|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Buzz
23.4.2009 23:57:14   
wonderland
Punce, prosim ce ste tako prijazne in na kratko komentirate quinny buzz vozicek. Moj malcek je star 7 mesecev in bi rada zamenjala vozicek pa ne vem za katerege. Ne bi rada brcnila v temo. Zanima me tudi, ce se da v lezec polozaj, da lahko dete zaspi...ali kako so spanckali v njem vasi otroci! Res vam bom hvalezna za nasvet, ker sem ze cisto zmedena od teh vozickov. Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 8:13:14   
sanelaa
mi ga imamo in nam je čist okej, lahko mali v njem kamot tudi spi. 

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 9:28:03   
Inigo
wonderland - mi smo bli z njim zelo zadovoljni. ker bo mali zdaj zdaj shodil pa ga le redko uporabljamo, zato ga prodajam (če te zanima): http://www.bolha.com/oglas382873715/vozicki-quinny-buzz

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 9:32:33   
Inigo
da ti še odgovorim:

v ležeč položaj se da. tako da tebe gleda ali pa stran. kakor vama bo odgovarjalo. naš je kar nekaj uric prespal v vozičku. še najrajši pa je bil naslonjen naprej in kukal naokoli.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 9:39:59   
wonderland
Inigo, to mi se povej prosim, kako je s prostorom, ko je zlozen. Vozicek menjam ravno zaradi tega, ker nam ta Quinny freestayl zavzame prevec prostora v prtljazniku. Ali ta strahica, ki je zraven kaj zasciti otrocka, ce piha veter al je bolj okrasna? Grem pogledat na bolho oglas. Kolko pa je star vozicek in kje se ga da eventuelno videt?

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 9:45:03   
Inigo
strenica je ok. jst ponavadi sedež obrnem kadar sije sonce not, drgač ti pa še marela mal pomaga (ki jo prilagam zraven). drgač se pa super zloži. to je blo men najbolj pomembno. tut kolesa grejo ful na izi dol in maš pol še kr lep prostor v avtu za druge reči. sestavi se pa tko kr sam nazaj! user posted image zarad hidravlike.

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 9:48:13   
Inigo
star je 9 mesecev. smo pa iz Velenja. lahko se dobimo tudi kje v okolici, Celje... 

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 9:54:25   
tasa.m
Jaz sem uporabnica Buzza, trenutno uporabljamo še košaro in sem z vozičkom ful zadovoljna, je majhen, lahek, jaz imam cliota in ga lepo spravim v prtlažnik, brez da bi kakšna kolesa dol dajala, tudi zloži se hitro, sestavi se pa v sekundi. Prideve pa tudi povsod. Pa novi modeli so fajni, ki imajo še dodatno enoto zraven.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 10:00:00   
wonderland
inigo, moj fant je iz velenja, tako da smo mi dosti tam. Zdaj za praznike bomo verjetno tudi in se ti javim, da ga bi prisli pogledat.

Tasa.m. hvala tudi za tvoj komentar. Jaz tudi imam cliota in rabim nekaj da gre v prtljaznik. Kaj si mislila z dodatno enoto? Kolko starega otrocka pa lahko imas noter oz. do koliko kg je namenjen?

Jaz ta vozicek gledam sicer nov preko ene nemske trgovine, stane 300 Eur+postnina, vendar ce bi bil tvoj vozicek inigo dobro ohranjen potem bi razmislila o tvojem.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 10:05:56   
Inigo
o, super!

potem pa res ne bo problema. kar pridita pogledat. pokličita prej, da bomo doma. ker če bo lepo vreme... pol bomo leteči! user posted image

mi smo Brina od rojstva vozili v njem. sem ga čisto polegle, v sedalo sem položila blazino in je čisto ravno ležal. potem pa smo počasi blazino odstranili, potem smo spreminjali naklon... pri 5 mesecih pa je že sam sedel in se je vozil bolj kot ne pokončno.

mislim pa, da tukaj pri sedežu ne igrajo vloge kile, ampak bolj to kolko je otrok stabilen - če sam sedi, koliko sam glavo drži...

< Sporočilo je popravil Inigo -- 24.4.2009 10:06:41 >

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 10:17:25   
wonderland
super. Bolj me zanima, do katere starosti otrocek lahko sedi v njem. Moj sinek je star 7 mesecev in bi bil to nas zadnji vozicek. Ni mi potem cez 1 leto vecjega kupovat. javi mi na zs tvoj mobi.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 10:17:58   
Naja31
Jaz sem mojega Buzza ravno prodala, in sem prav vesela,da sem se ga znebila.
Torej, če bom še kdaj potrebovala voziček,Buzza nikoli.

