|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnetje ušesa-par vprašanj
12.10.2005 23:53:21   
Urška*
Ojla!

Danes smo bili pri zdravniku in Žan ima vnetje ušesa.user posted image Bogi!user posted image

Zanima me pa naslednje:
- pediatrinja mi ni rekla naj pridema na kontrolo, a je pri vas bilo isto? Kaj zdaj, a se grema pokazat ali kako???
- dobil je antibiotik, neki sirup, zdravnica pa mi je rekla, da naj še mu dajem ali svečke ali calpol proti bolečinam, pa čeprav nima več vročine. In naj mu dajem to na 6 ur. A se samo meni zdi to malo hecno? A potem antibiotik ni dovolj??user posted image
- Pa še nekaj. A mislite da boma naslednji teden že lahko šla kaj ven na sprehod, glede na to da baje ni hudo vnetje in seveda pod pogojem da ne bo imel vročine? Kaj menite ve? Sicer bom pa za to itak poklicala in vprašala.

Hvala!

pa pa

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnetje ušesa-par vprašanj
13.10.2005 7:06:13   
Anonimen
Pri nas je imela spomladi rahlo vneto desno uho. Dobili je antibiotik, katerega je morala jemati en teden na 8 ur. Ampak po tem nisva imele nobene kontrole več.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vnetje ušesa-par vprašanj
13.10.2005 8:04:33   
NinaŠ
Midva sva ob vnetju ušes dobila antibiotik, ki sva ga en teden jemala na 8 ur. Po tem tednu pa sva tud "morala" priti na kontrolo. Svečke oz. Calpol pa sem mu dajala le po potrebi oz. prvi dan, ko so ga ušesa še ful bolela 3x, potem pa samo še nasledni večer (da je pač bolje spal) - antibiotik pa itak kmalu izboljša stvar, tako da s svečkami oz. Calpolom ni treba pretiravati (po potrebi, ko vidiš, da ga boli).

LP

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vnetje ušesa-par vprašanj
13.10.2005 8:41:23   
StBarbara
pri nas imamo pogosto vneta ušesa in pregledu, kjer ugotovi vnetje in nam predpiše antibiotik vedno sledi kontrola čez 7 dni (se mi ne zdi to nič slabega).
Odvisno kolk je tvoj mali star ampak mi če je lepo vreme in če Vid nima vročine gremo ven že prej kot 7 dan. Pazim samo to, da ima tiste trakce ne ušesih (kupiš v lekarni, da grejejo samo ušesa in ne glave).

lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vnetje ušesa-par vprašanj
13.10.2005 8:43:05   
StBarbara
aja pa še to, pri nas dajemo Calpol po potrebi, večinoma samo pred spanjem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vnetje ušesa-par vprašanj
13.10.2005 9:05:29   
Marogica
Bom kratka: antibiotik ni dovolj, ker je pomaga, da se gnoj v ušesih celi, Calpol pa je proti bolečinam, ki so pri ušesih nevzdžne. Kar daj mu tako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vnetje ušesa-par vprašanj
13.10.2005 23:43:11   
Urška*
Hvala punce!user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




kupovanje vozička
chebeltza

Bi kupili nov voziček priznane znamke, pod drugim imenom ter po ugodnejši ceni (npr. pliko p3. namesto od peg perego, od mamas and papas ali sleepy feet?

da (37%)

ne (10%)

ne vem (7%)

odvisno od cene (13%)

odvisno od modela ter opreme (25%)

ne potrebujemo več vozička (8%)


Število vseh glasov: 470

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!