Tiste,ki hodite v razvojno (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


dory -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 11:34:57)

Ste oddale obrazec za nego otroka s posebnimi potrebami? Mene je na to opozorila prijateljica,ker na socialni itaq molcijo o tem...danes se si sla zrihtat bo pa visino zneska in cas prejemanja dolocila njihova komisija...




lutka -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 11:47:28)

pa to velja tudi za dvojčke?Z mojima sicer ni nič narobe imata pa vsake tri mesece kontrolo v razvojni

lp:rozica:




dory -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 12:13:04)

To velja tudi za dvojcke...samo problem je,k ti morjo iz razvojne dat izvide,jih neses na socialno in tam imajo svojo komisijo,ki na podlagi okvar pri otrocku dolocijo visino zneska in cas prejemanja...poskusi..

lp




niki5 -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 12:17:56)

jaz sem razmišljala, ampak potem sem šla brati kdo je vse upravičen in se potem nisem odločila.. ker so tam pisale zares samo hude motnje :zmeden:




dory -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 12:23:46)

Niti ne...od moje prijateljice tamala je imela medenicno lego in s tem mal okvar s kolkom..pa je brez tezav dobila...sicer pa sej vemo kolk stvari na terapijah se najdejo...da samo gledas svojga otroka in upas,da bo vsaj hodil...




Bejba -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 13:25:28)

Mi imamo zaradi medenične vstave probleme z glavico in vratkom in hodimo v razvojno. A to tudi pride v poštev?

LP; B




taj2004 -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 15:41:48)

Ma MA:)-J OPISI MI TO MALO BOL PODROBNO ??? hvala




dory -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 15:53:21)

Ce bi hodili v razvojno bi tocno vedli za kaj gre:)-




tinka-pepa -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 15:58:16)

zdravo

jaz za to prvič slišim, bom malo povprašala za podrobnosti.




niki5 -> Tiste,ki hodite v razvojno (14.1.2005 16:14:54)

Če bi to prej vedela bi šlo verjetno lažje skozi, ker smo imeli tudi preglede pri nevrologu, foniatru in drugih specialstov. Zdaj pa težave počasi izginjajo oz. se popravljajo..




petra + zoja -> Tiste,ki hodite v razvojno (16.1.2005 9:56:01)

jaz to prejemam že od zojinega rojstva, ker je nedonošenček, čeprav je ostali razvoj hvala bogu vse ok!!

Vložite se splača!!!!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Pepa-2 -> Tiste,ki hodite v razvojno (18.1.2005 20:22:52)

Tudi mene zanima, kakšne diagnoze pridejo v poštev.




petra + zoja -> Tiste,ki hodite v razvojno (19.2.2005 15:09:56)

Domen, obrazec dvigneš na centru za socialno delo, jaz sem to uredila v Mariboru, zraven priložiš vso dokumentacijo o rojstvu otroka in vse izvide, ki jih imata od različnih ustanov, jaz dobim nege za otroka 21.000,00 sit, ni ravno ne vem kako veliko ampak zakaj ne, če je otrok tega deležen.
Stroškov z nedonošenčki je kar veliko, če šteješ mogoče kakšne fizioterapije, ki jih sam plačuješ, do kakšne blazine za telovadbo itd.

Če hodita v razvojno ambulanto, pa lahko tam tudi povpraša, če slučajno dobiš na recept lahko blazino in pripomočke za telovadbo, ker je to namreč vse ful drago, npr. blazina stane 45.000,00 sit.

Upam, da ti nisem prepozno odgovorila in uredi to čimprej!!!




Stran: [1]