babyphone (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


livia -> babyphone (22.9.2007 22:20:46)

Ker mi je crknil babyphone in ker se selimo v večnadstropno hišo, prosim za nasvet kateri babyphone naj kupim?
Poleti sem kupila enega v Hoferju, ampak razen cene, nisem z ničemer zadovoljna. Hitro se sprazni, jaz ga pa rabim tudi za celo noč.
Svetujte po vaših izkušnjah.




asso -> RE: babyphone (23.9.2007 8:49:29)

Jaz zelo priporočam Philipsovega s tehnologijo deck. To pomeni, da je brez motenj (ne lovi drugih BP), ker deluje podobno kot mobitel. Všeč mi je tudi lučka na BP, kjer prikazuje nivo joka otroka...

Sedaj je v akciji v Mercatorju z zelo ugodno ceno...




poliloni -> RE: babyphone (23.9.2007 9:24:32)

Mi imamo tudi Philipsovega ( že dve leti) in sem z njim zadovoljna. Glavno pri tem mi je, da ne lovi drugih frekvenc[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], prikazuje temperaturo v sobi  in ima uravnavanje občutljivosti (če so na CDju uspavanke, se mi ne oglaša, če me pokliče ta mal se pa vklopi). Te so zame najpomembnejše karakteristike pri BP.




Naja30 -> RE: babyphone (23.9.2007 11:52:02)

Mi imamo Tomyja in smo zadovoljni z njim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tinadvojčica -> RE: babyphone (23.9.2007 18:47:12)

Pozdravljene!

Asso zanima me kakšna je cena tega babyphona ker ga glih kupujem!

Hvala in lep dan!




pupika -> RE: babyphone (24.9.2007 9:42:51)

Tudi mi imamo Tommy-a, pa je star 3 mesece, pa imam probleme vedno na začetku ko ga prižgem, mi vedno piska da ne lovi, bi ga najraje zamenjala za philipsovega, pa še cena je bila kar visoka okoli 100evrov. Pa velikokrat ko ga vklopim, se sliši kot da pada avion, je tako glasno da se kar v sobo k malemu sliši.




asso -> RE: babyphone (24.9.2007 13:19:46)

IZVIRNO SPOROČILO: tinadvojčica

Pozdravljene!

Asso zanima me kakšna je cena tega babyphona ker ga glih kupujem!

Hvala in lep dan!



V Mercatorju mislim, da je še v akciji za nekje 98€ cca., drugače pa je v BabyCentru Ta tudi v akciji, ampak ne vem razlike. Mislim, da je v Mercatorju bolj izpopolnjena. Drugače pa imamo mi TO edino kar me moti je to, da starševska enota ni polnilna oz. nima baterij za polnit... Razlik pa v teh, ki jih imajo v BC ne vem najt, razen v ceni...

Evo sem našla tudi od Mercatorja Katalog




Stran: [1]