Vprašanja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


L & L -> Vprašanja (26.7.2005 21:44:43)

Aja še nekaj me zanima, kdaj se lahko začne uporabljati kengurujček, s katerim mescem. Hvala.




afrika -> Vprašanja (26.7.2005 21:48:39)

Na nekaterih kengurujčkih sicer piše, da že od rojstva, dejansko pa se ne priporoča pred tremi meseci.




Naja31 -> Vprašanja (26.7.2005 21:50:29)

Ravno to sem prejsnji teden vprsala naso pediatrinjo in mi je ona rekla, da ne pred šestim mesecem oz. ko dojenček že sam sedi. Pa še potem ne za dolgo časa v kengurujček in naj bolj počakamo še nekaj mesecev in kupimo nahrbtnik.
No, nekateri pa pravijo drugace. Kdo bi vedel kaj je res? :zmeden: Mi se bomo tega drzali kar je ona rekla.

Bolj kot kengurjcka ona priproca strokljo.

Lp, Naja




dejčka2 -> Vprašanja (27.7.2005 0:12:20)

Kengurujčki bi naj bili od rojstva naprej, za štorkljo pa sem slišala da ni vredu, ker je otrok baje zaležan:zmeden2:




k1 -> Vprašanja (27.7.2005 5:38:30)

sem tudi jaz vprašala na razvojni, pa je rekla, da še ne priporoča kengurujčka. no, se še ne bomo nosli v njem :zajcek:




leuča -> Vprašanja (27.7.2005 8:22:39)

Moja mami je patronažna, pa ne priporočajo kengurujčka, dokler ne sedi, to je okoli 6 meseca, zaradi hrbtenice. Mi ga nismo imeli. Štorklja je pa v redu, ker je hrbtenica lepo usločena, otroček pa lepo in udobno počiva v bližini ljubeče osebe. Samo ni pa za dolgo, ker se našim :duda: ne da dolgo ležat, po mesecih mislim.




Stran: [1]