|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 14:10:50   
pika8
:ups:Vprašujem se,kak zmorete ob vaših "štrumfekih" ,vsa ta hišna opravila.Meni nikak ne uspeva najboljše.Nabrali so se mi kupi nepolikanega perila...Edino zvečer,ko spi, imam mogoče 2 uri časa kaj postorit.Ostalo še nekak gre,ampak cote(živa groza):((:duda::((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 14:13:14   
dory
Hm...gre...zato ga dajem ob dvanajstih spat, da se kej naredim lahko..potem pa ob sedmih zvecer spet dol pade, tako da imam neki ur na voljo da kej nardim...se da..sam znat se je treba zoorganizirat :)

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 14:36:06   
Seven*
ehh. Treba se spijaznit, da pac nismo super mame. Stvari pocakajo.. Jaz si raje vzamem kaksno urco zase, kot pa da likam. Pac ne likam sploh!! Mogoce kaksno stvar.. Zakaj bi si otezili zivljenje, ce nam ni potrebno.. Tisti, ki od mame z majhnim otrokom zahteva spucano stanovanje je IDIOT! :)

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.9.2004 14:36:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 14:44:04   
Janeja
Dokler sem bla na porodniški, sem se še nekak zorganizirala - kot je rekla Teja - ko je Jan spal. Čeprav bi mi bol pasalo počivat.:( Res pa moram pohvalt mojega dragega, ki mi še zdaj ogromno pomaga:bravo:

Zdaj, ko pa hodim spet u službo (od 8.00 do 17.00) pa ni več šans. Sem si poiskala pomoč. Vsakih 14 dni mi pride ena super punca generalno počistit in zlikat. Pa ne da bi hotla met vse tip-top, sam škoda se mi zdi tiste 3 urce konec dneva zapravt za pucanje. Mislim da je več vredno, da sem takrat z mojim :angel:, drugače pa tak nebi imel nič od mamice.

Sicer pa se ne sekiraj dost. Zlikaj kar nujno potrebuješ - saj ni treba vsega na enkrat. Pa tud glede pospravljanja - kje pa piše, da moraš met vse brezhibno. Če pa komu ne paše, da je kaj razmetano, naj ti pa pomaga. ;)

Pozdravček

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 14:44:30   
pika8
Saj bi še nekak šlo,ko pa atija pogosto ni,zaradi službe,pa štrumfeta čez dan ne spi kaj dosti.Ene babice že dolgo več ni ,druga pa je predaleč.Vglavnem smo večino časa sami trije.Da ne govorim o mojem ta starejšem,včasih se preobleče tud po 3x.So pač bolj aktivni,ko malo zrastejo:sloncek::duda::sloncek:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 14:48:42   
pika8
Da še nekaj dodam,tudi naš ati se marsičesa loti,oz.loti se vsega razen cot,samo doma je bolj malo.:bravo:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 15:41:39   
tesa
Pri nas je stanovanje veliko bolj v neredu kot takrat ko sem hodila v službo.:(
Vsak trenutek si raje vzamem za malega:duda:; ponavadi sva veliko na sprehodih in bolj malo doma.
Ko pa doma spi pa si raje vzamem malo časa zase in skočim na računalnik:)-
No razmetano ravno ni; in skuhamo tudi kaj , ampak lahko bi bilo boljše.
Likam še kakor toliko redno, pere pa itak pralni stroj:bravo::bravo:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 15:59:08   
ZARA
ja tko no...mal je nagonen ampak bo ze,no sej ni tko da bi po dreku hodil...sicer pa vse pocaka,mene tud caka na kupe perila za likat,bljek...
aja... sicer se pa popolnoma strinjam z Seven :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:!!!

papa :rozica:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 16:14:31   
NinKa

oj! Tut jaz vec ne likam, saj nisem na "glavo padla", da bi cajt tratila za to! Saj imam studij, pa stanovanje- tega kar redno cistim, ker sva z dragim alergika. Drugace pa perem redno in raje lepo obesim in takoj zlozim kot pa da likam!

