|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Römer king plus - odstranitev pasov
15.4.2011 13:16:44   
malaMravljica
Punce, se da na Römer king plus odstraniti cisto vse pasove? Sedaj sem dala dol preobleko in pasove, ki pridejo cez ramena, notri je ostala rdeca zaponka v katero se zapne pasove notri in tsiti pas spodaj, ki ga vleces, da z njim krajsas in daljsas pasove. Gre to tudi vse vn?

Pa se nekaj, bo sedez po pranju tezko spet skupaj spravit, najbolj me skrbi kako bom pasove spet pravilno namestila.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Römer king plus - odstranitev pasov
15.4.2011 13:34:08   
K_a_t_i
Vse se da odstranit. Sem ga razstavila par mesecev nazaj. Ne vem točno kaj misliš, ampak en pas se odstrani tako, da ga zadaj snameš iz tiste "kljukice", ki jo primeš, da zvišaš in znižaš "blazinico" za glavo (spodaj se odhaklja). A si to mislila?

Aja - preobleko imaš že ven? Ne, tisti ta tanek pas pa ne gre ven.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 15.4.2011 13:35:10 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Römer king plus - odstranitev pasov
15.4.2011 13:34:43   
Lunca1
Ja mi smo ga morali kar nekajkrat narazen dat, ker smo imeli nekaj nesreč s slabostjo. Da se ga razstavit, samo mislim da rabiš celo izvijač. Pri nas je bila to naloga mojega moža.user posted image  je pa tudi enkrat pasove zamenjal, tako da bodite pozorni pri razstavljanju.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Römer king plus - odstranitev pasov
15.4.2011 13:43:02   
malaMravljica
Kaj pa tista sponka, je tam spodaj med nogicami in tam notri se pas skupaj spne, se tisto tudi odstrani? Tam je itak tudi vse pobruhano in je ne dobim vn. Itak, tudi mi nesreco z bruhanjem. Imam navodila, sam ne v slovenscini in me je kar malo strah za nazaj ga sestavit pol. Pa Römerju je tok tezko se kaksna navodila zrihtat, ce ze dajo kaj na mail pa dajo itak napacno.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
15.4.2011 13:49:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Römer king plus - odstranitev pasov
15.4.2011 14:16:14   
K_a_t_i
Ooooooo, HB, da pri nas ne bruhajo (trkam) in tudi ne jejo v avtu. Sedež sem oprala samo, ko sem ga / po 3h letih in pol / dala od tavečjega tamalemu. Edina umazanija je bila od glave.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Römer king plus - odstranitev pasov
15.4.2011 15:52:28   
malaMravljica
metulj333, a imas poletno prevleko gor? Kako se obnese pri bruhanju? Bi jo nabavla, sam se mi zdi, da gre pri pasovih itak vse skozi do plastike dol, se motim?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
15.4.2011 15:58:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Römer king plus - odstranitev pasov
15.4.2011 18:07:36   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

metulj333, a imas poletno prevleko gor? Kako se obnese pri bruhanju? Bi jo nabavla, sam se mi zdi, da gre pri pasovih itak vse skozi do plastike dol, se motim?


Mi jo imamo in je super. Res da je vsa že od sonca zbledena, ampak kakšen bi bil šele sedež sam?
Prevleka je res super, ker se lepo prilega. Smo imali samo eno nesrečo z bruhanjem, pa je moj vse zrihtal, se pravi je sedež popolnoma razmontiral.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?