|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ad3, d3
15.10.2006 14:05:39   
2mama
kako dolgo ste dajale ad3 oz d3? do enega leta, 6 mesecev???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ad3, d3
15.10.2006 14:24:48   
jazz
Jaz do 20 mesecev!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ad3, d3
15.10.2006 14:28:42   
žužu
do 1 leta

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ad3, d3
15.10.2006 14:32:35   
dory
Do enega leta,pol je blo pa tko poletje in se mi je zdelo ze brezveze...tud pediatrinja mi je svetovala,da lahko takrat prekinem...

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ad3, d3
15.10.2006 17:18:01   
Anonimen
Ja, mi tudi do dobrega leta, do naslednjega poletja.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ad3, d3
15.10.2006 19:58:00   
Anonimen
nisem dajala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ad3, d3
15.10.2006 21:27:59   
Katrin
leto in pol

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ad3, d3
15.10.2006 21:51:14   
dix
naj bi se dajalo do 1. leta pol pa še prvo zimo po 1. RD.

pri starejšem sem se tega držala (no ja, z prekrški), nlajši pa je alergik in se mi zdi da je dobil pike po D3 in mu jih nisem dala pa sem tudi pediatru to povedala.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ad3, d3
15.10.2006 22:01:51   
BLAŽIKA
15 mesecev

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ad3, d3
18.10.2006 10:31:12   
pokalona
Mene pa zanima, če je katera prenehala s kapljicami Plivit D3, pa jih je še veliko ostalo?

Pišem namreč zato, ker se jih še vedno pri nas ne da dobit, moj mali pa jih potrebuje. Ali pa če kdo ve, kje na Hrvaškem se jih lahko kupi?

Lp

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ad3, d3
18.10.2006 10:35:41   
najina pikica*
mene pa zanima a je plivit D3 enako kot olevit D3?
in kake stranske učinke imajo oleovit D3....mi smo jih glih kar začeli jemati.....smo prej imeli AD3 in je imel revček take krče za po p....user posted image

(odgovor članu pokalona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ad3, d3
18.10.2006 15:01:24   
2mama
plivit ne poznam, oleovit d3 pa pri nas niso imele nobenih stranskih ucinkov, jemat pa smo jih zaceli tudi po izjemno negativnih odzivih na ad3.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ad3, d3
18.10.2006 19:52:21   
soncek&luna
jaz kapljic nisem dajala... je imel predpisano itak samo 1 kapljico do 1. leta starosti... ker je bil izkljucno hranjen z adaptiranim mlekom in je tega vitamina dovolj ze tam

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ad3, d3
18.10.2006 19:57:44   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: pokalona

Mene pa zanima, če je katera prenehala s kapljicami Plivit D3, pa jih je še veliko ostalo?

Pišem namreč zato, ker se jih še vedno pri nas ne da dobit, moj mali pa jih potrebuje. Ali pa če kdo ve, kje na Hrvaškem se jih lahko kupi?

Lp


Mi imamo še pol stekleničke Plivit D3, ker smo po 3. mesecu prešli na AD3...jih imamo pa skoz v hladilniku, tako da so ziher ok. Iz kod pa si?

(odgovor članu pokalona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ad3, d3
19.10.2006 11:58:06   
najina pikica*
no jst sem se pa pozanimala plivit D3 in oleovit D3 je eno in isto...če katera rabi jih dobi pri nas v škofji loki v lekarni Arnika...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ad3, d3
19.10.2006 12:06:33   
Baby
Oleovit D3 So narejene na osnovi arašidovega (če se ne motim) olja, tko da lih niso najboljš! Zato ga lahko zvija!

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ad3, d3
19.10.2006 14:38:22   
sonchica
tako kot je rekla LARA nisem dajala in jih nebom 

_____________________________



(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ad3, d3
19.10.2006 15:15:34   
Billi
Vidim, da ene ne dajete kapljic. Jaz jih tudi najraje ne bi, ker ima že itak krče. Pa ne vem a so te kapljice res nujno potrebne. Imam občutek, da jih mormo zato dajat, da ima farmacija kaj zaslužka še od tega. To je blo mal tko... (moje mnenje)
Drugače pa, resno me zanima, zakaj ste se odločile da ne boste dajale. Moja je stara skoraj dva meseca, pa sem ji parkrat dala eno kapljico (morala bi jih 6), zdej ji pa že parkrat nisem, ker jo že tko zvija in se mi ful smili. Res, da bo zima in bolj malo sonca... user posted image

