|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dokumenti
17.7.2005 17:22:59   
pravljica
naš :love: je star 1 teden, čez 5 tednov bi pa že šli na hrvaško obalo...bodo dokumenti lahko pravočasno urejeni?
kdaj ste dobile rojstni list? gre hitreje če pokličeš in greš sam dvignit na občino? kako je s slikami za osebno - ga lahko sama doma fotografiram in odnesem razvit? kam - v MB? kje drugače najlepše slikajo novorojenčke? kako dolgo se pa na osebno čaka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dokumenti
17.7.2005 17:25:51   
Anonimen
Rojstni list sem jaz dobila po pošti v roku enega tedna.
Na osebn pa smo čakali en teden.
Glede slik za osebno- mi smo jo peljali k fotografu, ker baje mora biti svetlo ozadje in znajo na občini komplicirat.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   dokumenti
17.7.2005 17:30:26   
Annny
Mi smo šli po rojstni list na matični urad, kjer so ga takoj naredili.
V istem dnevu smo jo peljali še k fotografu.
Na občini mora vlogo za OI oddati MAMA oz. mora biti mama obvezno prisotna (tudi, če je zraven oče)- pri nas so tako komplicirali, da sem očku morala napisati pooblastilo, da se strinjam s tem, da on odda vlogo..mislim:)
OI smo dobili kar hitro- ni minilo več, kot 14 dni.
Čimprej uredite vse te 'neprijetne formalnosti', pa bo:miska::miska::miska:

LP

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dokumenti
17.7.2005 17:37:07   
Lunca1
Annny meni pa so komplicirali ker imam jaz drugo stalno prebivališče kot Pina, imava pa isto začasno

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dokumenti
17.7.2005 17:43:27   
Annny
Saj verjetno je problem prav v tem: Najin oče je bil v tistem času, ko je oddal vlogo za njeno OI, stalno prijavljen na drugem naslovu, kot midve. Midve z Najo pa obe na istem.




(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dokumenti
17.7.2005 18:17:24   
pravljica
a, na matičnem uradu dobiš rojstni list :zmeden: kje pa je to v MB?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dokumenti
17.7.2005 19:37:48   
taška30
Mi smo dobili rojstni list po pošti šele pri 6 tednih starosti (Lj), tako da ti za vsak slučaj svetujem, da ga greš raje iskat, da ne bo prepozno.
Osebno dobiš v roku 1 tedna. Je pa zdajle zelo gužva, ker veliko ljudi daje delat osebno, ker je pač čas dopustov, tako da se raje kar podvizajte.
Lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dokumenti
17.7.2005 23:08:29   
lin
Ko je bila Lin stara 14 dni je iemla že svoj roj.list,osebno in bančno kartico:bravo::bravo::bravo: aja pa zdravstveno tudi

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




valentinovo
Lelly28 RR

Ali si s partnerjem za valentinovo izmenjata darilo oz. gresta nekam skupaj (sama,brez otrok)?

da (25%)

ne (75%)


Število vseh glasov: 24

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!