Prsna črpalka Chicco (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Annny -> Prsna črpalka Chicco (23.9.2004 23:50:25)

Živjo,

ali ima mogoče katera izkušnje s prsno črpalko Chicco Primigiorni?
Kako se je obnesla?
Morda katera ve približno ceno? (zdaj ne najdem)

LP




Blink1 -> Prsna črpalka Chicco (24.9.2004 8:40:37)

Zdravo

meni so vsi priporočali črpalko od Aventa. In res je dobra...moraš pa se je najprej navaditi in pogruntati, potem pa gre super črpat. Imam tudi Nukovo pa ni bila tako fajn. Nekdo pa mi je rekel, da je Chicco naredil v bistvu ponaredek Aventove...

Cena vseh pa se suče okoli 11.000 SIT.




janja -> Prsna črpalka Chicco (24.9.2004 9:09:05)

Jaz sem uporabljala Aventovo črpalko. Zahvaljujoč njej se je moj mali tako hranil z mojim mlekom do 6 meseca. Sem bila zelo zadovoljna z njo. Ko sem se pogovarjala s kolegicami, pa so mi večinoma tiste z manjšimi prsmi rekle, da se pri njih ne obnese preveč (težko ustvarijo vakum). Chicco-ve črpalke pa žal ne poznam.

Čau, Janja in :duda: Andraž




JASNA D -> Prsna črpalka Chicco (24.9.2004 9:15:40)

Jaz imam bolj male joškice, pa mi je Aventova pasala! Ko pogruntaš, da jo moraš fajn k zizi prislonit, sploh ni problem, je pa verjetno od posamezne ženske odvisno, koliko je treba pritisnit, da mlekec ven špricne.

Hura za nas z malilimi zizki!

LP, Jasna




frutka_ -> Prsna črpalka Chicco (24.9.2004 12:41:57)

Jaz redno uporabljam Chiccotovo in je čisto v redu! ;)Črpa v redu, pere se v redu, sploh ne vidim kakšne razlike med temi pumpicami...:zmeden:

Sicer ne poznam Aventove ampak se mi zdi vse skupaj isti šmorn. Pri Aventu me moti to, da je Avent celi sistem za katerega moraš imeti vse, če se zanj odločiš. Njihove stekleničke ustrezajo po velikosti samo njihovim sterilizatorjem pa samo v njihove termovke jih lahko daješ...seveda pa za vsem tem stoji višja cena...hm? Kakor se kdo odloči...

Annny pazi pa, da črpalkice ne uporabljaš pri vnetih bradavicah, ker jih mehansko črpanje le še dodatno draži. Priporočam ti nakup Multi mum kreme za bradavice, ki jo v začetku dojenja nenehno lahko uporabljaš in je ne rabiš spirati...

Koliko še do konca?:sloncek:




Jančika_ -> Prsna črpalka Chicco (24.9.2004 14:48:43)

Imam Aventovo, že od začetka nobenega problema z njo. In kot je rekla Frutka - Lanolin Multi Mam krema je super. Toplo priporočam, da jo vzameš že s sabo v prodnišnico in mažeš, mažeš....




Annny -> Prsna črpalka Chicco (25.9.2004 2:54:18)

Mamice, najlepša hvala.
Glede Chicco črpalke sem vprašala prav zato, ker sem slišala, da je prišla na tržišče taka, ki je 'enaka' Aventovi.
Multi Mam Lanolin sem si že kupila (hm, se mi zdi zelooo gost, po moje ga bo dovolj za celo leto:)..
Za črpalko pa res ne vem, ali naj jo kupujem še pred porodom ali ne...no, saj če bi jo rabila, jo grem lahko iskat kadarkoli, a ne.
Še enkrat hvala za prijazne odgovore:sloncek::sloncek:9nebesa9nebesa




Jančika_ -> Prsna črpalka Chicco (25.9.2004 7:24:13)

To je kar drag špas, zato sem jo jaz kupila šele, ko sem jo rabila, kar je bilo en dan po prihodu iz porodnišnice. Imela sem take dojke....komaj sem hodila, tak so bile nabite;). Seveda je bila to nedelja, ampak je Joe tekel v lekarno, pa niso komplicirali.




Stran: [1]