|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problem
20.3.2009 17:03:46   
hrabra miška
Pozdravljene!

Prosim,če mi lahko katera svetuje kaj naj naredim.Situacija je sledeča. Moj starejši sin, star bo 10 let mi je začel lagat. Res da so to drobne stavri, ampak za mene preveč boleče. Včeraj je prišel iz šole in mi rekel da ima samo eno nalogo in jo tudi naredil, potem sva pregledovala zvezke in ugotovila da ima še eno. Po pogovoru z njim mi je priznal da se je zlagal in ne pozabil. Danes je zopet prišel iz šole in sva se pogovarjala kaj so počeli, in mi je dal tednik, kjer imajo gor napisano kaj bojo počeli naslednji teden.  Še preden sem opazila da je nekaj radirano na listku( drugače je to računalniško narejen list, ki ga dobijo od učiteljice), mi je rekel da so se nekaj igrali in da je napisal na ta list e in izbrisal. Ko je šel delat nalogo, sem vzela tednik in ga pobarvala z svinčnikom  ter opazila kaj se mi je spet zlagal. Na listku je imel namreč napisano: ne dela domačih nalog. Pogovarjam se ogromno z njim, mislim da mi zaupa, povedala sem mu da sem mu do sedaj zaupala tudi jaz, vendar mu ne bom več. Včeraj mi je obljubil da ne bo več, danes pa spet.  To ni samo od včeraj, že en čas opažam da se mi laže, ampak nisem tako polagala pozornosti,saj sem mislila da je to plod njegove domišljije. Prosim če ima katera kakšen nasvetnaj mi pomaga, saj se mi podira svet, ko ne vem kako naj mu pomagam. Mislila sem da imava en lep prijateljski odnos, sedaj pa to...


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problem
20.3.2009 17:08:22   
Nur
taka leta pač...pa ga malo suka...
verjetno pa ti je težko....

jaz bi izbirala med dvema možnostima...ali kazen (npr. zmanjšanje žepnine) ali pa "igranje" užaljenosti...mene je najbolj bolelo, če se moja mama ni želela pogovarjat z menoj....ko te bo vprašal zakaj molčiš pa povej, da si užaljena in prizadeta, ker laže....seveda pa mu moraš dat občutek varnosti, da ti lahko pove tudi slabo novico, pa neboš "ponorela"

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problem
20.3.2009 17:15:40   
hrabra miška
Včeraj sva se pogovarjala eno uro, sem rekla da sem bolj jezna zaradi tega ko se mi je zlagal, kot pa zaradi tega ker ni naredil naloge. Ogromno se pogovarjama, včeraj mi je tudi solza pritekla ko sem mu rekla da me je s tem prizadel, ker ga tako ne učim. Njemu je bilo tudi hudo, ampak danes pa spet. A obstaja kakšna knjiga njegovim letom primerna, da jo skupaj prebereva?

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problem
20.3.2009 17:18:30   
hrabra miška
Seveda je dobil tudi kazen. Sem ga vprašala če si jo zasluži pa je rekel da ja, in si jo je kar sam naložil. Da čez vikend ni prijateljev in igric, ter računalnika. Sam se je tako odločil, jaz sem pa samo potrdila.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Problem
20.3.2009 23:17:39   
sanja nk.
hmmm samo to me bega , da si je sam naložil kazenuser posted image , kaj pa če te spet okoli prsta vrti , 
lej pri nas je bil enak problem, samo sem ga rešila spretno user posted image ...tamal 12 letnik je lansko leto to začel delati, govoril je da ni nalog, pa sem potem prelistala, pa jih našla, potem jih je začel brisat ali pa jih sploh ni več pisal v zvezke, ....pa sem potem podpise dobivala ali pa na govorilnih urah kaj poslušala....hmm pa mi je nato padla ideja...vsak dan ko je prišel iz šole je dobil 5 nalog za rešit, pa se je zelo pritoževal nad tem, samo jih je mogel rešit samo če ni imel nobenih za nalogo in ker je mel manj dela z tistimi nalogami iz šole , je raje začel delati domače nalogeuser posted image ...pa je bila stvar rešena....
lp

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problem
20.3.2009 23:26:51   
hrabra miška
Hvala za idejo,bom sprobala, izgubit tako nimam kaj user posted image . Glede kazni pa tako ve kaj mu sledi,ker so igrce in prijatelji tako najhujša kazen, tako da mu preostane samo še knjiga.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problem
21.3.2009 10:27:51   
nuala
Vsekakor si se zadeve dobro lotila, mislim. Pogovor in vztrajnost.
Morda bo pomagala tudi grožnja, da boš v primeru, da ti bo lagal okoli naloge vsak dan poklicala njegovo sošolko ali pa učiteljico, da ti povesta, kaj je za nalogo. Po moje ga bo tega sram ( ker bo izpadel dojenček, ki ne ve, kaj je za nalogo ) in bo stanje boljše.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problem
21.3.2009 14:49:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

saj se mi podira svet, ko ne vem kako naj mu pomagam.



Ja, zaradi tega se ti menda ja ne bo zrušil no user posted image . Z učiteljico se dogovori, naj ti po mailu pošlje katere naloge je dala učencem in sinu tudi povej o tej nameri. Ko bo videl, da veš za vse naloge bo prej ali slej pogruntal, da se mu ne splača lagat, ker mami bo pač vse izvedela user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nosečnost
xtinchy

Ali ste čutili, da ste noseči že pred izgubo menstruacije?

da (52%)

ne (48%)


Število vseh glasov: 239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!