|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babyphone
22.9.2007 22:20:46   
livia
Ker mi je crknil babyphone in ker se selimo v večnadstropno hišo, prosim za nasvet kateri babyphone naj kupim?
Poleti sem kupila enega v Hoferju, ampak razen cene, nisem z ničemer zadovoljna. Hitro se sprazni, jaz ga pa rabim tudi za celo noč.
Svetujte po vaših izkušnjah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babyphone
23.9.2007 8:49:29   
asso
Jaz zelo priporočam Philipsovega s tehnologijo deck. To pomeni, da je brez motenj (ne lovi drugih BP), ker deluje podobno kot mobitel. Všeč mi je tudi lučka na BP, kjer prikazuje nivo joka otroka...

Sedaj je v akciji v Mercatorju z zelo ugodno ceno...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babyphone
23.9.2007 9:24:32   
poliloni
Mi imamo tudi Philipsovega ( že dve leti) in sem z njim zadovoljna. Glavno pri tem mi je, da ne lovi drugih frekvencuser posted image , prikazuje temperaturo v sobi  in ima uravnavanje občutljivosti (če so na CDju uspavanke, se mi ne oglaša, če me pokliče ta mal se pa vklopi). Te so zame najpomembnejše karakteristike pri BP.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babyphone
23.9.2007 11:52:02   
Naja30
Mi imamo Tomyja in smo zadovoljni z njim user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babyphone
23.9.2007 18:47:12   
tinadvojčica
Pozdravljene!

Asso zanima me kakšna je cena tega babyphona ker ga glih kupujem!

Hvala in lep dan!

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babyphone
24.9.2007 9:42:51   
pupika
Tudi mi imamo Tommy-a, pa je star 3 mesece, pa imam probleme vedno na začetku ko ga prižgem, mi vedno piska da ne lovi, bi ga najraje zamenjala za philipsovega, pa še cena je bila kar visoka okoli 100evrov. Pa velikokrat ko ga vklopim, se sliši kot da pada avion, je tako glasno da se kar v sobo k malemu sliši.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babyphone
24.9.2007 13:19:46   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: tinadvojčica

Pozdravljene!

Asso zanima me kakšna je cena tega babyphona ker ga glih kupujem!

Hvala in lep dan!



V Mercatorju mislim, da je še v akciji za nekje 98€ cca., drugače pa je v BabyCentru Ta tudi v akciji, ampak ne vem razlike. Mislim, da je v Mercatorju bolj izpopolnjena. Drugače pa imamo mi TO edino kar me moti je to, da starševska enota ni polnilna oz. nima baterij za polnit... Razlik pa v teh, ki jih imajo v BC ne vem najt, razen v ceni...

Evo sem našla tudi od Mercatorja Katalog

< Sporočilo je popravil asso -- 24.9.2007 13:22:42 >


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




vrtec ali ne
fantek712

1 leto star otrok v vrtec,varstvo starih staršev, varuška?

vrtec (51%)

stari starši (37%)

varuška (10%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 322

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!