|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rjovenje
12.4.2005 17:24:08   
Anonimen
najin malček zadnja dva dni "krepko" izraža svojo voljo. Če mu kaj ni po volji... Npr, če se zbudi in me ni takoj ob njem, ampak je to nekdo drug... če noče biti v avosedežu... če noče zaspati... joče oziroma ne joče ampak dobesedno rjuje tako dolgo, da je popolnoma izčrpan. Zanima me, ali je od katere malček/malčica tudi takšna/takšen oz. je bil. Svetujte mi, kaj naj naredim! Sem popolnoma brez moči!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rjovenje
12.4.2005 17:32:07   
leyla
moj mali je isti še posebno takrat ko je zaspan, takrat je nemogoč in se dere da te prav glava boli.Jih bo že minilo, upajmo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rjovenje
12.4.2005 17:34:56   
mika
moja :duda: je bila takšna. če se je zbudila in zagleda koga drugega kot mene ali moža GROOOZA:((:((:((
moja starša ji nista smela reči besede :((:((, kaj šele ostali. sedaj pa ko ju zagleda je 9nebesa9nebesa9nebesa. brez skrbi bo minilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rjovenje
12.4.2005 17:35:17   
Anonimen
Globoko upam! Koliko pa je star tvoj malček?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rjovenje
12.4.2005 18:34:04   
ribica.
Pri nas je to stalnica že nekaj časa. To je sama jeza in trma, kdo ve od kod izvira. Mi smo se sprijaznili, čeprav prvič, ko se je pojavila, pa nam ni blo nič jasno. Zdaj jo pač pustimo da se mal dere.
Imamo pa zdaj to vsaj malo pod kontrolo, ker je stara leto in pol, in zna povedati kaj jo tolk moti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rjovenje
12.4.2005 18:38:24   
Mina1
Ja, bo minilo, pa se potem spet pojavi čez čas, žal. Naš prvi otroček je bil takšen in je še sedaj, ko je star 3 leta, tako da:zmeden2:

Trenutno imamo resne probleme s tem!!!:(. Nevem, ali je to karakter, ali kaj ga prime in kaj se mu mota po glavici takrat:zmeden: V vrtcu so rekli, da izraža svoj jaz, da ima močno osebnost in tako (ima pa seveda obilo lepih in dobrih lastnosti...)

Upam, da tale naš ta drugi:duda: ne bo tako uporen z uveljavljanjem svoje volje, trmice in teh stvari.

pa-pa Mina1


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Rjovenje
13.4.2005 8:15:37   
BARBARA R.
Tudi moj 10 mesečni šonček ima močan glas zadnje dni.Dobesedno dere se, ko ji kaj ne paše.Najnovejša je, da se noče previjati.Že ko samo greš proti previjalni je vse narobe.Ne vem kaj bi.Nič.Upati, da bo čimprej mimo.

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Copatki, copatki, copatki,...
bodoča

Katere copatke ste/bi izbrali za male nadobudneže?

robeez (19%)

starchild (8%)

shoo shoo (12%)

drugo (62%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!