|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem žalostna
15.10.2004 21:43:24   
Blanka77
Danes sem svojo pikico peljala k zdravniku, ker že en teden noče jest, je imela kako plenični osip in suho kožo na nogicah. Izkazalo se je, da je punčka alergična na kravje mleko. Čez vikend mora pit mleko v prahu ali sojino, če ji to ne bo pasalo. V ponedeljek pa morava nazaj, da ji bodo še enkrat vzeli kri (in to iz žile, kar baje dojenčke zelo boli) in naredili ornk test. Upam, da ne bo zelo hudo. Mleko v prahu (od Pomurskih mlekarn) ji je še kar všeč. Sem pa vesela, da tisti izpuščaji na ritki in po nogicah niso luskavica (jaz jo namreč imam, po porodu pa se mi je še močno poslabšala). V glavnem, pediater je bil enkraten in me je potolažil, da bomo zadevo uredili. Če pa ne bi hotla nič jest, pa jo lahko pripeljeva med vikendom v bolnico. Upam, da ne bo treba. Držte pesti za nas.

Mirno noč vsem. :sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sem žalostna
15.10.2004 21:51:28   
frutka_
Upam, da bosta lepo papali čez vikend.9nebesa

Sicer pa sojino mleko tudi ni tako slabo, je kar okusno. :bravo: Upam, da ga bosta spravili v trebušček...:angel:

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sem žalostna
15.10.2004 22:32:24   
mala Zala
Blanka, zelo sem žalostna zaradi Lane. Upam, da se bodo stvari čimprej uredile in da vama ne bo treba v bolnico.

Držita se, pa enega lupčka dej Lani. Držim pesti. Se vidimo!

LP:kuza:!

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sem žalostna
15.10.2004 22:35:08   
ninca
držim pesti za :duda:

:miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sem žalostna
15.10.2004 22:36:36   
sonja-10
Če ne bo sojino v redu, poskusi riževo mleko, je bolj sladkega okusa. Moj sicer pije pregomin, z riževim pa mu delam vse ostalo. Tisto jemanje krvi res ni prijetno, ampak, če pomisliš, da bo potem konec teh pik in alergij, je pa tudi nekaj. Midva se strogo drživa diete od njegovega četrtega meseca in nima nobenih težav. Pri enem letu je bil na ponovnih testih, ni še dobro, je pa že manjša reakcija. Ima pa še alergijo na jajce.
Crklejta se in tudi ponedeljek bo mimo,
Varja

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sem žalostna
16.10.2004 13:30:06   
Tiki
Držimo pesti, da bi z veseljem papcali in jo najbolje odnesli :)
:rozica::rozica::rozica:
Lp

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sem žalostna
16.10.2004 19:46:41   
anaj
:(DRŽIMO PESTI, DA BO VSE OK.:):):duda:

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sem žalostna
16.10.2004 20:28:52   
Blanka77
Lana je danes jedla kar petkrat in je z jokom to sama zahtevala, torej ji tale mlekc kr paše. Sem boljše volje. Ima pa še več suhe kože. Zdej ima že na rokici.
Hvala vsem za prijazne želje.

Blanka

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sem žalostna
16.10.2004 22:48:16   
kimi
no samo, da ste ugotovili kaj je in, da ni hudo.;)Veliko sreče

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sem žalostna
16.10.2004 23:00:08   
mala Zala
Bravo, Lana:bravo:!

LP!

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!