|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Quinny Buzz
26.4.2009 8:22:40   
vrtnica123
Ja vem da jih ima BC ravno včeraj sem šla tja pa sem kupila samo nastavek, ker imajo zelo majhno izbiro teh senčnikov- barve mislim!

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Quinny Buzz
26.4.2009 19:26:05   
sxy
živjo...

Mi smo se tudi sedaj odločili, da zamenjamo voziček in nabavimo Buzza. Do sedaj smo imeli freestyla in smo bili full zadovoljni, edino nam vzame dosti prostora v avtu in sedaj ko dobimo še enega user posted image , moramo nabavit nekaj manjšega. Pa smo se odločili, da tamlajša dobi buzza, tavelkemu, pa kupimo zappa, ker bo 14m razlike in bo še tudi potreboval voziček.

S freestylom smo ogromno prerolali in prevozili po makedamu, celo po puščavi smo vozili z njim, res vzdržljiv. Če bo buzz vsaj pol toliko bomo več kot zadovoljni. Bomo pa naročili buzza s sprednjim napihljivim kolesom. Čeprav mislim, da kljub vsemu ne bo ravno za rolat, kot je bil freestyle, no pa sj z dvama malima user posted image , bo to težje izvedljivo.

Ko gledam druge mamice, ki vozijo buzza, se mi zdi super in upam, da bo tudi nam služil. Čeprav se bom od freestyla kar težko poslovila.


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu vrtnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Quinny Buzz
26.4.2009 19:30:18   
tasa.m
IZVIRNO SPOROČILO: sxy

Bomo pa naročili buzza s sprednjim napihljivim kolesom.


Kje ga boš pa naročila.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Quinny Buzz
26.4.2009 20:03:48   
Inigo
v BC ga zihr lahk naročijo. drgač pa kak ebay... 

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Quinny Buzz
26.4.2009 20:25:21   
sxy
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m

IZVIRNO SPOROČILO: sxy

Bomo pa naročili buzza s sprednjim napihljivim kolesom.


Kje ga boš pa naročila.


Ja v BC ga bomo naročili in sicer bomo naročili buzza iz kolekcije Henrik Vibskov in nam je rekla prodajalka, da se ga da naročit tudi z napihljivim sprednjim kolesom. No po praznikih gremo v akcijo z naročilom in bomo videli če je res dobavljiv.


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Quinny Buzz
26.4.2009 21:35:15   
tasa.m
Jaz sem spraševala v BC samo za sprednje kolo, pa so rekli, da bo šele septembra pri nas user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Quinny Buzz
29.4.2009 17:31:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz imam pa zdajle par dni priliko vozit Buzza (nadomestni voziček), pa če sem čisto poštena ... komaj čakam, da pride naš iz servisa!



In zakaj je po petih mesecih že na servisu???????

Ma non-stop po makedamu furam in očitno en šrauf že od začetka ni bil dovolj zategnjen in se je po vseh furah po makedamu zrahljal in voziček je posledično začel malo škripat. Pa saj če nebi bila tolk komot, bi ga doma zategnila, sam zakaj, če je v garanciji.

(odgovor članu tasa.m)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Quinny Buzz
10.6.2009 13:15:05   
mami.pami
Živjo.
Če sem prav razumela, je možno sprednje kolo pri buzzu zamenjati za napihljivega. Ali ga katera že ima? Zanima me, kako se obnese. lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!