|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dopust
25.6.2005 13:36:53   
AlenkaE
Ali ima katera izkušnje s potovanjem z letalom (LET 5 UR)z dojenčkom (6m)? Mi planiramo, da letos ne bi šli na Hrvaško ampak nekam drugam in sicer šele septembra, ko vročina malo pojenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dopust
25.6.2005 14:09:44   
BONI*
Hm, nimam iskušenj, ampak ne vem, če bi naš Luka (6m) zdržal toliko časa v letalu. Po moje bi nas na pol poti ven vrgli, ker bi nas imeli polen k...:)-
Ampak ker niso vsi taki, ko naš Luka, je mogoče to čist OK izvedljivo:zmeden2: No, sej ti bo gotovo kdo dal kakšen boljši odgovor:)

lp, Boni

(odgovor članu AlenkaE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dopust
25.6.2005 15:32:08   
aleksandra 78
Jaz osebno nimam iskusenj, toda delam z ljudmi in sem se veckrat pogovarjala na to temo z strankami.
-ena je lastnica turisticne agencije in je z 6 mesecnim dojenckom letela tudi do amerike
-drugi je z 8 mesecnim letel v grcijo , lani, in vse je bilo o.k.
-da ti sedaj ne nastevam.Stvar je v tem da bolje prenasajo letalo kot mi sami. Napotki kot za ostalo-voda,voda,voda in da je zdrav predvsem.
Res nikoli nisem slisala negativno stvar vezano za letenje, ker pa ce zacne jokat, ga bo itak mamica v rokah drzala ali na prsih, ali karkoli ga ze itak pomorja.
LP

(odgovor članu AlenkaE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dopust
26.6.2005 0:56:56   
rija
Go,go,go...

(odgovor članu AlenkaE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dopust
26.6.2005 21:06:07   
AlenkaE
Hvala za napotke in spodbude. Mislim, da bomo res nekam odleteli. Včasih odrasli res malo preveč paničarimo, a ne?

(odgovor članu AlenkaE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dopust
26.6.2005 21:22:56   
k1
kolegica je z 6m bejbijem letela v ameriko. največji napor je bil ko je presedala in čakala na drugo letalo, ostalo baje ni bilo sile...

(odgovor članu AlenkaE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!