Mogoče smo mi z našim imeli smolo, ne vem. Sprednje kolo se je nehalo vrteti že po 7ih mesecih uporabe,smo morali zamenjati za novo, garancije nam niso priznali. Na ročaju je nekaj počilo in se je ni dalo izvlečt, pa smo morali popraviti, in spet garancije niso priznali.
Po zimi, ko je bil otrok v bundi in zimski vreči, so bile naramnice prekratke. Sem jih morala sama podaljšati.

Edino kar mu štejem v plus je,da je res lep in da se super zloži.

No,to je moja izkušnja.



(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 10:29:38   
Anonimen
Jaz imam pa zdajle par dni priliko vozit Buzza (nadomestni voziček), pa če sem čisto poštena ... komaj čakam, da pride naš iz servisa! Resno ... sicer je lahek in se na dokaj malo zloži, samo je pa čist katastrofa za vozit, ker kar nekaj posvoje vijuga sem in tja ... pa če ročaj potreseš, se vsak del vozička posvoje zamaje ... besede moje mami: " Ma pri tem vozičku je pa občutk, kot da se bo zdaj zdaj sesul." Pa ko sem se na svojega navadila in na njegovo veliko košaro, mi je ta čisto premajhna pa ko sem na ročaj torbo obesila, sem mogla pri dvigovanju na pločnik kar malo pazit, da se mi ni prevagal nazaj ... pa strehica je čisto neuporabna (premajhna), pa ročaj se premalo raztegne (sem bolj tavisoke sorte) ... Pa to ko otrok spi z nogami v luft mi tut ni všeč ... skratka ... komaj čakam, da dobim svoj voziček nazaj!

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 10:42:20   
wonderland
  Punce, hvala za mnenje in komentarje. To glede spanja je bil tudi moj pomislek, da mu tak nogice v luft strlijo. Najboljse bo, da gremo v eno trgovino, posadimo dete noter in vidimo. Lepi so ful...verjetno pa malo manj prakticni. V tem quinnyju sem tudi zdaj zimsko vreco uporabljala in bi jo tudi na buzzu...ce je pa ful na tesno pozimi, pa tudi nima smisla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 10:49:27   
Anonimen
wnderland, glej ... itak ima vsak voziček prednosti in slabosti in je čisto odvisno kaj se kaki mamici zdi bolj oz. manj pomembno ... no samo Buzz ima za moje pojme malo preveč slabosti ... je pa sestra od mojega uporabljala ta voziček (ta isti, ki ga jaz zdaj par dni furam) še to zimo z zimsko vrečo in je ful zadovoljna z njim, pa je tamali star že skoraj 2 leti ... sam je bilo precej na tesno in tamali je kar smešno not zgledal. Kakor sem rekla ... odvisno od mamice in njenih prioritet ... men pač ne potegne sploh ... zgleda pa fenomenalmo, to pa moram rečt ... sploh letošnje barve in izvedba s 4imi kolesi.

(odgovor članu wonderland)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 10:52:54   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz sem mojega Buzza ravno prodala, in sem prav vesela,da sem se ga znebila.
Torej, če bom še kdaj potrebovala voziček,Buzza nikoli.

Mogoče smo mi z našim imeli smolo, ne vem. Sprednje kolo se je nehalo vrteti že po 7ih mesecih uporabe,smo morali zamenjati za novo, garancije nam niso priznali. Na ročaju je nekaj počilo in se je ni dalo izvlečt, pa smo morali popraviti, in spet garancije niso priznali.
Po zimi, ko je bil otrok v bundi in zimski vreči, so bile naramnice prekratke. Sem jih morala sama podaljšati.

Edino kar mu štejem v plus je,da je res lep in da se super zloži.

No,to je moja izkušnja.





isto, tukaj so ga vsekali mimo.  user posted image


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 11:27:54   
wonderland
Poznate slucajno ta vozicek:

http://www.kiddies24.com/shop/product_info.php?cPath=15_1174&products_id=2070

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 11:39:28   
tasa.m
IZVIRNO SPOROČILO: wonderland
Tasa.m. hvala tudi za tvoj komentar. Jaz tudi imam cliota in rabim nekaj da gre v prtljaznik. Kaj si mislila z dodatno enoto? Kolko starega otrocka pa lahko imas noter oz. do koliko kg je namenjen?



