|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali spije preveč
4.2.2008 21:31:44   
biga
Moj 8-mesečnik je vseskozi žejen. Podnevi spije približno tri flaške po 130 ml, pa tudi ponoči, ko se zbuja na 2 do 3 ure, je zelo žejen in bi spil celo flaško, če mu je ne bi vzela. Čez dan se uspava le ob čaju ali vodi, če mu flaško hočem vzeti, se krega. A je normalno, da je toliko star dojenček skoz žejen in da toliko spije? Naj povem, da sicer normalno pije tudi mleko in je gosto hrano.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali spije preveč
4.2.2008 21:35:36   
Anonimen
Nevem, če je normalno. Moj pri 6 mesecih ogromno vode ali čaja spije, ni kaj. A žal mu ne morem tega preprečiti. Ga pa je pediater pohvalil, s tem, da je rekel, da ga veseli, da veliko pije, da je to dobro. Nevem.

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali spije preveč
4.2.2008 21:38:51   
ZmajTolovaj
Ne vem, ampak naša 6m stara tudi spije 2-3dcl nesladkanega čaja na dan, pa je večinoma še vedno samo na mleku, ker smo šele dobro začeli uvajat GH. Meni se ne zdi nič narobe, če je žejna, pije, sicer pa ne (včasih spije vsega skup 50ml). Si kaj vprašala P? Mislim, da če pije vodo ali nesladkan čaj, da ni nič narobe ...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali spije preveč
4.2.2008 21:54:00   
biga
Hvala bogu pije tudi vodo ali nesladkan čaj, ne le sladki čaj ali sok, tako da vem, da je res žejen, če ne bi verjetno zavračal vse, kar je nesladko. Bom vprašala pediatra, če je v redu, da mu dam toliko za pit. Razmišljam, če je skoz žejen, ker imamo suh in topel zrak v stanovanju zaradi centralnega ogrevanja, in se mogoče tudi zato toliko zbuja ponoči.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali spije preveč
4.2.2008 22:08:47   
januskica
eh ... lahko si vesela, da rad pije. naša je sedaj prehlajena in kašlja in spije ful premalo ... cca. 2 dcl na dan ... pa je reku pediater, da mormo čim bolj tekoče ji dat jest, saj jo očitno boli grlo in ji ne paše pijača. morala bi še kakšen dcl vsaj še spit. lp

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali spije preveč
5.2.2008 9:43:07   
Blejka26
če je za odraslega dobro da spije veliko tekočine tudi za otroka pol ni nič narobe

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali spije preveč
5.2.2008 11:29:08   
urskas
če normalno napreduje v rasti in teži je vse OK.
Če bi zaostajal, bi to pomenilo, da preveč pije in zato premajo poje.

Drugače pa blagor vam, ki vam otročki radi pijejo....

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali spije preveč
5.2.2008 11:34:00   
sandra85
očitno toliko rabi...

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali spije preveč
5.2.2008 11:37:30   
ThinkPink
Ne vem, kaj bi lahko bilo s tem narobe. Eni so pač bolj žejni kot drugi. saj tudi odrasli smo takšni, imaš ene ko v celem dnevu spijejo 2 kavici, drugi pa 5l vode.

Tekočina po mojem res ne škodi, bolj koristi...si lepo ledvičke čisti.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali spije preveč
5.2.2008 12:20:33   
mami_miki
moj tud ne zaspi brez flaške v roki...spije na dan 2x po 100ml čaja...ko gre čez dan spat,,je 8 mesecev star...ponoči pa samo včasih spije 100 ml čaja...ponoči se ne zbuja in ne je sicer...

jaz mu naredim tolk, saj če bi mu več, bi še več spil...ko pa ni več, pa ima sam cucelj v ustih, pa zaspi...potem pa vzamem stran stekleničko...

mogoče je pa žejen...naš je včasih ful, po hrani sploh...tako kot mi...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali spije preveč
5.2.2008 12:42:56   
sandra85
moraš pa tudi vedet, da je sigurno suh zrak v stanovanju, saj imate ogrevanje...
js gledam po sebi-spijem  2l vode/dan minimalno


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali spije preveč
5.2.2008 12:56:02   
digi
Moj otrok je spil nekje v tak čas samo ponoči 2 litra vode pa še podnevi enkrat tolko in me je full skrbelo. So potem naredili vse preiskave in ugotovili, da je popolnoma zdrav.... nisem hotel verjeti, da je to samo razvajenost... no potem pa je en dan kar z lepega sam od sebe opustil navado....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali spije preveč
5.2.2008 23:03:26   
tejcek19
Tam pri ene pol leta smo bili s ta malim pri urologu in nam je naročil, da mora dobiti za cca 700 ml tekočine na dan, da se ledvička in sečne poti lepo čistijo. Od viška pa ne boli glava, po moje.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




IME ZA FANTKA
gugla

Katero ime za fantka bi izbrali?

Filip (34%)

Maks (15%)

Oskar (20%)

Matic (25%)

Tristjan (6%)


Število vseh glasov: 339

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!