|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prsna črpalka Chicco
23.9.2004 23:50:25   
Annny
Živjo,

ali ima mogoče katera izkušnje s prsno črpalko Chicco Primigiorni?
Kako se je obnesla?
Morda katera ve približno ceno? (zdaj ne najdem)

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prsna črpalka Chicco
24.9.2004 8:40:37   
Blink1
Zdravo

meni so vsi priporočali črpalko od Aventa. In res je dobra...moraš pa se je najprej navaditi in pogruntati, potem pa gre super črpat. Imam tudi Nukovo pa ni bila tako fajn. Nekdo pa mi je rekel, da je Chicco naredil v bistvu ponaredek Aventove...

Cena vseh pa se suče okoli 11.000 SIT.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prsna črpalka Chicco
24.9.2004 9:09:05   
janja
Jaz sem uporabljala Aventovo črpalko. Zahvaljujoč njej se je moj mali tako hranil z mojim mlekom do 6 meseca. Sem bila zelo zadovoljna z njo. Ko sem se pogovarjala s kolegicami, pa so mi večinoma tiste z manjšimi prsmi rekle, da se pri njih ne obnese preveč (težko ustvarijo vakum). Chicco-ve črpalke pa žal ne poznam.

Čau, Janja in :duda: Andraž

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prsna črpalka Chicco
24.9.2004 9:15:40   
JASNA D
Jaz imam bolj male joškice, pa mi je Aventova pasala! Ko pogruntaš, da jo moraš fajn k zizi prislonit, sploh ni problem, je pa verjetno od posamezne ženske odvisno, koliko je treba pritisnit, da mlekec ven špricne.

Hura za nas z malilimi zizki!

LP, Jasna

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prsna črpalka Chicco
24.9.2004 12:41:57   
frutka_
Jaz redno uporabljam Chiccotovo in je čisto v redu! ;)Črpa v redu, pere se v redu, sploh ne vidim kakšne razlike med temi pumpicami...:zmeden:

Sicer ne poznam Aventove ampak se mi zdi vse skupaj isti šmorn. Pri Aventu me moti to, da je Avent celi sistem za katerega moraš imeti vse, če se zanj odločiš. Njihove stekleničke ustrezajo po velikosti samo njihovim sterilizatorjem pa samo v njihove termovke jih lahko daješ...seveda pa za vsem tem stoji višja cena...hm? Kakor se kdo odloči...

Annny pazi pa, da črpalkice ne uporabljaš pri vnetih bradavicah, ker jih mehansko črpanje le še dodatno draži. Priporočam ti nakup Multi mum kreme za bradavice, ki jo v začetku dojenja nenehno lahko uporabljaš in je ne rabiš spirati...

Koliko še do konca?:sloncek:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prsna črpalka Chicco
24.9.2004 14:48:43   
Jančika_
Imam Aventovo, že od začetka nobenega problema z njo. In kot je rekla Frutka - Lanolin Multi Mam krema je super. Toplo priporočam, da jo vzameš že s sabo v prodnišnico in mažeš, mažeš....

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prsna črpalka Chicco
25.9.2004 2:54:18   
Annny
Mamice, najlepša hvala.
Glede Chicco črpalke sem vprašala prav zato, ker sem slišala, da je prišla na tržišče taka, ki je 'enaka' Aventovi.
Multi Mam Lanolin sem si že kupila (hm, se mi zdi zelooo gost, po moje ga bo dovolj za celo leto:)..
Za črpalko pa res ne vem, ali naj jo kupujem še pred porodom ali ne...no, saj če bi jo rabila, jo grem lahko iskat kadarkoli, a ne.
Še enkrat hvala za prijazne odgovore:sloncek::sloncek:9nebesa9nebesa

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prsna črpalka Chicco
25.9.2004 7:24:13   
Jančika_
To je kar drag špas, zato sem jo jaz kupila šele, ko sem jo rabila, kar je bilo en dan po prihodu iz porodnišnice. Imela sem take dojke....komaj sem hodila, tak so bile nabite;). Seveda je bila to nedelja, ampak je Joe tekel v lekarno, pa niso komplicirali.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?