|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 18:39:59   
LIALIA
Ste ve poklicale patronažno? Je prišla? Je povedala kaj novega? Jaz sem jo srečala pred kratkim in sem ji rekla da jo bom zdaj enkrat poklicala, mi je pa rekla naj kar do 6.meseca dojim. Zdravnica mi je pa na zadnjem pregledu rekla naj kar začneva jesti. Zdaj pa ne vem ali naj patronažno sploh pokličem. Z Lio sva pa že začeli z riževo kašico.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 18:42:52   
malika
Klicat moraš patronažno? Zakaj pa? Nič je ne kliči, vidve kar lepo papcajta, sicer pa ti tudi v posvetovalnici svetujejo glede prehrane.

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 18:47:22   
LIALIA
Ja meni je v začetku rekla naj jo pokličem preden bomo začeli jest, da bo prišla. V začetku je bila pri meni le 3x.

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 18:57:55   
puri
Meni je tut rekla naj jo pokličem in je pol res prišla,....nisem pa zvedela nič kaj posebnega!

lp:)

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 19:01:01   
filipinka
Meni je rekla, da pride pri 4 mesecih, pa je še ni bilo. Peddiatrinja pa je rekla, da naj do naslednjega pregleda počakam s hrano. ;Meni je čist prav, saj ga ne mislim siliti, dokler mu je moje mleko dovolj. Saj pravijo, da pri dojenih komaj po 6. mesecu!:sloncek:

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 19:07:15   
LIALIA
Čisto odvisno. Jaz sem začela z kašico zato, ker jo imam čez dan na 2 uri priklopljeno in mislim da ji je moje mleko že premalo. Saj prevladuje pa itak še vedno mleko.

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 19:22:27   
tania
Naša patronažna nam je tudi obljubila, da bo prišla, ampak šele nekje med 5.-6. mesecem. Kajti šele takrat naj bi začela uvajati hrano.
Pediatrinja pa nam je rekla, da glede na to, da se ne polno dojimo, lahko začnemo že po dopolnjenem 4.mesecu.
In tudi tako smo naredili. Začeli po malo s kašicami in sadjem. Stari smo pa dobre 4 mesece.

Pozdravček:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 21:09:46   
Anja167
Mi smo našo patronažno dva meseca nazaj srečali na posvetovalnici. Je rekla, da bo kaj prišla naokrog, pa je še ni bilo. Me je pa takrat vprašala, kaj jemo, in sem rekla, da še nič. Pa je rekla, no, lahko začnete s kakšnimi sokci. Ko sem jo vprašala, kaj pa potem, ali najprej riž ali sadne in zelenjavne kašice ali kaj, je pa rekla, da po občutku. :zmeden: No, toliko smo mi od ljudi v belih in manj belih haljah izvedeli o tem, kako se daje gosto hrano. (Pri nas na posvetovalnici namreč dajo otroka na začetku ordinacije na tekoči trak, mu pediater posluša srčka in mu da injekcijo, in še preden kaj vprašaš, ti ga dajo dol s tekočega traka in rečejo: "Se vidimo čez 3 mesece." :( :)-:)-:)- )

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 21:50:17   
Pikabu
Pri nas je prišla sama od sebe, pa ni glede tega povedala nič. Sem bila kar malo razočarana.

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 22:08:22   
žiža
Nam je tudi rekla naj jo nekje pri 4.5m pokličem, da bo prišla mal razložit glede uvajanja goste hrane. Samo če bo tako furjasto povedala glede hranjenja, kot je pokazala kopanje, je čist vseeno če jo ni :zmeden:


(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 22:17:02   
Taša
Jaz sem mogla patronažno poklicat pri Mašinih 4 mesecih... Mi je pač malo povedalao uvajanju goste hrane, mi je pa rekla naj se sama odločim kdaj bom pač začela z gosto hrano....

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Uvajanje goste hrane in patronažna
5.2.2005 22:41:34   
LIALIA
Anja167, tudi mi imamo posvetovalnico na tekoči trak.:) Prav grozno. Nazadnje sem pa zdravnico kar malo spraševala in ne boš verjela, me je kar ven iz sobe "pospremila", jaz pa še toliko vprašanj. Tako me je razočarala, da bi jo najraje zamenjala; samo drugje je lahko pa še slabše.

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!