|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spletna trgovina "modrčkov"
25.9.2011 22:29:50   
Anonimen
Oj ... a je slučajno že katera kupovala prek tele spletne trgovine modrčke? http://www.brastop.com Kakšne so izkušnje?
Imajo mojo številko modrca za res mali denar (tule dobim 4 za ceno enega pri nas, pa še niso za stare mame).
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
25.9.2011 22:32:41   
amorcek
mmm ne še... sam so res lepi:P dost izbireuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 6:11:26   
ZARA
Zelo lepi, pa poceni. Kakšne so pa to številke?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 6:43:20   
november2010
Lepi, ampak jaz si modrčka ne bi upala kupit prek spleta, ker ga moram vedno prej poskusit, ker vsak mal drugače pride... še ko grem kupovat vedno res veliko različnih preizkusim da potem recimo dva izberem

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 7:16:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kakšne so pa to številke?

Tukaj imaš tabele: http://www.brastop.com/searchsize.aspx skratka moj 85H oz. 80J, je njihov 38FF oz. 36G ... ja drugače tudi jaz rada stvari prej pomerim ... samo kaj naj pa pri nas pomerjam v tej številki?! V hali A je ena štacuna, kjer so specializirani za velike številke, pa imajo v moji velikosti 2 modrca, samo je en čist ginau samo za pod kombinezon ... tak da že par let nosim en in isti modrc (v različnih barvah - beli in črni) in sem ga že ornk sita ... sploh ker vseeno to ni to, je pa najboljši približek, ki stane 60€ ... tak da kot pravijo: kdor ne reskira ne profitira ... edino kar bi rada zvedela še, je da ni to kak nateg in bom vtipkala št. računa potem pa ne bo ne modrčkov in ne denarja na mojem računu ... za to so me v bistvu zanimale izkušnje ...
Aja imajo pa možnost plačila preko pay pala ... kako gre pa to?

< Sporočilo je popravil Otika -- 26.9.2011 7:18:18 >

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 7:55:34   
Sardinija
Jaz sem že naročala, ampak sem zgrešila pri velikosti zato sem vrnila. Plačala sem z eurocadrom, ko sem vrnila stvari, so mi deanr nakazali na eurocard.

Pošiljko sem dobila v cca. 3 dneh.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 8:01:47   
Anonimen
V kakem smislu si se pri velikosti uštela? So košarice glede na naše večje/manjše?

(odgovor članu Sardinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 9:16:56   
Nika v službi
Uf, Otika, to si je nekaj zanimivega. Jaz sicer kupujem na Miss Mary of Sweden, imajo tudi kvalitetne zadeve v večjih košaricah, ampak te cene so hude! Sporoči, če boš naročala, mogoče se kdo pridruži...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 12:59:18   
Sardinija
Otika:
Moja velikost je 85D oz. 85C (odvisno od modela). Pri njih sem naročila 85D, ker številke C ne ponujajo. Košarice so bile zelo globoke in prevelike (mogoče kot pri nas E, ker so bile meni res ful velike, pa se mi običajo to ne dogaja, ker sta številki C in D dosti primerljivi, vsaj pri Hubertu). 

Kupovala sem športno varianto, ki pa tudi ni bila tako kvalitetna kot recimo Triaction od Triumpha (ni bilo zadosti opore). 
Mogoče je fino, da naročiš različne velikosti, da ugotoviš, kaj ti ustrezna. Kar ni OK pa vrneš. Vseeno so modrci veliko cenejši kot pri nas in poštnina v primeru vračila še vedno odtehta.  

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 15:18:45   
mini86
sardinija..a si pol vzela ker drug modrček ali ne..
k js mam tud tm nekje 85C..
če bo kera naročala naj pove..men so všeč tud ene kopalkeuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Sardinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
26.9.2011 20:12:44   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image duš sem jezna ... najdem 3 modrčka luštne ko hudič ... naštimam dragega da mi posodi kreditno kartico user posted image , potem mi pa stran noče požegnat naročila ... grrrrr ... se je še moj mučil ene pol ure, pa še na paypalu račun odprl pa še vedno ne gre ... duš mam jaz srečo user posted image ... napolnim košarico, a mi paypal prijavi, da ne more sprovesti naročila, ker je košarica prazna user posted image ... a katera ve v čem je fora?