Ta enota pride čez ta voziček, in poveča sedežni del, na njej piše da je za otroke od 18 mesecev dalje. To imajo vozički letniki 2008 dalje.



_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 19:03:29   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: wonderland

super. Bolj me zanima, do katere starosti otrocek lahko sedi v njem. Moj sinek je star 7 mesecev in bi bil to nas zadnji vozicek. Ni mi potem cez 1 leto vecjega kupovat. javi mi na zs tvoj mobi.


mislim, da lahko komot dalj časa uporabljaš. naš ma še kr neki placa.

vidim, da ste ene ful kritik gor naštancale... je pa točn tko kot je ena napisala - ene smo ful zadovoljne, druge pa pač ne.

mi smo bli ful zadovoljni. prodajam pa ga zato, ker več uporabljamo Zapp-a in mi je brezveze met 2 vozička.

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 19:32:42   
vrtnica123
No naj še jst dodam svoje mnenje glede tega vozička- otrok je rojen meseca novembra in od takrat naprej ga vozimo skoraj vsak dan- fullll zadovoljni, zraven sem imela tudi zimsko vrečo, košara je dost velika tako da imamo mi glede BUUZ-a same pohvale!!!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 20:48:16   
lenca1
Mi smo pa bili zadovoljni uporabniki Quinny Buzz-a. Res zanimivo koliko različnih komentarjev za enak voziček. Mi z njim nismo imeli nikakršnih težav, je super vodljiv, to da pleše po svoje mi je res zanimivo, ker naš je pa super okreten, sprednje kolo nič ne šteka in voz se nič ne maje. Ko voziš z njim je prav fajn občutek kompaktnosti. Ne vem pa koliko se razlikuej od prejšnjega modela Buzza, mislim da gre za razliko le v sedežu, ogrodje je isto. Starejši modeli imajo sedež precej večji in širši, tako da je otrok lahko kr nekaj časa v njem, pasovi so dovolj dolgi (vidim, da je pri novem modelu to kr velik problem) pa še blago je drugačno, ni podloga iz pene, tako da se ga lepo čisti! Skratka mi smo bili zelo zadovoljni!

Ko sem konec leta 2007 kupovala Buzza sem bila prav žalostna, ker so bili v vseh trgovinah samo novi modeli, potem pa tik pred rokom se odpre nova trgovina v Lj. in začuda so imeli še neko staro zalogo iz tujine prejšnjega modela pa še barvo, ki sem jo iskala. Voziček bi počakal še na novega člana, vendar sedaj potrebujem voziček z bremzo, ker živimo na ''mestnem'' klančkuuser posted image - v mislih imam prav Quinny freestyla. Wonderland - si za menjavo???user posted image

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Quinny Buzz
24.4.2009 21:38:59   
Naja31
Ja, naš je bil po 3eh mesecih uporabe tudi čist razmajan.
Pa očitno sem imela smolo ker je imelo to modelno leto prekratke naramnice. Pri novejšem modelu pa so to napako popravili.

Pa pri nas je biltudi problem, ker je bil drugi sin precej velik in je košaro prerastel že pri 4eih mesecih, za športni del pa še ni bil.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 24.4.2009 21:40:02 >

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Quinny Buzz
25.4.2009 22:16:46   
vrtnica123
No ko smo že glih pri tej temi o tem vozičku naj izkoristim to priložnost in vprašam - Ali katera prodaja senčnik za ta voziček po možnosti RUMENE ali ČRNE barve???

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Quinny Buzz
25.4.2009 22:24:29   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica123

No ko smo že glih pri tej temi o tem vozičku naj izkoristim to priložnost in vprašam - Ali katera prodaja senčnik za ta voziček po možnosti RUMENE ali ČRNE barve???


vrtnica imaš jih v BC.user posted image

(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Quinny Buzz
26.4.2009 8:06:21   
tasa.m
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz imam pa zdajle par dni priliko vozit Buzza (nadomestni voziček), pa če sem čisto poštena ... komaj čakam, da pride naš iz servisa!



In zakaj je po petih mesecih že na servisu???????

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




kajenje
mimi81

V katerem času ste zaradi nosečnosti nehale kaditi (če ste - zmanjšanje kajenja ne šteje)?

Že pred nosečnostjo (44%)

Ko je test potrdil nosečnost (19%)

V času prvega tromesečja (11%)

Nisem nehala (27%)


Število vseh glasov: 312

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!