|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje oblačil
24.10.2011 20:39:46   
J.L.
pred časom sem barvala hlače. sedaj pa bi rada pobarvala hlače termajčko pa nevem ali za to dvoje zadostuje ena barva iz dm-a ali je bolje da kupim dve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvanje oblačil
24.10.2011 21:20:04   
m_o_i
ce mi spomin prav dela, potem na vsaki embalazi pise, za koliksno tezo SUHIH oblacil je barve

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barvanje oblačil
7.4.2015 11:03:32   
leilani
Da ne bom nove teme odpirala...

Tiste, ki ste že bravale oblačila...dobila sem en rjavo-siv sako, ki bi ga rada prebarvala v črno (sestave ne vem, bom pogledala). Prebarvala bi ga zato, ker mi ta barva ne odgovarja in nimam na kaj kombinirat.

Zanima me naslednje:
- Katero barvo za barvanje oblačil vzet? In kje?
- Ali sploh prime barva na temna oblačila?
- So oblačila puščala madež na drugih oblačilih potem ko ste jih prebarvale?


Hvala že vnaprej

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvanje oblačil
7.4.2015 11:20:32   
ronja
Material? Iz česa je ta tvoj sako - od tega je najbolj odvisno, katera barva.
Črna ti bo prijela na temno sivo, to ni problem. Problem zna bit, če v črno barvaš kako hudo rdečo, potem lahko dobiš včasih malo zanimive rezultate:D. pa seveda če češ na svetlejšo barvat, potem moraš prej razbarvat. Pa če barvaš rumeno v modro, dobiš lahko zeleno itd...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvanje oblačil
7.4.2015 11:22:53   
ronja
Sintetike ne moreš obarvat z domačimi barvami. Lahko barvaš bombaž, viskozo, volno, svilo.. naravne materiale, skratka. Vendar so različne barve za različne materale. Sitnetike se pa ne da. Eventuelno lahko barvaš mešanico, kjer se bojo obarval bombažni/volneni del vlaken, kar je lahko še vedno dovolj, da vse skup deluje črno, ni pa glih to najbolj ziher. Pa seveda šivi, če so šivani s poliestrskim sunkancem (kar je pravilo, ker je veliko bolj trden), se ne bojo obarvali - to lahko potem zgleda prav dobro - mam eno temno modro pobarvano majco s snežno belimi šivi in meni super zgleda:), lahko pa je seveda nezaželeno;). Samo v opozorilo. Zdaj pa poglej sestavo, pa ti povem, katere barve so dobre za to:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barvanje oblačil
7.4.2015 19:09:17   
leilani
Sm pogledala in na etiketi pise, da je 100% bombaž.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barvanje oblačil
7.4.2015 22:48:43   
LuLu
kaj pa sukanec? Pri jaknah in hlačah večinoma uporabijo sintetiko in se ne bo obarval.
Dobro premisli, ker se ravno zaradi sukanca lahko na daleč vidi, da je jakna prebarvana in meni je ena zelo grdo izpadla zaradi tega. Redko katera bi prišla lepo za moje pojme. Le nekatere so mi všeč, kjer je namerno izbran sukanec druge barve že v originalu.

(odgovor članu leilani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?