|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež Neckerman
18.4.2006 13:17:09   
Miškolin
Zanima me, ali ima kdo izkušnje z naročilom preko Neckermana - ne glede oblek in podobno, pač pa glede avtosedeža, ki se ga lahko naroči.
Če ga je kdo že naročil me zanima kvaliteta in pa tudi kakšne A teste imajo ti stoli??
Na internetu sem našla namreč da imajo v ponudbi avtosedež od 3-12 let, tak, ki ima na začetku še oporo in varnostne pasove, kasneje pa se lahko da oporo stran in imaš le še jahača.
Ali je tak stol kvaliteten?
Kakšne izkušnje imate vi??

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež Neckerman
18.4.2006 13:18:54   
Anonimen
nekerman prodaja čist priznane znamke..recimo concordove avtosed4eže ki so supe rin ga lahko kupiš tut v navadnih baby štacunah...ne vem ker sedež misliš..dej link prilimej do nekermanove strani

(odgovor članu Miškolin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež Neckerman
18.4.2006 13:22:27   
Miškolin
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1185308

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež Neckerman
18.4.2006 13:28:19   
Anonimen
aha..ta zic je od firme nania..prodaja jih tut babycenter. zic je po mojem primer za drugi sedež al pa za kako babico za v avto za krajše vožnje. mi ga namreč mamo v drugem avtu glih za po mestu se vozit. nima naklona pa tko. drgač teste ma vse. za daljše fure pa kot boljši zic za otroke od 9- 36 kil pa risegam na concordov trimax!

(odgovor članu Miškolin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež Neckerman
18.4.2006 13:33:33   
Miškolin
hvala za odgovor!
Saj za v drugi avto (za babico) bi ga rabili! samo se mi neumno zdi kupovat še en tak stolček, kot ga že imamo, ki je kar dober, ima možnost naklona in podobno.
Pa me je zanimalo, kakšni so ti stoli, predvsem zato, ker bi se kasneje lahko porabil kot jahač.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež Neckerman
18.4.2006 13:35:44   
Anonimen
ja za tak namen se pa men zdi ok!

(odgovor članu Miškolin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?