|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež Römer King Plus
5.5.2008 22:34:13   
bodoča
Če koga zanima, do 17. maja je sedež Römer King Plus še v akciji v
TOYS"R"US - u, cena je 169 € (redna pa 199 €).

Midva sva ga kar vzela, čeprav ga še ne rabimo nujno, je pa ful luškan, model Nicki.

King Plus TS pa je cena 139 €, to pa ne vem ali je redna ali v akciji, ker nisem tako podrobno gledala.



_____________________________

mojeustvarjanje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež Römer King Plus
5.5.2008 23:04:34   
*maja
King TS Plus je tudi v akciji samo je akcija do 10. maja, smo ga mi kupili ravno v soboto user posted image .

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež Römer King Plus
5.5.2008 23:05:53   
ježek
Uf, to se pa res splača. Pri nas je cena 240evrov. Sem čekirala tukaj:http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177289
A to si kupla v Toysu, ki je v Gracu - Centru West?

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež Römer King Plus
5.5.2008 23:11:22   
bodoča
ja, v tem centru sem kupila. se res ful splača, že v redni prodaji.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež Römer King Plus
5.5.2008 23:14:26   
ježek
Aja pa še to: me je kr presenetlo, ko sem vidla kakšna je cena, ker sem danes prodajalko v Baby centru vprašala za informativno ceno Romerja in je rekla 320evrov ( z isofix sistemom). Skoraj me je vrglo. Ma.....za vozek sem dala skoraj tolko in se mi je zdela cena res pretirana.

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež Römer King Plus
5.5.2008 23:16:21   
ježek
Tenks bodoča, do tja pa iz Mb ni daleč. Bomo šli pogledat. A jih imajo na zalogi? Bilokakšno barvo?

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež Römer King Plus
6.5.2008 6:55:53   
cvetka13
 Prosim, potrebujem pomoc-kako najti to trgovino  TOYS"R"US. Kje je ta center?

Lepo prosim, ker se nisem bila v Gardcu. Vsekakor pa sibamo gor po tale sedez, saj ga ogledujem pri nas ze en cajt- ni denarja in sem cakala na majski regres za dopust.

najlepsa hvala za vsak namig.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež Römer King Plus
6.5.2008 8:39:52   
bodoča
Za tale "moj" model, vem, da jih je bilo še kar nekaj na zalogi, za ostale pa ne vem točno, barvno pa kolk sem videla so bili 4 različni na voljo.

Upam, da boš našla kaj primernega. Pa še lep izletek imaš iz MB-ja do tja user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež Römer King Plus
6.5.2008 8:46:31   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: cvetka13

Prosim, potrebujem pomoc-kako najti to trgovino  TOYS"R"US. Kje je ta center?

Lepo prosim, ker se nisem bila v Gardcu. Vsekakor pa sibamo gor po tale sedez, saj ga ogledujem pri nas ze en cajt- ni denarja in sem cakala na majski regres za dopust.

najlepsa hvala za vsak namig.



Ne vem od kod si, ampak, če greš iz koroške se pelješ do zadnjega križišča pred Metrojem (upam, da veš kje je ta) in pelješ desno, pol pa tik pred enim viaduktom zaviješ desno v hrib (kao za SLO) in prideš v veliko krožno križišče, v tretjem izvozu greš ven in pelješ ravno do prvega križišča, kjer greš levo in potem še enkrat levo, pelješ mimo Interspara, čist do konca, no tam pa je Toys"r"us. Upam, da je razumljivo.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež Römer King Plus
8.5.2008 8:40:21   
dana
Kaj pa v Celovcu, a jim majo tam tudi ? Ker mi hodmo v Celovec. Nam je Gradec predaleč.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež Römer King Plus
8.5.2008 13:29:05   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: dana
Kaj pa v Celovcu, a jim majo tam tudi ? Ker mi hodmo v Celovec. Nam je Gradec predaleč.


Tudi. Do sobote je še akcija.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedež Römer King Plus
9.5.2008 8:08:14   
dana
Hvala za inf. Do sobote sigurno ne bomo šli gor, samo tolk da vem, da jih imajo v celovškem toysu tudi.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?