body in pajac za spanje... (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


2mama -> body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:04:39)

... in sicer od št. 92 naprej. kam jih it kupit? kolikor sem za zdaj poizvedovala, v C&A nimajo, v HM nimajo, kamorkoli pridem, nimajo. morda pa katera ve, kam it kupit?




lojzika -> RE: body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:07:00)

Kaj pa interšpar ?

To misliš one enodelne pižamice a ne?




Anonimen -> RE: body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:11:05)

Bodyje ima Spar, pa v Pikapolonci sem jih kupila. Za pižame ne vem.




mayci -> RE: body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:13:03)

Jaz našemu fantu zdaj bodije kupujem v Sparu in v Pikapolonici (ima tudi 92/98 velikost).
Pižamce, tudi enodelne, pa imajo tudi v H&M-u, pa v Sparu tudi (so pa v H&M brez stopal, v Sparu pa s stopali).
Jaz mu pižamice raje kupim v H&M-u, ker imam občutek, da bi kljub primerni velikosti pižame bile našemu dolgonogemu fantu v Sparu hlačnice prekratke....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mika -> RE: body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:13:37)

bodije imajo sigurno v c&a v mb, za 2,5 €, ker sem jaz naši pupi kupila št 104, imajo pa vse št do 104. za pajace žal ne vem. jaz sem jih takrat kupovala v mothercare, te znamke pa žal ni več.

problem je že za dvodelne pižame. po trgovinah imajo zelo malo izbire[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. v interšparu pazi na velikost, ker sem jaz naši pupi velikokrat kupila premajhno ali pa se pri pranju skrči.




mayci -> RE: body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:19:45)

Ja, škoda da ni več Mothercare pri nas, so imeli res najbolj super bodije in pižamce.




FORZA -> RE: body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:23:42)

Bodije sem kupila v c&a po 2,5 e, so bolj kvalitetni in bolj topli, kot tisti v sparu.
Pajac za spanje na zadrgo, s stopali pa v interšparu.




2mama -> RE: body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:26:23)

hvala za nasvete. grem za bodyje kar v pikapolonico gledat, v mariborski C&A pa prvic naslednjic, ko bom v MB. tu v CE je C&A zal tako majhen in slabo zalozen, da bog pomagaj. ce pa katera kje najde pizamice (pajace, pri nas drugo ne pride v postev), se toplo priporocam.




FORZA -> RE: body in pajac za spanje... (27.12.2007 14:31:54)


IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

hvala za nasvete. grem za bodyje kar v pikapolonico gledat, v mariborski C&A pa prvic naslednjic, ko bom v MB. tu v CE je C&A zal tako majhen in slabo zalozen, da bog pomagaj. ce pa katera kje najde pizamice (pajace, pri nas drugo ne pride v postev), se toplo priporocam.

Jas sem kupila v Celju. V c&a imaš zgoraj v prvem nadstropju na otroškem oddelku te bodije. Malo imajo skrite se jih ne vidi takoj.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Vprašaj prodajalko.

Tudi jas sem prvič iskala in nič našla[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Pajaca za spanje sem pa tudi v Celju kupila v cityju.
V pikapolonici pa imajo (upam da še) dva bodija skupaj v akciji tudi zelo kvalitetna.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.12.2007 14:34:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.12.2007 14:35:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: body in pajac za spanje... (28.12.2007 1:00:17)

Probaj še v Marks&Spencer. Sicer moraš imet srečo, da dobiš, ampak včasih imajo pa tudi te velikosti.




emaa -> RE: body in pajac za spanje... (28.12.2007 12:00:42)

Bodye imajo tudi v baby centru od clar, tu imajo še malo večje, drugače pa se mi zdi da ni nič pametnega v večjh št., morajo biti  očitno naši otroci standardnih dimenzij. 




2mama -> RE: body in pajac za spanje... (28.12.2007 14:15:34)

spalne pajace sem danes nabavila v trgovini Klar v Rogaski Slatini. imajo jih do 4-ke. s stopali ali brez. po cca 15 evrov.




Naja30 -> RE: body in pajac za spanje... (28.12.2007 14:58:54)

Spar ima res ful manjše številke. Naša nosi zdaj 80/86 in sem ji kupila Sparky 86/92, pa ji je na knap.
Drugače pa se dobi v hm-u pižame, brez stopal. Ravno včeraj sem kupila št. 92.




Anonimen -> RE: body in pajac za spanje... (28.12.2007 16:13:35)

Kot so ze vse ostale napisale, H&M ima pajace brez stopal, ki pa se zapenjajo po celi dolzini - te imajo so st. 128, ce se ne motim, bodyje pa dobis v Sparu, imajo do 104. Ne vem, ko sva se midva kupovala bodyje za sina od dragega, so mu bili 92/98 cist ok, H&Move stvari je pa tudi takrat nosil 92/98 (majce/hlace).

V Marks&Spencerju pa zelooooooooooooo redko dobis tavelike bodyje. Midva sva hodila 3 mesece gledat in sprasevat, dobili so pa jih, ko se je mali odvadil od plenic, juhu.




frufru -> RE: body in pajac za spanje... (1.1.2008 19:30:10)

Jaz sem jih kupila v leclercu, pa so v redu. Samo številke so v mesecih.




Putka -> RE: body in pajac za spanje... (1.1.2008 19:36:46)

Body-je večjih številk se je še kdaj od Schiesserja dalo dobiti, ampak jaz sem potem obupala in na dvodelno perilo prešla. Pižamica pa H&M, pa še nogavice zraven, če se odkriva.




Stran: [1]