|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:04:39   
2mama
... in sicer od št. 92 naprej. kam jih it kupit? kolikor sem za zdaj poizvedovala, v C&A nimajo, v HM nimajo, kamorkoli pridem, nimajo. morda pa katera ve, kam it kupit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:07:00   
lojzika
Kaj pa interšpar ?

To misliš one enodelne pižamice a ne?

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:11:05   
Anonimen
Bodyje ima Spar, pa v Pikapolonci sem jih kupila. Za pižame ne vem.

(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:13:03   
mayci
Jaz našemu fantu zdaj bodije kupujem v Sparu in v Pikapolonici (ima tudi 92/98 velikost).
Pižamce, tudi enodelne, pa imajo tudi v H&M-u, pa v Sparu tudi (so pa v H&M brez stopal, v Sparu pa s stopali).
Jaz mu pižamice raje kupim v H&M-u, ker imam občutek, da bi kljub primerni velikosti pižame bile našemu dolgonogemu fantu v Sparu hlačnice prekratke....user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:13:37   
mika
bodije imajo sigurno v c&a v mb, za 2,5 €, ker sem jaz naši pupi kupila št 104, imajo pa vse št do 104. za pajace žal ne vem. jaz sem jih takrat kupovala v mothercare, te znamke pa žal ni več.

problem je že za dvodelne pižame. po trgovinah imajo zelo malo izbireuser posted image . v interšparu pazi na velikost, ker sem jaz naši pupi velikokrat kupila premajhno ali pa se pri pranju skrči.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:19:45   
mayci
Ja, škoda da ni več Mothercare pri nas, so imeli res najbolj super bodije in pižamce.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:23:42   
FORZA
Bodije sem kupila v c&a po 2,5 e, so bolj kvalitetni in bolj topli, kot tisti v sparu.
Pajac za spanje na zadrgo, s stopali pa v interšparu.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:26:23   
2mama
hvala za nasvete. grem za bodyje kar v pikapolonico gledat, v mariborski C&A pa prvic naslednjic, ko bom v MB. tu v CE je C&A zal tako majhen in slabo zalozen, da bog pomagaj. ce pa katera kje najde pizamice (pajace, pri nas drugo ne pride v postev), se toplo priporocam.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: body in pajac za spanje...
27.12.2007 14:31:54   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

hvala za nasvete. grem za bodyje kar v pikapolonico gledat, v mariborski C&A pa prvic naslednjic, ko bom v MB. tu v CE je C&A zal tako majhen in slabo zalozen, da bog pomagaj. ce pa katera kje najde pizamice (pajace, pri nas drugo ne pride v postev), se toplo priporocam.

Jas sem kupila v Celju. V c&a imaš zgoraj v prvem nadstropju na otroškem oddelku te bodije. Malo imajo skrite se jih ne vidi takoj.user posted image Vprašaj prodajalko.

Tudi jas sem prvič iskala in nič našlauser posted image
Pajaca za spanje sem pa tudi v Celju kupila v cityju.
V pikapolonici pa imajo (upam da še) dva bodija skupaj v akciji tudi zelo kvalitetna.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
27.12.2007 14:34:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
27.12.2007 14:35:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: body in pajac za spanje...
28.12.2007 1:00:17   
Anonimen
Probaj še v Marks&Spencer. Sicer moraš imet srečo, da dobiš, ampak včasih imajo pa tudi te velikosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: body in pajac za spanje...
28.12.2007 12:00:42   
emaa
Bodye imajo tudi v baby centru od clar, tu imajo še malo večje, drugače pa se mi zdi da ni nič pametnega v večjh št., morajo biti  očitno naši otroci standardnih dimenzij. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: body in pajac za spanje...
28.12.2007 14:15:34   
2mama
spalne pajace sem danes nabavila v trgovini Klar v Rogaski Slatini. imajo jih do 4-ke. s stopali ali brez. po cca 15 evrov.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: body in pajac za spanje...
28.12.2007 14:58:54   
Naja30
Spar ima res ful manjše številke. Naša nosi zdaj 80/86 in sem ji kupila Sparky 86/92, pa ji je na knap.
Drugače pa se dobi v hm-u pižame, brez stopal. Ravno včeraj sem kupila št. 92.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: body in pajac za spanje...
28.12.2007 16:13:35   
Anonimen
Kot so ze vse ostale napisale, H&M ima pajace brez stopal, ki pa se zapenjajo po celi dolzini - te imajo so st. 128, ce se ne motim, bodyje pa dobis v Sparu, imajo do 104. Ne vem, ko sva se midva kupovala bodyje za sina od dragega, so mu bili 92/98 cist ok, H&Move stvari je pa tudi takrat nosil 92/98 (majce/hlace).

V Marks&Spencerju pa zelooooooooooooo redko dobis tavelike bodyje. Midva sva hodila 3 mesece gledat in sprasevat, dobili so pa jih, ko se je mali odvadil od plenic, juhu.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: body in pajac za spanje...
1.1.2008 19:30:10   
frufru
Jaz sem jih kupila v leclercu, pa so v redu. Samo številke so v mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: body in pajac za spanje...
1.1.2008 19:36:46   
Putka
Body-je večjih številk se je še kdaj od Schiesserja dalo dobiti, ampak jaz sem potem obupala in na dvodelno perilo prešla. Pižamica pa H&M, pa še nogavice zraven, če se odkriva.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?