|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Svečka in kakanje
8.12.2005 19:04:38   
Petrolinka
Eno mogoče malo neumno vprašanje, vendar z user posted image  ne veva kaj naj naredima. Včeraj smo imeli posvetovalnico in drugo cepljenje. Včeraj zvečer sma mu dala preventivno svečko (tako so nama svetovali). Danes ima 37,8 že celi dan vročino,.... zanima me če ima svečka efekt, če se 15 minut za tem ko mu dama svečko pokaka user posted image
Ali mu lahko dama drugo svečko ali morama spet počakati 4-6 ur do naslednje?

Hvala za odgovore!

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Svečka in kakanje
8.12.2005 19:13:43   
Anonimen
Jaz sem bolj za sirup (Daleron ali Capol),pa se mu da 1/3 žličke, pa je takoj dobro. Ampak ne bi pretiravala. Dokler nima 38+ se mi zdi nepotrebno dajata svečke.
Kako je pa s tem, da je kakal 15minut po tem, pa ne bi vedla user posted image

(odgovor članu Petrolinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Svečka in kakanje
8.12.2005 19:17:20   
muki1
Mislim, da je dovolj 15 minut, saj Neži ponavadi po 30 minutah začne vročina padati.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Svečka in kakanje
8.12.2005 20:33:23   
Anonimen
Morda pa res raje poskusi z Daleronom. To je sirup proti vročini, ki je izredno dobrega okusa, po ananasu, čisto nič po zdravilih, glavno pa je to, da ima notri brizgo in ga daš otročku po brizgi (v usta, seveda). Zdaj sem šla gledat in je v bistvu od rojstva naprej, saj je prvo doziranje napisano za stare do 3 mesece.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Svečka in kakanje
8.12.2005 21:50:23   
KODA
Jaz bi tudi rajši poskusila z Daleronom.Saj učinek je isti,kot pri svečki.Naš tastarejši,sploh ni pustil,da mu damo svečko,pa mu jo tudi nisem nikoli vsiljevala.Pokaka se pa zato,ker svečka nadraži črevesje.Naš je zmeraj kakal po merjenju temperature v ritki.

< Sporočilo je popravil KODA -- 8.12.2005 21:51:44 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Svečka in kakanje
9.12.2005 6:58:44   
Špacka
 
Svečka zelo hitro prime, tako da malo počakaš in ponovno izmeriš temperaturo.Če temperatura ni nič padla, lahko daš ponovno svečko.


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?