|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZD DOMŽALE-zdravniki
19.11.2009 21:50:09   
takotako
Zanima me če ima kdo od vas izkušnje z:

osebim zdravnikom iz Zd Domžal-moram kartoteko prenest pa ne vem koga naj izberem- če sploh imam možnosti za zbirat.

Pa ginikologinjo ki je zdaj nadomestnica dr. strah? Bi šla k strahovi sam nima koncesije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
19.11.2009 22:21:03   
rpli poli oli
oj,odgovor na tvoje vprašanje je za osebno zdravnico imam dr.Burjo in ena najboljših v Domžalah če že ni najboljša za ginekologinjo ti ne vem svetovati ker imam tudi jaz novo in še nisem imela veliko stika z njo za otroško pa dr. Klemenčičevo ki pa je tudi najboljša otroška zdravnica.upam da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
19.11.2009 22:25:36   
takotako
Ja itak hvala!

(odgovor članu rpli poli oli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
20.11.2009 11:33:35   
BarbaraO
Jaz hodim zdaj k tisti ginekologinji, ki je zamenjala Strahovo. Mi je ful dobra (btw. Strahova mi je bila totalno mimo, tako da sem si prav oddahnila, da mi je ni treba več gledat - pa da ne bo nesporazuma: nuhalno je opravila 1A, kot osebna ginekologinja pa se niti najmanj ni izkazala). Ta nova, dr. Tamara Goslar Žiberna, je stara po moji oceni med 35 in 40 let. Preprosta, morda malce manj zgovorna kot Strahova (kar meni odgovarja!), še vedno pa ti pove vse ključne stvari oz. ti odgovori na vsa morebitna vprašanja in dvome. Najbolj od vsega pa mi je všeč, da vsakič naredi ultrazvok otročka - na hitro, ampak si pomirjen, ko ga vidiš, da meša v svojem malem cesarstvu.

Zaenkrat o njej le vse najboljše.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
20.11.2009 12:04:35   
urška76
Takotako mi smo vsi (odrasli) pr Burjevi (ja se iz Lj vozim k njej, k je res super zdravnica)
Ginekologinjo bom jaz zamenjala (k ne mislim pri Strahovi za vsak recept plačevat) in če jo je res Tamara zamenjala bom šla z veseljem k njej. (njen mlajši sinek se je pazil z našim Mihom in je super punca ona)
Pa k je že glih tema o ZD Domžale Dejte mi kakega fajn zobarja za otroke priporočit. Našadva sta bila zdajle zadnjič pri otroški in ker se do spomladi preselimo nazaj v Domžale nebi kle za Bežigradom zobarja iskala.

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
20.11.2009 12:49:55   
Korina1
Dvomim da v ZD Domžale še kakšen zdravnik sprejema na novo paciente ker jaz sem že dlje časa brez zdravnika pa večkrat pokličem in se pozanimam pa imajo vis vse polno zasedeno.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
20.11.2009 15:46:00   
emaa
Jaz imam dr. Hitijevo, pa jo moram pohvalit, super zdravnica. Ginekologinjo pa Tamaro Goslar Žiberna in moram rečt, da je boljša od Strahove, več razloži, ma na splošno mi je bolj všeč. Klemenčičeva pa ne sprejema novih pacientov (je naš pediater), ima vse zasedeno. 

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
20.11.2009 16:17:05   
rpli poli oli
v Domžalah ni dobrega zobozdravnika za otroke na žalost

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
20.11.2009 18:03:10   
takotako
Men je bla sicer tud Strah ok ker me je vedno blo grozn pregleda pa je bla res fulll prijazna. Ok pol obdržim ta novo-itak mam kartoteko tam.

Ja a pol sploh ne moreš dobit osebnega v domžalah?

Drugače za otroško mamo mi Pretnerjevo pa mi je tudi zeloo ok.

(odgovor članu rpli poli oli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
22.11.2009 15:57:49   
Korina1
Kot kaže ne. Sicer pa ne vem kako se lahko zgodi da zdravnik ne jemlje novih pacientov, pa čeprav spadaš pod ta ZD in nisi priseljen od drugod.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZD DOMŽALE-zdravniki
22.11.2009 18:29:12   
Klemy82
Hmmm, Korina, ne vem, tudi jaz sem priseljena, no zaenkrat se nisem odličila menjat zdravnika, ker ga res zelo malo rabim, ga je pa moja kolegica zamenjala brez problema prejšnji teden. Jo bom vprašala, h komu je šla. Moj je pri Burjevi, pa recimo da je zadovoljen.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




pirhi
Lelly28 RR

na kakšen način barvate pirhe?

z kupljenimi barvami (31%)

z naravnimi rastlinami (69%)

ne praznujemo velike noči (0%)

kupimo že pobarvane v trgovini (0%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!