Römer king plus - odstranitev pasov (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


malaMravljica -> Römer king plus - odstranitev pasov (15.4.2011 13:16:44)

Punce, se da na Römer king plus odstraniti cisto vse pasove? Sedaj sem dala dol preobleko in pasove, ki pridejo cez ramena, notri je ostala rdeca zaponka v katero se zapne pasove notri in tsiti pas spodaj, ki ga vleces, da z njim krajsas in daljsas pasove. Gre to tudi vse vn?

Pa se nekaj, bo sedez po pranju tezko spet skupaj spravit, najbolj me skrbi kako bom pasove spet pravilno namestila.





K_a_t_i -> RE: Römer king plus - odstranitev pasov (15.4.2011 13:34:08)

Vse se da odstranit. Sem ga razstavila par mesecev nazaj. Ne vem točno kaj misliš, ampak en pas se odstrani tako, da ga zadaj snameš iz tiste "kljukice", ki jo primeš, da zvišaš in znižaš "blazinico" za glavo (spodaj se odhaklja). A si to mislila?

Aja - preobleko imaš že ven? Ne, tisti ta tanek pas pa ne gre ven.




Lunca1 -> RE: Römer king plus - odstranitev pasov (15.4.2011 13:34:43)

Ja mi smo ga morali kar nekajkrat narazen dat, ker smo imeli nekaj nesreč s slabostjo. Da se ga razstavit, samo mislim da rabiš celo izvijač. Pri nas je bila to naloga mojega moža.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] je pa tudi enkrat pasove zamenjal, tako da bodite pozorni pri razstavljanju.




malaMravljica -> RE: Römer king plus - odstranitev pasov (15.4.2011 13:43:02)

Kaj pa tista sponka, je tam spodaj med nogicami in tam notri se pas skupaj spne, se tisto tudi odstrani? Tam je itak tudi vse pobruhano in je ne dobim vn. Itak, tudi mi nesreco z bruhanjem. Imam navodila, sam ne v slovenscini in me je kar malo strah za nazaj ga sestavit pol. Pa Römerju je tok tezko se kaksna navodila zrihtat, ce ze dajo kaj na mail pa dajo itak napacno.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.4.2011 13:49:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




K_a_t_i -> RE: Römer king plus - odstranitev pasov (15.4.2011 14:16:14)

Ooooooo, HB, da pri nas ne bruhajo (trkam) in tudi ne jejo v avtu. Sedež sem oprala samo, ko sem ga / po 3h letih in pol / dala od tavečjega tamalemu. Edina umazanija je bila od glave.




malaMravljica -> RE: Römer king plus - odstranitev pasov (15.4.2011 15:52:28)

metulj333, a imas poletno prevleko gor? Kako se obnese pri bruhanju? Bi jo nabavla, sam se mi zdi, da gre pri pasovih itak vse skozi do plastike dol, se motim?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.4.2011 15:58:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Sa.Ka -> RE: Römer king plus - odstranitev pasov (15.4.2011 18:07:36)

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

metulj333, a imas poletno prevleko gor? Kako se obnese pri bruhanju? Bi jo nabavla, sam se mi zdi, da gre pri pasovih itak vse skozi do plastike dol, se motim?


Mi jo imamo in je super. Res da je vsa že od sonca zbledena, ampak kakšen bi bil šele sedež sam?
Prevleka je res super, ker se lepo prilega. Smo imali samo eno nesrečo z bruhanjem, pa je moj vse zrihtal, se pravi je sedež popolnoma razmontiral.




Stran: [1]