|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi zobek
3.5.2008 8:38:01   
wing
Pa smo ga dočakali, nepričakovano. Spodnja leva enkica. Majčkena žagica. Pri 5m in 12d. Hčerkica se je ponoči zbudila trikrat v jokcanju, tudi sedaj zjutraj je bolj kot ne cmerkava. Zanima me, ali ji smem dati svečko, oz. če sploh kaj in kako dolgo lahko pričakujem da jo bo to mučilo?Aja, pa če so se tudi vaši tako vlačili za ušesa??
Povejte malo izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi zobek
3.5.2008 9:09:21   
Naja30
Če je že žagica, je to to. Mogoče mora še malo predreti dlesen in je zato cmerava. Maži ji dlesen s calgelom, svečka je pa za vročino. Čeprav jaz dam moji kar žličko calpola, kadar jo zelo boli. In samo zvečer, da lepše spi.

(odgovor članu wing)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi zobek
3.5.2008 10:13:51   
Anonimen
Al pa z Gengigelom lahko tudi namažeš, svečke pa jaz ne bi dala.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi zobek
3.5.2008 11:13:34   
tejči77
svečke po moje lahko daš otroku če ima vročino nad 38,5, pa še to je meni p rekla, da ne priporoča pred 6 mesecem. Za zobke je pri moji dovolj calgel, je pa res, da ni imela nikoli visoke vročine. Čez dan je pač bolj jokala in drgnila dlesni, ko smo namazali se je pa za kakšne pol urice umirila, pomagalo je predvsem, da je lahko zaspala.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi zobek
3.5.2008 11:49:30   
*tajda*
Paracetamol svečka je tudi proti bolečinam,ampak jst bi na tvojem mestu raje dala lekadol sirup.

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi zobek
3.5.2008 12:00:32   
bodoča
Bravo za zobek user posted image !

Mi smo ga tudi včeraj dočakali, prvega, spodaj enkico user posted image , star pa je 8m in 5d.

Jaz mu nisem dala ničesar, razen s calgelom sem mu mazala dlesni, nič ni bil siten, samo uhice si je vlačil, tako kot tvoja.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vročina - prvi zobek
4.5.2008 15:52:39   
Caarmen
Mi smo stari 8,5 M pa še nimamo zobkov. Danes ponoči pa je dobila vročino 38C. Že celi dan je cmerava in se zelo vleče za ušesa in drgne po zobeh. Malo tudi pokašla in včasih ji priteče kakšna svečka iz nosu.
V lekarno sem šla po svečke 120mg in sirup proti kašlju. Kolikokrat na dan ji lahko dam svečko in sirup? Ima pa 9,5kg. Mislite da so to zobki ali kaj več - prehlad? V koliko dneh pa običajno potem popukak prvi zobek ven?

Že v preteklosti sem jo namazala s calgelom po dlesnih pa sva dobili tako rdečo luliko in ritko, da sva šli k zdravnici.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vročina - prvi zobek
4.5.2008 16:00:36   
miki8
No tudi naš malček ima že zobka in sicer kar dva, prvi pa je pokukal pri 4 mescih in 10 dni, kmalu pa še drugi.Mi smo dlesni masirali s calgelom pa je pomagalo vročine pa ni imel.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vročina - prvi zobek
4.5.2008 17:30:22   
Pikapoka1
Mojmu 5,5 m sta ravno prva dva pogledala ven, je imel malo bolečin in sem mu zvečer pred spanjem dala 1/2 svečke paracetamola, sem tudi vprašala P in je rekla, da lahko tako par dni zaporedoma dokler čist ne pogledajo ven...tako da paracetamol ni samo za vročino , je tudi prosti bolečinam, to je praktično lekadol in se ga lahko daje. Moj vročine ni imel...
lp, pp1

(odgovor članu miki8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi zobek
4.5.2008 19:41:20   
mateyka
Paracetamol svečka je tudi proti bolečinam,ampak jst bi na tvojem mestu raje dala lekadol sirup.


to je čist isto - oboje je paracetomol.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




kozmetika za novorojenčka
tina202

katero firmo kozmetike ste uporabljale za novorojenčka? ( šampone, hladilna mazila... ). kaj mi priporočate?

to.to (32%)

bubchen (35%)

nivea (23%)

makra (10%)


Število vseh glasov: 107

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!