|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročinski izpuščajčki
20.6.2006 7:52:56   
Mala Vita
Moji 8.5 mesečni punčki so se pojavili izpuščajčki zadaj po vratu in zgornjem delu hrbta. Jih ni zelo veliko. Predvidevam, da je to od teh vročih dni. S katero kremico ji lahko namažem? Jaz sem uporabila kar Bepanthen. Bomo videli, če bo kaj bolje....

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vročinski izpuščajčki
20.6.2006 8:27:25   
lelaval
Najbolj bo pomagalo, če jo čim manj oblačiš.  Jaz moji pri 1 letu dam samo majčko z naramnicami, bodijev raje ne, da ji 'piha po hrbtu'. user posted image  
S kremico pa jo lahko brez skrbi mažeš - ne bo nič škodilo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vročinski izpuščajčki
20.6.2006 19:46:39   
Bonnie_RR
Jaz sem pri mojem tudi opazila po vratu nekaj majhnih rdečih pikic in sem prepričana, da so od vročine. Ga pa z ničemer ne mažem, ker kar sami izginejo.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vročinski izpuščajčki
20.6.2006 20:35:22   
Aleksandra
Ravno v nedeljo sem bila pri dežurnem zdravniku  in včeraj nato še pri izbrani pediatrinji, ker je moja miška od srede dobivala vsak dan nekaj pikic več (pa je nisem preveč oblekla, bili sva v senci,..) nato pa iz sobote na nedeljo postala vsa flekasta. Sem mislila, da je od vročine. No pa je pediatrinja povedala, da to v našem primeru ni od vročine temveč zaradi nekega virusa, katerega izvor ne ugotavljajo, prav tako za otroka ni nič moteč, le malo bolj driskasto kaka, izgine pa vse v nekaj dneh. Že v ponedeljek je bilo bolje, danes pa sploh.

Razložila mi je tudi, kako bi to izgledalo, če bi bilo to od vročine. In glede na to kar si zapisala je pri tebi to res od vročine. Da bo minilo jo čim manj obleči, kadar le moreš jo malo "ofrišaj" (npr. obriši jo z vlažno krpico), ne hodita ven v vročini oz. bodita v senci.

LP
Sandra

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vročinski izpuščajčki
20.6.2006 21:26:17   
KIRA
nič mazat. tanjše oblačit, pot redno dol umivat, pa še kakšen baby puderček uporabi, da bo suha koža. pa jih ne bo.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vročinski izpuščajčki
20.6.2006 21:32:39   
Katrin
Kot so napisale ostale, nič mazat, le umivati in negovati. Te pikice ne srbijo in izginejo v nekaj dneh.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vročinski izpuščajčki
20.6.2006 23:43:40   
Lydya
Tudi pri nas smo imeli tak problem. Svetujem takole: tanka oblacila, v vrocini kakrsna je sedaj, bo dovolj bodi s kratkimi rokavcki ali brez in kratke hlace. Ofrisati veckrat na dan z vodo ali pa s kamilicami. Bos videla, da bo pomagalo.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vročinski izpuščajčki
23.6.2006 10:41:49   
bobek05
Naš ima pa take rdeče izpuščajčke zadaj na vratu in po rokah, vendar samo do višine rokavov, tako da je ziher od vročine... Doma je v bodiju, če pa gremo ven pa v enodelnem tankem "pajacu" s kratkimi rokavi in niti do kolen.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?