aaaa, ma to ni res no (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mala maja -> aaaa, ma to ni res no (14.7.2010 11:53:11)

kam nej grem še noret?

Imava sklenjeno kasko zavarovanje za avto in v ponedeljek sem baje naredila totalko...no še čakamo uradno cenitev.
Amapk imava kasko z nadomstnim avtomobilom + dodatno sklenjeno asistenco, ki tudi vključuje nadomestni avto. In avta ne dobiva ker ga nimajo na razpolago[sm=hudicek1.gif] pri poplavi pleha nimajo enega ušivega avtomobila[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Kerensa* -> RE: aaaa, ma to ni res no (14.7.2010 11:54:40)

Če oni nimajo avta na razpolago, ti ga morajo najti drugje (rent-a-car) na svoje stroške.




sanasan -> RE: aaaa, ma to ni res no (14.7.2010 11:57:34)

Če oni nimajo avta na razpolago, ti ga morajo najti drugje (rent-a-car) na svoje stroške.


jap, ne pusti se prepričati v nasprotno...en avto so ti DOLŽNI zrihtat




majch -> RE: aaaa, ma to ni res no (14.7.2010 12:00:48)

če sta pri amzs, ga lahko tudi tam dobita.




mala maja -> RE: aaaa, ma to ni res no (14.7.2010 12:05:46)

ma ja problem je da ga za kasko nimajo- ker ga mora dati servis
za asistenco sem pa jaz v tistem šoku zaje*** ker nisem takoj klicala in zdej moramo čakati uradnejga cenilca da poda škodo, šele potem bova dobila avto. To pa traja 2-3 dni, pa je vikend in pred ponedeljkom ne bo nič [sm=hudicek1.gif] Ker a je baje avto čisto na meji s totalko pa še vprašanje kako bo poltej še s tem :(




Capyka -> RE: aaaa, ma to ni res no (14.7.2010 12:54:32)

mala maja,

pokliči direktno na asistenco triglav (saj imaš triglav?). V roku ene ure ti dostavijo avto. Preverjeno. V enem mescu so nam ga že 2x, brez problema za 4 dni (okvara avta). Čisto nič ne komplicirajo.

lp




Urša -> RE: aaaa, ma to ni res no (14.7.2010 13:03:25)

Ja, pokliči asistenco, oni kontaktiranjo rent-a-car in ti ga dostavijo.




mala maja -> RE: aaaa, ma to ni res no (14.7.2010 13:16:21)

capyka, ne adriatic slovenica imava. Sej sem zrihtala. ob štirih moram na servis ponj :)[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Sem malo težila ampak se je speljalo. Sej bo. Samo da gre tole za mano. Sem se danes kar tresla na servisu. Sam da gre vse skupaj mimo, pa da me neha panika grabit. Samo upam da dobim tolk volje da grem takoj nazaj za volan, ker dugače ne bom šla nikoli več. Že tako in tako sem se bala tovornjakov, mogoče zdej k sem ga končno srečala se ne bom več. Kdo bi vedel [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stran: [1]