avtosedež Römer King Plus (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


bodoča -> avtosedež Römer King Plus (5.5.2008 22:34:13)

Če koga zanima, do 17. maja je sedež Römer King Plus še v akciji v
TOYS"R"US - u, cena je 169 € (redna pa 199 €).

Midva sva ga kar vzela, čeprav ga še ne rabimo nujno, je pa ful luškan, model Nicki.

King Plus TS pa je cena 139 €, to pa ne vem ali je redna ali v akciji, ker nisem tako podrobno gledala.





*maja -> RE: avtosedež Römer King Plus (5.5.2008 23:04:34)

King TS Plus je tudi v akciji samo je akcija do 10. maja, smo ga mi kupili ravno v soboto [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].




ježek -> RE: avtosedež Römer King Plus (5.5.2008 23:05:53)

Uf, to se pa res splača. Pri nas je cena 240evrov. Sem čekirala tukaj:http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=177289
A to si kupla v Toysu, ki je v Gracu - Centru West?




bodoča -> RE: avtosedež Römer King Plus (5.5.2008 23:11:22)

ja, v tem centru sem kupila. se res ful splača, že v redni prodaji.




ježek -> RE: avtosedež Römer King Plus (5.5.2008 23:14:26)

Aja pa še to: me je kr presenetlo, ko sem vidla kakšna je cena, ker sem danes prodajalko v Baby centru vprašala za informativno ceno Romerja in je rekla 320evrov ( z isofix sistemom). Skoraj me je vrglo. Ma.....za vozek sem dala skoraj tolko in se mi je zdela cena res pretirana.




ježek -> RE: avtosedež Römer King Plus (5.5.2008 23:16:21)

Tenks bodoča, do tja pa iz Mb ni daleč. Bomo šli pogledat. A jih imajo na zalogi? Bilokakšno barvo?




cvetka13 -> RE: avtosedež Römer King Plus (6.5.2008 6:55:53)

 Prosim, potrebujem pomoc-kako najti to trgovino  TOYS"R"US. Kje je ta center?

Lepo prosim, ker se nisem bila v Gardcu. Vsekakor pa sibamo gor po tale sedez, saj ga ogledujem pri nas ze en cajt- ni denarja in sem cakala na majski regres za dopust.

najlepsa hvala za vsak namig.




bodoča -> RE: avtosedež Römer King Plus (6.5.2008 8:39:52)

Za tale "moj" model, vem, da jih je bilo še kar nekaj na zalogi, za ostale pa ne vem točno, barvno pa kolk sem videla so bili 4 različni na voljo.

Upam, da boš našla kaj primernega. Pa še lep izletek imaš iz MB-ja do tja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




bodoča -> RE: avtosedež Römer King Plus (6.5.2008 8:46:31)

IZVIRNO SPOROČILO: cvetka13

Prosim, potrebujem pomoc-kako najti to trgovino  TOYS"R"US. Kje je ta center?

Lepo prosim, ker se nisem bila v Gardcu. Vsekakor pa sibamo gor po tale sedez, saj ga ogledujem pri nas ze en cajt- ni denarja in sem cakala na majski regres za dopust.

najlepsa hvala za vsak namig.



Ne vem od kod si, ampak, če greš iz koroške se pelješ do zadnjega križišča pred Metrojem (upam, da veš kje je ta) in pelješ desno, pol pa tik pred enim viaduktom zaviješ desno v hrib (kao za SLO) in prideš v veliko krožno križišče, v tretjem izvozu greš ven in pelješ ravno do prvega križišča, kjer greš levo in potem še enkrat levo, pelješ mimo Interspara, čist do konca, no tam pa je Toys"r"us. Upam, da je razumljivo.




dana -> RE: avtosedež Römer King Plus (8.5.2008 8:40:21)

Kaj pa v Celovcu, a jim majo tam tudi ? Ker mi hodmo v Celovec. Nam je Gradec predaleč.




ajdaN -> RE: avtosedež Römer King Plus (8.5.2008 13:29:05)

IZVIRNO SPOROČILO: dana
Kaj pa v Celovcu, a jim majo tam tudi ? Ker mi hodmo v Celovec. Nam je Gradec predaleč.


Tudi. Do sobote je še akcija.




dana -> RE: avtosedež Römer King Plus (9.5.2008 8:08:14)

Hvala za inf. Do sobote sigurno ne bomo šli gor, samo tolk da vem, da jih imajo v celovškem toysu tudi.




Stran: [1]