Kako bo od naslednjega tedna naprej - 2 studija. Bom videla ce bom zmogla vse.

Cas zase - si ga vzamem ko misko popoldan spancka od 14h do 16h. Popoldan je pa po vecini z atijem tako, da imam frej za ucenje.

Uzivaj!NinKa:sloncek:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 18:36:37   
Pupica
:)-
Hja, jaz se pa za enkrat še ne smem preveč prtožvat. Naša :miska::duda: cel dan spančka, samo kadar se dojiva, traja uro in pol, ker očitno bo pravi gurman(no ali pa zaspanec).Tako da uspem vse naredit.

Najraje kuham, obešam perilo, za likanje in sesanje pa se morm mal prsilit.No s posodo ni problemov, nabašem stroj, pa gremo.

huje je pa z takimi stvarmi, kot so prah, okna,...tist bo pa vse počakalo, trenutno mi je najbl pomembna :miska::duda:.Je pa res, da sem mogla mal značaj spremenit.Prej sem bila navajena, da je vse ob svojem času, sedaj pa če se ne lotim pravočasno kosila se moja :miska: zbudi, pol pa stokec jokec, mama vse spusti, tako da je včasih kosilo mal kasneje.

Za perilo pa ostale svari pa itak ni panike.Nkamr ne uide, vse me počaka!

Če bi si pa kdo drznil dreznit v osje gnezdo in rečt naj pospravim, bi mu pa hit pokazala, kje je metla, pa čistila, pa naj kar začne!!!

He, he...zaenkrat še ni blo tko pogumnih ldi okol mene:)-:)-:)-:)-

LP

uživajte s svojimi :duda: pa ne obremenjujte se s prahci!!!!

pupica+:miska:Tia

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 20:34:36   
malika
:bravo::bravo::bravo:Seven!!! Tak se govori!
Jaz pospravim in posesam, ko sem razpoložena(včasih vsak dan v tednu(zelo redko:ups: )včasih pa tudi cel teden nič), likat pa ne rabim več, ker sem kupila sušilec in res da dušo.
Se pa niti najmanj ne obremenjujem. Če se kdo pritožuje rečem samo saj veš kje je sesalec in vedro s krpo.
:sloncek:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 20:51:41   
pika8
Saj tud meni še ni nihče nič rekel, ker bi ga tud jaz kar pred dejstvo postavla,tu maš coto pa se kar loti .Sicer pa se ne spotikamo prek nesnage ,mam lahko rečem, še kar čisto,le te cote:zmeden:Saj mi ostajajo zato,ker sem raje s mojim sončkom.:love::duda::love:9nebesa

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 20:57:09   
frutka_
Pri meni doma se že tudo prašni svaljki valjajo pod posteljo in mizo...eh, potem pa pridem iz sprehoda in so še vedno tam. Danes sem jih Filipu pokazala in ga nič ni bolelo...hihihi!!!

Ker smo pri moji mami doma si delo kar nekako razdelimo, čeprav me je skoraj kap ruknila in sem kar do plafona skočila, ko so mi rekli:" eh, saj si na porodniški, imaš čas!" Halo!!!! Še manj ga imam kot če bi delala, ker je šiht osem ur, otroček pa me potrebuje 24 ur...Jao!

