|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali obstaja,...
20.6.2009 12:51:25   
Spark
Kakšna služba, ki jih pokličeš in odpeljejo mačke v kakšno zavetišče ali kam?
Nekje na našem dvorišču je ena potepuška mačka skotila mislim da 5 malih muckov.
Men je full strah mačk, in jih ne mislimo imeti doma. Sedaj so mladički stari približno en mesec in mislim, da so bili dovolj časa tukaj. Sedaj pa nastopi problem, kam jih dati. Jaz jih niti ne upam, dotakniti, da bi jih kam odnesla ne upam. Do sedaj je bilo uredu, ko sem prišla na dvorišče so se umaknile, včeraj pa se niso in je mama mačka malo zasikala proti meni.
A je kdo pripravljen priti k nam ib vzeti te mucke k sebi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali obstaja,...
20.6.2009 12:58:00   
uwaga
Pokliči na najbližjo veterinarsko postajo, včasih jih pridejo oni iskat, sicer ti lahko povejo kako ukrepat naprej . Ali pa kako zavetišče.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali obstaja,...
20.6.2009 13:48:13   
Spark
A mogoče veš ali veterinarske službe delajo ob vikendih, in kje je kakšna v ljubljani? 

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali obstaja,...
20.6.2009 14:00:47   
helloKitty
Veterinarske službe ob sobotah delajo nekje do 13.00. Imajo pa dežurne številke kamor lahko pokličeš. Samo to velja samo za urgentne primere (pomoje).

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali obstaja,...
20.6.2009 14:28:09   
Spark
Bom pa klicala naslednji teden. 

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali obstaja,...
20.6.2009 14:46:13   
Anonimen
pokliči na veterinarsko postajo ljubljana v mestni log. mislim, da imajo dežurstva tudi med vikendi. in ti bodo vsaj svetovali. verjetno boš morala pa potem v ponedeljek še kaj klicati za konkretne informacije.

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali obstaja,...
20.6.2009 18:14:31   
sanja nk.
kliči na gmajnice, tam je vedno nekdo dežurni...mislim da je zavetišče za živali gmajnice lj-Brezovica....
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali obstaja,...
20.6.2009 18:46:40   
ALWAYS LARA
mačke morjo bot vsaj 2 mesca stare da gredo od mame.
ja poklič kako društvo pa povprašaj.


zakaj pa se bojiš mačk?

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali obstaja,...
21.6.2009 22:33:57   
Spark
Imam travme zaradi mačk. Ko sem bila majhna smo živeli v enem bloku in naša soseda je imela rada mačke. Začela je eni mački nositi mleko pred blok, in kar naenkrat jih je bilo vsaj 10. Te mačke so sedele na stopnicah pred blokom, in nato se niso hotele več umikati, ko smo hodili v blok ali ven. Kar skos so bile pred blokom. In mene je biloo full strah. Sem imela full nočne more zaradi tega. In še sedaj jih ne upam dotakniti. Mogoče malo hecno ampak strah me je.

Začuda ne vem kje so se mačke skrile, nikjer jih ni več. Danes že cel dan gledam na dvorišče, pa večkrat pogledam, da bi jih malo presenetila, pa ne vem kje so. Bom počakala s klicem, ker ne vem kje so.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali obstaja,...
21.6.2009 23:28:01   
Anonimen
http://www.zavetisce-ljubljana.si/

http://www.zavetisce-horjul.net/




(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




varstvo
gloria



vrtec (66%)

doma (22%)

varuška (11%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!