|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   enoprostorec in avtosedež
8.5.2006 8:39:34   
modromorje
Živjo
.Za  darilo sem dobila otroški sedež brevi Grand prix Silverline. in je ful dober. ko sem ga dala v avto se mi je zdel ful visok in da ima otrok premalo prostora za nogice. Kako ste ve kupovale sedeže za v enoprostorca. Ali je kaj važno v kateri model avtosedeža gre v kateri avto. Pri enoprostorcu je vse že tako in tako malo višje. Sedaj ne vem kaj naj naredim. Ali naj nesem sedež nazaj v trgovino. Je pa res otrok ful visoko v avtu. Skoraj cel sedež se vidi skozi steklo, tako da je samo ogrodje skrito za pločevino avta.
Hvala in lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: enoprostorec in avtosedež
8.5.2006 8:49:21   
Lu
Ja kakšnega enoprostorca pa imata? Tudi midva ga imava, ampak je sedež od Maxi Cosi in je čisto OK v avtu. Je pa res, da je malo višje, ja. Meni še boljš.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu modromorje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: enoprostorec in avtosedež
8.5.2006 8:55:57   
mala maja
Tud midva ga mava, pa je stolček res malo višje sam je tud meni vešč, pa mali tud uživa v vožnji ker vidi ven.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: enoprostorec in avtosedež
8.5.2006 9:06:13   
Anonimen
Saj so vsi avtosedeži približno enako visoki, a niso? Mi imamo Senica, pa je čisto v redu. Pač je avto tako narejen, da je podvozje višje, tu nimaš kaj. Pa tudi ne vem, če je to kaj manj varno, vsaj do sedaj še nisem tega slišala.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: enoprostorec in avtosedež
8.5.2006 9:56:41   
kati*
mi imamo avto Picasso in sedež Romer dou plus - ja, res precej sedi visoko, a saj to ni problem. Ne vem kako je v drugih enoprostorcih, a sedeži so že v osnovi višje oz. tudi šipe so večje, tako da katerikoli sedež boš kupila, bo všje postavljen kot pa v drugih avtomobilih. Za nogice ima ogromno prostora in vse super vidi ven, tako da je vožnja super zanimiva odkar imamo ta sedež.

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: enoprostorec in avtosedež
11.5.2006 19:59:49   
lelaval
Mi imamo od Chiccota in se mi zdi, da je sedež res višji, pa še enoprostorec je višji, a mala ful uživa.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu modromorje)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: enoprostorec in avtosedež
15.5.2006 10:32:05   
naniplus4
Mi imamo tak sedež v Picassotu in je OK.

(odgovor članu modromorje)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?