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 20:57:50   
Janeja
Edino pametno:bravo: Cote bojo že počakale:hudicek:

Naši sončki si res zaslužijo vso pozornost :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 21:07:09   
Taša
No tudi sama sem takšna da ne pričakam vsako smet. Generalno ponavadi počistimo (vsi) enkrat na teden ostalo po potrebi. Likam ne-imam sušilni stroj,tako da ponavadi še toplo zložim, je res super. Kosilo smo začeli jemati v šoli, smo zelo zadovoljni pa še več časa sem lahko zunaj z tamiceno. Ni mi potrebno tako hitet. Potem lahko še grem taveliko malo prej iskat v vrtec, sedaj pa sploh ko še lovimo zadnje sončne žarke. No vse me počaka nihče ne naredi namesto mene!
Tisti čas ko bi likala oz. glancala na veliko se raje posvetim mojima sončicama včasih pa seveda tudi sebi !!! LP

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 21:07:18   
Taša
No tudi sama sem takšna da ne pričakam vsako smet. Generalno ponavadi počistimo (vsi) enkrat na teden ostalo po potrebi. Likam ne-imam sušilni stroj,tako da ponavadi še toplo zložim, je res super. Kosilo smo začeli jemati v šoli, smo zelo zadovoljni pa še več časa sem lahko zunaj z tamiceno. Ni mi potrebno tako hitet. Potem lahko še grem taveliko malo prej iskat v vrtec, sedaj pa sploh ko še lovimo zadnje sončne žarke. No vse me počaka nihče ne naredi namesto mene!
Tisti čas ko bi likala oz. glancala na veliko se raje posvetim mojima sončicama včasih pa seveda tudi sebi !!! LP

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 21:09:20   
Taša
:ups::ups: kaj pa je sedaj to ??

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 21:20:44   
pika8
Men se je tudi zgodilo,da sem poslala 2x.So what?:sloncek:;)

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 22:14:49   
Anonimen
Kako se pa naj sama zorganiziram, če tamali enkrat spi samo 15 min skupaj? Seven, očitno smo me na štajerskem koncu bolj flegme kot kjerkoli drugje... :)-:)-:)- Raje zapravim čas za otroka kot pa za čiščenje in likanje!!!

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 22:42:30   
m0jc4
Jaz se enkrat tedensko v roke vzame. Tamala se carta pri atiju, jaz pa na juriš!
Sicer pa pospravim tako površinsko. Naj povem, da sem zadnjič nekaj pospravljala z Evo v kengorujčku.
Sicer pa se raje sončiva ali pa kr tako potepama, kot pa gledama prah doma. (Če ne vidim me ne moti :)-:)-:)- )

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
29.9.2004 22:49:35   
pika8
:bravo:Tudi jaz sem danes pospravljala s tamalo v kengurujčku,pa je tak težka,da me je kar hrbet začel bolet(7.5kg).Pa zorganizirat se je tudi težko,ker tudi moja ne spi več kot 15 min.To pa je že od nekdaj znano da smo štajerke bolj flegma.:sloncek::sloncek:Gorenjke,pa ne zamerit.;);)

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
30.9.2004 12:04:59   
Anonimen
Jaz sem čistkrvna Gorenjka in sem, vsaj kar se pospravljanja tiče, zelo, zelo flegma. Likam skoraj samo od otroka, pospravljam po potrebi. Kuham, kadar imam čas. Se pa zelo, zelo strinjam, da če ti finance dopuščajo, da si najameš pomoč, ki naj vsaj posesa in pomije po tleh. To bi bila 50-odstotna rešitev naših prepirov, naprimer. Ampak na žalost zaenkrat ne gre. Ko bo, bom pa to sigurno uvedla.

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Pranje, likanje ,kuhanje itd.
30.9.2004 15:44:31   
pika8
:((Ja,Daša,midve sva v zares podobni situaciji.Bolj ga opozarjam,bolj me ne sliši.In tud men se zdi,da samo nekaj pospravljam....blablabla,pa se nikajer ne vidi.Ko pa se je tak fino po travi drsat,pa zidat,seveda more bit zraven voda,da bolj drži itd.Koliko pa je staro mlajšo dete?;)

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kdaj ste rodile?
Sadrika

Kdaj ste prvič rodile?

v 37.tednu (13%)

v 38.tednu (13%)

v 39.tednu (15%)

v 40.tednu (20%)

v 41.tednu (25%)

v 42.tednu (14%)


Število vseh glasov: 543

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!