|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 11:34:57   
dory
Ste oddale obrazec za nego otroka s posebnimi potrebami? Mene je na to opozorila prijateljica,ker na socialni itaq molcijo o tem...danes se si sla zrihtat bo pa visino zneska in cas prejemanja dolocila njihova komisija...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 11:47:28   
lutka
pa to velja tudi za dvojčke?Z mojima sicer ni nič narobe imata pa vsake tri mesece kontrolo v razvojni

lp:rozica:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 12:13:04   
dory
To velja tudi za dvojcke...samo problem je,k ti morjo iz razvojne dat izvide,jih neses na socialno in tam imajo svojo komisijo,ki na podlagi okvar pri otrocku dolocijo visino zneska in cas prejemanja...poskusi..

lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 12:17:56   
niki5
jaz sem razmišljala, ampak potem sem šla brati kdo je vse upravičen in se potem nisem odločila.. ker so tam pisale zares samo hude motnje :zmeden:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 12:23:46   
dory
Niti ne...od moje prijateljice tamala je imela medenicno lego in s tem mal okvar s kolkom..pa je brez tezav dobila...sicer pa sej vemo kolk stvari na terapijah se najdejo...da samo gledas svojga otroka in upas,da bo vsaj hodil...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 13:25:28   
Bejba
Mi imamo zaradi medenične vstave probleme z glavico in vratkom in hodimo v razvojno. A to tudi pride v poštev?

LP; B

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 15:41:48   
taj2004
Ma MA:)-J OPISI MI TO MALO BOL PODROBNO ??? hvala

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 15:53:21   
dory
Ce bi hodili v razvojno bi tocno vedli za kaj gre:)-

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 15:58:16   
tinka-pepa
zdravo

jaz za to prvič slišim, bom malo povprašala za podrobnosti.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tiste,ki hodite v razvojno
14.1.2005 16:14:54   
niki5
Če bi to prej vedela bi šlo verjetno lažje skozi, ker smo imeli tudi preglede pri nevrologu, foniatru in drugih specialstov. Zdaj pa težave počasi izginjajo oz. se popravljajo..

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tiste,ki hodite v razvojno
16.1.2005 9:56:01   
petra + zoja
jaz to prejemam že od zojinega rojstva, ker je nedonošenček, čeprav je ostali razvoj hvala bogu vse ok!!

Vložite se splača!!!!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tiste,ki hodite v razvojno
18.1.2005 20:22:52   
Pepa-2
Tudi mene zanima, kakšne diagnoze pridejo v poštev.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tiste,ki hodite v razvojno
19.2.2005 15:09:56   
petra + zoja
Domen, obrazec dvigneš na centru za socialno delo, jaz sem to uredila v Mariboru, zraven priložiš vso dokumentacijo o rojstvu otroka in vse izvide, ki jih imata od različnih ustanov, jaz dobim nege za otroka 21.000,00 sit, ni ravno ne vem kako veliko ampak zakaj ne, če je otrok tega deležen.
Stroškov z nedonošenčki je kar veliko, če šteješ mogoče kakšne fizioterapije, ki jih sam plačuješ, do kakšne blazine za telovadbo itd.

Če hodita v razvojno ambulanto, pa lahko tam tudi povpraša, če slučajno dobiš na recept lahko blazino in pripomočke za telovadbo, ker je to namreč vse ful drago, npr. blazina stane 45.000,00 sit.

Upam, da ti nisem prepozno odgovorila in uredi to čimprej!!!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




učitelji oš jožeta moškriča
popi

Anketa za vse na oš Jožeta Moškriča.

Sabina Mattersdorfer (65%)

Marko Popit (7%)

Damjan Košir (9%)

Mojca Štangar (2%)

Klavdija Rudolf Voje (7%)

Barbara Jordan Fleten (9%)


Število vseh glasov: 54

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!