|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aaaa, ma to ni res no
14.7.2010 11:53:11   
mala maja
kam nej grem še noret?

Imava sklenjeno kasko zavarovanje za avto in v ponedeljek sem baje naredila totalko...no še čakamo uradno cenitev.
Amapk imava kasko z nadomstnim avtomobilom + dodatno sklenjeno asistenco, ki tudi vključuje nadomestni avto. In avta ne dobiva ker ga nimajo na razpolagouser posted image pri poplavi pleha nimajo enega ušivega avtomobilauser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aaaa, ma to ni res no
14.7.2010 11:54:40   
Kerensa*
Če oni nimajo avta na razpolago, ti ga morajo najti drugje (rent-a-car) na svoje stroške.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aaaa, ma to ni res no
14.7.2010 11:57:34   
sanasan
Če oni nimajo avta na razpolago, ti ga morajo najti drugje (rent-a-car) na svoje stroške.


jap, ne pusti se prepričati v nasprotno...en avto so ti DOLŽNI zrihtat

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aaaa, ma to ni res no
14.7.2010 12:00:48   
majch
če sta pri amzs, ga lahko tudi tam dobita.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aaaa, ma to ni res no
14.7.2010 12:05:46   
mala maja
ma ja problem je da ga za kasko nimajo- ker ga mora dati servis
za asistenco sem pa jaz v tistem šoku zaje*** ker nisem takoj klicala in zdej moramo čakati uradnejga cenilca da poda škodo, šele potem bova dobila avto. To pa traja 2-3 dni, pa je vikend in pred ponedeljkom ne bo nič user posted image Ker a je baje avto čisto na meji s totalko pa še vprašanje kako bo poltej še s tem :(

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aaaa, ma to ni res no
14.7.2010 12:54:32   
Capyka
mala maja,

pokliči direktno na asistenco triglav (saj imaš triglav?). V roku ene ure ti dostavijo avto. Preverjeno. V enem mescu so nam ga že 2x, brez problema za 4 dni (okvara avta). Čisto nič ne komplicirajo.

lp

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aaaa, ma to ni res no
14.7.2010 13:03:25   
Urša
Ja, pokliči asistenco, oni kontaktiranjo rent-a-car in ti ga dostavijo.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Capyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aaaa, ma to ni res no
14.7.2010 13:16:21   
mala maja
capyka, ne adriatic slovenica imava. Sej sem zrihtala. ob štirih moram na servis ponj :)user posted image user posted image

Sem malo težila ampak se je speljalo. Sej bo. Samo da gre tole za mano. Sem se danes kar tresla na servisu. Sam da gre vse skupaj mimo, pa da me neha panika grabit. Samo upam da dobim tolk volje da grem takoj nazaj za volan, ker dugače ne bom šla nikoli več. Že tako in tako sem se bala tovornjakov, mogoče zdej k sem ga končno srečala se ne bom več. Kdo bi vedel user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




KLONIRANJE ČLOVEŠKIH BITIJ
TIMOTY

Ali ste za kloniranje človeka???

DA (9%)

NE (83%)

MI JE VSEENO (9%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!