Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
cokoladno-cokoladni: 3 zlice kakava (v receptu pise sicer 2 zlicki, sam to ni nic ). Jaz obvezno dodam se scep soli, ce se mi ne da cokolade rezat, je pac ne dam. Lahko pa salcke napolnes do polovice, das zlico nutele in nato spet napolnis do vrha.
Meni kar narastejo tile, ampak so tiste obicne salcke cisto dovolj.
daleč najboljši, meni se nikoli ne ponesrečjo, hvalijo jih pa vsi
jest jih dam kr v pekač (12 muffinov), do koder pride masa pač pride... mislm da pride mal pod vrh.
< Sporočilo je popravil Felicita -- 17.10.2008 18:52:23 >
_____________________________
Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize that when you were young prices were reasonable, politicians were noble and children respected their elders.
Ni zakaj Tale "moj" recept je iz knjige Muffini, samo ga jaz malo po svoje priredim. Ce je kaj manj masti in vec sladkorja, nikoli ne kompliciram. Pa tole z nutello res res dobr pride. Lahko dodate pa tudi grobo mlete orehe ali kaj podobnega, je tudi dobro.