|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmrznjena zelenjava
9.2.2009 11:42:35   
xerox
Aji je še kakšna tok slaba mama kot sem jaz, da večinoma svojemu user posted image  pripravlja hrano iz zmrznjene zelenjave? Ali vse kuhate svežo zelenjavo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmrznjena zelenjava
9.2.2009 11:46:07   
mamicaTaja
Nisi edina "slaba mama" ... user posted image tud jst mu jo skuham, če ni drugega... Če imam doma svežo zelenjavo mu skuham svežo, drugače pa zmrznjeno. Mislim, da je še vedno boljša zmrznjena zelenjava kot pa sploh nič zelenjave... user posted image

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmrznjena zelenjava
9.2.2009 11:58:41   
Alči
jest mu kupim svežo, pa skuham, dam v porcije in pol dm zmrznit...tko da, ....skor isto kot tiuser posted image   mam pa problem , ker jo imam zdej pripravljeno, mali pa neki štrajka in noče jest več skor nobene zelenjave, sam krompiruser posted image

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmrznjena zelenjava
9.2.2009 16:47:10   
botrca
Jaz mu vedno kuham svežo. Mogoče mu pa ni dobra zamrznjena, probaj nekaj časa kuhat svežo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmrznjena zelenjava
9.2.2009 17:08:20   
čipka
po moje tut ni ne vem kok slaba zamrznjena

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmrznjena zelenjava
9.2.2009 17:41:24   
Alči
botrca, če blo tisto meni namenjeno...ja sem probala pa noče tut sveže ne, nekaj se mu je ustvilo, ker je jogurt z banano zakonuser posted image mogoče ima zdej samo nezelenjavne trenutkeuser posted image

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmrznjena zelenjava
9.2.2009 18:52:17   
ŽANŽA
sem brala članek, da je danes zmrznjeno sadje in zelenjava lahko še bolj zdrava od sveže, če jo kupiš v trgovini. za zmrznjeno sadje in zelenjavo imajo ful stroge kriterije (zamrznitev v 12 urah, ravno prav zreli sadeži ipd), medtem ko "sveža" zelenjava potrebuje tudi par dni, da prispe na police trgovin, tam jo vsi prešlatajo...jaz se sploh ne bi sekirala. je pa seveda super, če imaš svoj vrtiček, na katerem gojiš svojo zelenjavo. samo, nimamo vsi te možnosti

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmrznjena zelenjava
9.2.2009 18:54:43   
Anonimen
Marikatera zelenjava je boljša zamrznjena kot sveža.

Zdaj v trgovinah itak ne najdeš veliko zelenjave, ki bi sodila v ta letni čas (razen kakšno zelje mogoče user posted image ), vse je uvoženo, močno osiromašeno in prešpricano, v hladilnicah leži nekaj tednov, preden sploh pride do potrošnika in ves ta čas še dodatno izgublja svojo vitaminsko, energetsko in drugačno vrednost.

V nasprotju s tem, zamrznjena zelenjava, seveda pod pogojem, da je pravilno obdelana in zamrznjena, večino svoje vrednosti obdrži, ker je konzervirana kmalu potem, ko je pospravljena z vrtov in njiv.

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?