levičarka ali desničarka
24.7.2006 14:56:37   
TVN
Ej, brez hude krvi, jeza škodi lepoti!user posted image

Glede levičarstva se tudi jaz sprašujem in evo, tole je meni pred nekaj dnevi rekla P v RA: otrok naj do 18 meseca naj ne bi kazal znakov za eno ali drugo stran. Predmete mora pobirati od sredine z levo roko, če so na levi strani, ter z desno roko, če so na desni.

Hja, jaz pa sem komentirala, da meni se pač zdi, da bo naša levičarka, ker je leva veliko bolj v uporabi. Ima tudi vse predpogoje. Moja mama je levičarka, moj mož in jaz sama.

Stari smo pa dobrih 10 mesecev.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu allj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: levičarka ali desničarka
24.7.2006 15:56:04   
Nej
Nekje sem prebrala, da se lahko to ugotovi že v osmem mesecu starosti. Otroku večkrat zaporedoma ponudiš igrači in tista roka s katero jo vzame je 'ta prava'.
Anej vse jemlje z desno roko, čeprav, ko se pa sam igra pa zelo dosti, skoraj več, uporablja levouser posted image .
Anonimna mnogo tem se ponavlja na forumih- tako pač je in če ti gredo na živce jih pa ne rabiš odpirat.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: levičarka ali desničarka
24.7.2006 16:06:47   
bobek05
mi že pol leta ugotavljamo kaj bo, pa še zdaj nismo pogruntali (star je 13,5m)... en čas se nam zdi, da več uporablja levo roko, potem pa spet pride obdobje ko uporablja desno ali obe user posted image .. eh, pa saj je vseeno

p.s.: midva sva oba desničarja, moja starša pa oba levičarja... ali je otrok desničar ali levičar ni odvisno od predispozicij (očitno), ampak od tega katera možganska polobla je bolj razvita (mislim, da sem o tem nekje brala)

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




ime za punčko?? <3
mag3



Hana (34%)

Naja (16%)

Neli (19%)

Lia (19%)

Ina (12%)


Število vseh glasov: 2666

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!