|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelenkaste beločnice
2.8.2006 19:05:25   
Jančika_
Dajte mi povedat, a je imel kateri od vaših dojenčkov zelenkaste beločniceuser posted image . Naš tamali jih ima, pa ne vem, če je to normalnouser posted image . Sicer zgleda zdrav. Ok, saj niso ravno tako zelene kot je tisti okvirček RR zgoraj levouser posted image , ampak če pogledaš od blizu, so res zelenkaste.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelenkaste beločnice
2.8.2006 19:33:00   
Pobalami
Sicer res ne vem kaj bi to bilo. Ampak je boljše če ga pelješ pogledat k zdravniku, za vsak slučaj.user posted image
Z očmi se ni za hecat.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelenkaste beločnice
2.8.2006 19:53:33   
Jančika_
V kratkem imamo posvetovalnico, zadevo bom vsekakor omenila. Sicer se meni stvar niti ne zdi nenavadna, bolj je mož tisti, ki se mu zdi čudno. Jaz nisem sploh opazila, dokler mi ni pokazal.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zelenkaste beločnice
2.8.2006 19:58:06   
Eva MT
Malo sem radovedna. Lahko po posvetovalnici, prosim, poveš, kaj bo odgovoril pediater? user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zelenkaste beločnice
2.8.2006 20:00:38   
Jančika_
Ja, bom javila. Če ne bo že prej samo izginilouser posted image

(odgovor članu Eva MT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zelenkaste beločnice
2.8.2006 20:24:30   
mml
A so prav zelenkaste a so mogoče rumenkastozelenkaste? Če so malo rumenkaste je to lahko normalno pri dojenih novorojenčkih in dojenčkih do 3 meseca, ker imajo še vedno nekoliko višji bilirubin.
Vsekakor pa vprašaj v posvetovalnici, samo po moje, če je sicer ok, ni to nič posebnega.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zelenkaste beločnice
2.8.2006 20:35:43   
Evina
Pri nas je user posted image   tudi imela take malo zelenkasto - rumenkaste beločnice. To je bilo posledica zlatence (rumeničke oz. povečanja bilirobina). Povsod drugod prej izginejo sledovi rumene barve, nazadnje šele v očeh. Ni to noben problem, le čim več ga imej na svetlobi, pa bo samo po sebi izginilo.

Lp

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zelenkaste beločnice
2.8.2006 20:42:21   
Jančika_
Aha, OK, saj malo se mi je zdelo, da bi lahko imelo kaj veze s tem. Sicer ni imel zlatenice, ampak malo povišane vrednosti pa. Tako da bo verjetno res to.

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zelenkaste beločnice
2.8.2006 21:39:44   
Maxica
Ja, vidiš, zdaj sem se spomnila, ko so punce napisale, da je imel Max tudi zlatenico par dni po rojstvu in je tudi potem, ko sva že bila doma, patronažna sestra, ki je hodila k nam domov, nekaj omenila s tem v zvezi - namreč, da so tudi očke lahko rumenkaste od zlatenice. Verjetno je to res to, sicer pa res vprašaj pediatrinjo, ali pa patronažno, če bo še kaj prišla naokoli. Pa sporoči, kaj so povedale.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zelenkaste beločnice
23.8.2006 17:07:41   
Jančika_
No, danes smo končno imeli posvetovalnico. Revež ima še vedno rumene očke in tudi precej temen je v obraz, zato so mu vzeli kri, da pogledajo, če ima zlatenico. Vrednost je sicer kar visoka, a nižja kot pri odpustu, zato ne bo treba v solarijuser posted image . Torej, beločnice so čudne barve od tega.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zelenkaste beločnice
23.8.2006 17:26:17   
katjandraž
Naša ima pa modrikaste beločnice in je baje to normalno. Sem tudi okulistko vprašala, k sva bile tam zarad vnetja, pa je rekla, da je okuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?