|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za hranjenje
16.8.2006 15:25:47   
maca123
Ker se počasi bliža čas hranjenja z gosto hrano moramo kupiti tudi stolček za hranjenje.
Kaj morem biti pozorna pri nakupu stolčka in katerega mi priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za hranjenje
16.8.2006 15:40:17   
Bumblebee
Mislim, da mora biti stolček predvsem varen - da otrok ne more zlesti ven.

Mi smo na začetku uporabljali kar ležalnik in mamino naročje, nato pa trip - trap in smo zelo zadovoljni.Našemu se je fino zdelo, ker je v trip trapu lahko sedel za mizo kot vsi ostali, tisti stolčki s posebnimi pladnji/mizicami se pri nas ne bi obnesli - smo poskusili, pa je vedno želel bližje mizi.

Lp

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.8.2006 17:13:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bumblebee)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za hranjenje
18.8.2006 8:43:46   
crci06
Evo, sem vam na ta star forum odgovorila, pa bom kar skopirala:

Živjo!
Zaenkrat samo firbcam... moram najdit link do tega stolčka iz Ikee...

Z vami pa bi rada delila samo en nasvet, ki mi ga je dala trgovka v trgovini Šparovček...

Tja sem šla malo pogledat, kaj imajo (komisijska trg.) in so se mi zdele cene kar visoke.
Ko me je vidla, da ravno gledam ceno od rabljenega trip-trap (mislim, da so bili cca 9K-11K), mi je pripomnila, da je edini pravi trip-trap od "Stooleja", ker je ta narejen na Z.

Baje se v raznih poceni Rutarjih dobi nov lesen stolček za hranjenje, ki pa je narejen na A, in se LAHKO PREVRNE!!! (baje pa so tisti na A novi cca 9K)

Toliko v opozorilo, ko bom pa kaj več vedela, vam pa lahko javim (sam boste mogle še malo počakat user posted image )

LP!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za hranjenje
19.8.2006 22:40:23   
frutka_
Jaz sem kupila PP Prima Pappa in je OK. Meni se zdi pomembno, da je otrok v njem lahko privezan, da ne spleže ven. Sicer pa je ta stolček kar praktičen, preprosto se zlaga, ima dve mizici, poleže se...cene pa se okrog 25tisoč in gor...še link:
http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1261/PRIMA_PAPPA/-/



(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?