|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   To vam pa moram povedati...
22.10.2004 17:56:09   
Anonimen
Smo šli včeraj v Kranj v Spar. In ker je pikica v avtu zaspala 9nebesa, je šel možek v trgovino, jaz pa sem, počakala pri avtu.
Pa se poleg nas parkira en avto in seveda vedno poškilim, če imajo noter kakšnega pobalinčka.;)
In ja, vidim noter avtosedež :zmeden:. Ne, pogledam še enkrat :zmeden2: kaj hudiča pa je to?
In so imeli v avtu na zadnjem sedežu ležalnik za otroka (ki seveda ni mišljen za to uporabo), PRIVEZAN z varnostnim pasom!!! Halooooo!!!
Malčka sicer ni bilo v avtu ampak lepo vas prosim!!!
Za ležalnik, ki ni nujno potreben je bil denar, za avtosedež pa ne ?
Ko se bodo zaleteli jim bo prav kaj pomagal tisti vozelj iz varnostnega pasu.

Take stvari me pa res razjezijo. :grrr: Saj se ne maram vtikat v tuje ljudi ampak to je pa čist preveč!


Za moje pojme se igrajo z življenjem tega otroka!
Eni se pa tako trudijo, da bi imeli otročke, pa jih ne morejo imeti!

Žalostno, kajne?


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   To vam pa moram povedati...
22.10.2004 18:09:05   
Abby
To so pač ljudje, ki mislijo, da je prometne predpise treba upoštevati samo zaradi zagrožene kazni in je čisto ok, če te ne zasačijo, ko jih kršiš. Ne vedo tega, da so predpisi namenjeni varnosti njih in njihovih otrok.

Sicer pa se jaz večkrat "vtaknem" v tuje zadeve, ko me razsrdi, če vidim starše, ki tako ali drugače surovo ravnajo z otrokom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   To vam pa moram povedati...
22.10.2004 18:12:33   
Anonimen
:grrr::grrr::grrr:Ja eni pa res mislijo da so najpametnejši pa še nekaj posebnega hočejo biti na račun nedolžnih otrok:(:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   To vam pa moram povedati...
22.10.2004 19:16:44   
Dadi
To so v bistvu ljudje ki NIČ NE MISLIJO. ne pa da kej mislijo.:grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   To vam pa moram povedati...
22.10.2004 19:36:23   
ninca
:((:(:grrr::grrr::(:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   To vam pa moram povedati...
22.10.2004 20:35:36   
kimi
hej mogoče pa mislijo da so na morju pa da se mali malo posonči na ležalniku:)- Ne vem ni smešno. Žalostno je pa toliko je nesreč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   To vam pa moram povedati...
22.10.2004 20:44:30   
Anonimen
Mogoče je bil pa za kužka?! Naša Miša (kužika) tako rada sedi v otroškem sedežu, da je to odlična ideja zanjo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   To vam pa moram povedati...
22.10.2004 22:14:08   
KIRA
Da ti po pravici povem: midva imava 2 lupinici oz. jajčki in se najina mala tudi vozi z njima. Ampak je moj moz nikoli ne priveze - samo tako jo da za sedez.

Sva se ze parkrat kregala zaradi tega, pa vedno pravi, da se mu na tako kratki poti (cca 1 km od nas do moje mame), male ne splača privezovat, pa še komplicirano je.

Saj pravim, da so dedci butli!!!!!:grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!