< Sporočilo je popravil Otika -- 26.9.2011 20:14:36 >

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 8:57:34   
ronja
Mogoče je vse skup predolgo trajalo, ponekod imajo tak varovalni mehanizem, da če predolgo zbiraš, potem te ven vrže (butasto, ampak tako je). Probaj še enkrat vse na en mah naredit, če pa to ne rata, pa nimam pojma, žal.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 9:11:55   
Anonimen
Ja saj najprej je bilo res tako, da sem prvo eno uro zbirala, potem sem pa še nekaj časa mojega čakala, da mi je kreditno prinesel ... in ni šlo ... potem sem naredial vse v šusu, pa spet ni šlo ... napisalo je: "your credit card has no debit/debt (nekaj od tega)" ... pa ne vem ali je to potem s kartico kaj narobe, ker kartica ni preobremenjena oz. limit ni presežen, ker jo imava itak samo sem in tja za kak spleten nakup ... se tolažim, da so imeli napako v sistemu in da bo danes delovalo ... samo upam, da so še vsi izbrani modrci na zalogi ...

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 9:14:40   
mini86
otika če ni skrivnost kero košarico imaš in kero št.boš vzela..
ker js mam namen naročit pa se nebi rada uštela..pa še ene kopalke ko mi hude..no u bistvu dvojeuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 9:15:02   
Nika v službi
Pa je kartica sigurno tista, ki jo ponudnik sprejema? Si preverila? Ima veljavnost - thru xx/xx (kartica namreč) vsaj še 6 mesecev? Pri nekaterih straneh je to tudi eden od (nenapisanih) pogojev.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 9:21:41   
Anonimen
Mini, košarico imam 85H oz. bolje 80I (oz. oni I-ja nimajoin je za H-jem kar J v tabeli) ... naročala sem oz bi pa njihovo številko 36G.
Nika, ja plačilo je možno z mastercardom, kartica je pa veljavna do leta 2013.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 9:25:14   
mini86
ok js sm blond..
če mam zdj 85d bi pol mogla naročit kero njihovo cifro

žal ne znam pomagat


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 9:28:05   
Anonimen
Potem naročiš 38D user posted image  ... so pa pri nekaterih modrcih v pomoč ocene uporabnic.

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 9:39:45   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Potem naročiš 38D user posted image  ... so pa pri nekaterih modrcih v pomoč ocene uporabnic.


hvala..upam da ti čimprej uspe..pa seveda sporoči


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 10:45:25   
noranate
Moji mlekarni oz. sedaj bolj igrači user posted image sta tolk unikatni, da ni šans , da mi rata naročit tapravo številko. Še pri lisci al pa kje drugje, mi od petih eden paše user posted image . Očitno sem res izven jus standarda, pa še vse je navlečeno in raztegnjeno, tolk da....user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 10:51:56   
Anonimen
Ok, me je zdajle moj klical, da so mu s kreditne trgali dol en znesek, samo na njegovem accountu na spletni strani ni pa nič napisano da bi kaj naročal ... sem šla potem jaz prek svojega accounta notri in jaz pa imam napisano, da sem opravila naročilo ... ampak hudiča vedno je bilo naročilo kao zavrnjeno, nobenega obvestila na meil nič user posted image  ... tak da zdaj čakam kaj bo ... upam, da modrca čim prej prideta in da bosta kul, da pol še kakega naročim user posted image

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 11:10:03   
Nika v službi
Otika, jaz pa ne bi kar čakala, bi napisala en mail, v katerem bi jim povedala, kaj se ti je zgodilo in da prosiž potrditev, da je vse ok s tvojim naročilom. Vedno je bolje, da prej napišeš; če je namreč kaj narobe, si varovana, ker si sporočila. Če si potem v obrnjeni vlogi, je vedno slabše (ko moraš pojasnjevati, kaj je šlo narobe).
Srečno in vsekakor sporoči nadaljevanje, posebej še po prejemu modrčka. Sem sigurno kandidat za prihodnje naročanje.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 11:56:23   
Anonimen
Ja pa sem res preventivno poslala kako je z naročilom ... zdaj pa res čakam na odgovor in ko ga dobim, poročam.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 11:57:12   
Nika v službi
 
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja pa sem res preventivno poslala kako je z naročilom ... zdaj pa res čakam na odgovor in ko ga dobim, poročam.


user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Spletna trgovina "modrčkov"
27.9.2011 12:59:08   
emaa
Otika a so mogoče trgal par evrov, to je paypal, ki ga morata aktivirat. A sta ga aktivirala, zraven tega zneska je bila na spletn banki koda, ki jo vneseš v paypal, da aktiviraš račun, pol pa lahko plačuješ. 

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?