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ad3, d3
19.10.2006 18:30:56   
najina pikica*
Billi-tut moj je imel grozne krče,ko sva se jih končno znebila je na prvem pregledu dobil kaplice AD3,pod kontraindikacije je pisalo da povzroča krče...sm se odločila da mu jih dam ko dopolni 3 mes,ko naj bi bil malo bol odporen...pa so se krči kljub temu pojavili....user posted image ....takoj sva prekinila z jemanjem.....pol mi je pa ena na RR svetovala za D3 kaplice...no te mu zaenkrat krčev ne povzročajo......drugače pa veliko mamic ne daje teh kaplic,je pa stvar posameznic
Baby-motiš se oleovit D3 niso narejene na osnovi arašidovega masla in ne povzročajo krčev

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ad3, d3
19.10.2006 19:56:13   
Bonnie_RR
Jaz bom AD3 svojemu user posted image  dajala do 1 leta oz. še dlje, če bo pediatrinja mnenja, da bi bilo to dobro.

Sama si ne bi upala kar tako "skenslat" te kapljice (iz kakršnega razloga). Če bi imel zaradi njih težave, bi probala z drugimi.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ad3, d3
19.10.2006 20:14:53   
sonchica
bonnie_ kake težave pa lahko ima? sorry al men je pediatrinja rekla da je ena pametna mamica v ms izjavila da povzročajo krče in da to ni res ! mali pa je mel take krče da ni spal niti minutke? o ne draga moja jaz svojega otroka že nebon mučla stem ....sonček je naraven in 100x bojši kot to umetno sranje !!!!!!!! pa še ena zdravnica kero poznam je rekla da ni treba tega dajet ,ker te kaplice so sam kao modernizacija v zdravstvu ....


_____________________________



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ad3, d3
20.10.2006 10:04:30   
frenkuza
Naš malček je spomladansko dete in se je že kmalu sprehajal po sončko kar je po moje bolj naravni vir tega vitamina pa itak smo meli ful krčke. Po priporočilih vseh prijateljic z da in ne variantami smo se jih odločili dajat sedaj na jesen ko je napolnil šest mesecev.S krčki smo zaključili iin že nekaj časa jemo gosto hrano pa ni nobenih problemov.Osebno jih najbrž dajem samo zato da si ne bi kdaj očitala da mu je kaj manjkalo.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ad3, d3
20.10.2006 11:47:40   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: sonchica

bonnie_ kake težave pa lahko ima? sorry al men je pediatrinja rekla da je ena pametna mamica v ms izjavila da povzročajo krče in da to ni res ! mali pa je mel take krče da ni spal niti minutke? o ne draga moja jaz svojega otroka že nebon mučla stem ....sonček je naraven in 100x bojši kot to umetno sranje !!!!!!!! pa še ena zdravnica kero poznam je rekla da ni treba tega dajet ,ker te kaplice so sam kao modernizacija v zdravstvu ....



Naprej bi te prosila, da malo znižaš ton in se ne vžigaš nekaj brezveze.

Kot drugo se pa sploh ne mislim z nobeno kregat. Povedala sem svoje mnenje, pameti nisem solila nobeni mamici, ker se lahko vsaka sama odloči, kaj in kako.

Jaz kapljice dajem, ker sem se sama tako odločila in s tem pripomogla k temu, da bi se moj tamali normalno razvijal. Lahko bi bilo tud brez tega vse super, lahko pa tud ne. In zakaj bi si potem morala kaj očitat, če se pa lahko temu izognem?


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ad3, d3
20.10.2006 11:55:15   
škratek
Mismo imeli po AD3 ggrozne krče (najprej so jo mučile kolike potem pa še to). Ko smo prešli na Plivit D3 pa je vse brez problema. Kapljice dajem mogoče vsak drugi dan, smo pa tudi veliko na soncu.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ad3, d3
20.10.2006 14:03:48   
sonchica
bonnie_ saj se tud jaz ne mislim kregat povedala sem svoje mnenje ti pa svoje! LP

_____________________________



(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime izbrati?
kimica86

Ne moremo se odločiti.. Pomoč bi prav prišla..

Alina (63%)

Luna (19%)

Aria (18%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!