|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanja
26.7.2005 21:44:43   
L & L
Aja še nekaj me zanima, kdaj se lahko začne uporabljati kengurujček, s katerim mescem. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vprašanja
26.7.2005 21:48:39   
afrika
Na nekaterih kengurujčkih sicer piše, da že od rojstva, dejansko pa se ne priporoča pred tremi meseci.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vprašanja
26.7.2005 21:50:29   
Naja31
Ravno to sem prejsnji teden vprsala naso pediatrinjo in mi je ona rekla, da ne pred šestim mesecem oz. ko dojenček že sam sedi. Pa še potem ne za dolgo časa v kengurujček in naj bolj počakamo še nekaj mesecev in kupimo nahrbtnik.
No, nekateri pa pravijo drugace. Kdo bi vedel kaj je res? :zmeden: Mi se bomo tega drzali kar je ona rekla.

Bolj kot kengurjcka ona priproca strokljo.

Lp, Naja

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vprašanja
27.7.2005 0:12:20   
dejčka2
Kengurujčki bi naj bili od rojstva naprej, za štorkljo pa sem slišala da ni vredu, ker je otrok baje zaležan:zmeden2:

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vprašanja
27.7.2005 5:38:30   
k1
sem tudi jaz vprašala na razvojni, pa je rekla, da še ne priporoča kengurujčka. no, se še ne bomo nosli v njem :zajcek:

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vprašanja
27.7.2005 8:22:39   
leuča
Moja mami je patronažna, pa ne priporočajo kengurujčka, dokler ne sedi, to je okoli 6 meseca, zaradi hrbtenice. Mi ga nismo imeli. Štorklja je pa v redu, ker je hrbtenica lepo usločena, otroček pa lepo in udobno počiva v bližini ljubeče osebe. Samo ni pa za dolgo, ker se našim :duda: ne da dolgo ležat, po mesecih mislim.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!