|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoc PLS - porocni prstani
12.11.2009 20:15:45   
ninocka
Danes me klicejo, da sta prisla porocna prstana, ampak je prislo do napake in da nista matirana. Prodajalka je klicala v zlatarno in so ji predlagali, da naj jih na poroki imava taksna, potem pa naj jih vrneva in nama jih bodo pod urgentno popravili.
Nama pa to ne ustreza, ker to niso prstani, ki sva jih narocila in potem je cisto vseeno, a greva kupit ene navadne rinke in se prociva z njimi.
Zmenili smo se, da oni se enkrat urgirajo v tovarno in imajo do naslednjega cetrtka cas (poroka je naslednjo soboto), da ali naredijo nove prstane pravilno ali pa da se jim te poslje nazaj (po hitri posti), jih popravijo in posljejo nazaj. V glavnem to je najboljsi scenarij in so prstani v cetrtek tukaj in na poroki jih imava.

Ampak, kaj pa ce ne bo uspelo in prtsani ne pridejo? Kaj naj narediva? Kaj bi ve naredile?


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.11.2009 20:18:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoc PLS - porocni prstani
12.11.2009 20:34:26   
kaya2007
midva sva se tudi poročila z nadomestnima, ker najinih sploh niso znali zrihtat v sloveniji, oz. bi vse skupaj stalo toliko, kot sva dala za njih (ne malo, oba sta z diamanti). takrat sem komplicirala, zdaj mi je pa čisto vseeno, tudi če bi se s plastičnimi obročki poročila user posted image  zdaj bi itak vse drugače naredila, takrat sem pa vse takooo resno jemala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoc PLS - porocni prstani
12.11.2009 22:06:25   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Danes me klicejo, da sta prisla porocna prstana, ampak je prislo do napake in da nista matirana. Prodajalka je klicala v zlatarno in so ji predlagali, da naj jih na poroki imava taksna, potem pa naj jih vrneva in nama jih bodo pod urgentno popravili.
Nama pa to ne ustreza, ker to niso prstani, ki sva jih narocila in potem je cisto vseeno, a greva kupit ene navadne rinke in se prociva z njimi.
Zmenili smo se, da oni se enkrat urgirajo v tovarno in imajo do naslednjega cetrtka cas (poroka je naslednjo soboto), da ali naredijo nove prstane pravilno ali pa da se jim te poslje nazaj (po hitri posti), jih popravijo in posljejo nazaj. V glavnem to je najboljsi scenarij in so prstani v cetrtek tukaj in na poroki jih imava.

Ampak, kaj pa ce ne bo uspelo in prtsani ne pridejo? Kaj naj narediva? Kaj bi ve naredile?




Kaj si noooooorrrr, ni prstanov???Ja pol pa ni poroke, haloooooooooo

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoc PLS - porocni prstani
12.11.2009 22:13:06   
ellie
ninocka me pa res zanima pri kateri zlatarni se vama je to zgodilouser posted image  midva sva imela podobno frko prejšnji teden. Jaz sem potem zahtevala denar nazaj in sem šla v drugo zlatarno, kjer so mi šli tako na roko, da so mi v 3eh dneh naredili nove prstane. Ker nama jih v oni prvi niso želeli popravit...čeprav je bilo še dober teden do poroke...so rekli, da naj raje prideva po poroki. Mojemu pa je bil prstan 1 št. premali, meni pa 3 št. prevelik. Plus to, da so bili drugačni, drugače narejeni kot tisti, ki sva jih izbrala. Je bilo kar pestrouser posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoc PLS - porocni prstani
13.11.2009 11:19:02   
Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Danes me klicejo, da sta prisla porocna prstana, ampak je prislo do napake in da nista matirana. Prodajalka je klicala v zlatarno in so ji predlagali, da naj jih na poroki imava taksna, potem pa naj jih vrneva in nama jih bodo pod urgentno popravili.
Nama pa to ne ustreza, ker to niso prstani, ki sva jih narocila in potem je cisto vseeno, a greva kupit ene navadne rinke in se prociva z njimi.
Zmenili smo se, da oni se enkrat urgirajo v tovarno in imajo do naslednjega cetrtka cas (poroka je naslednjo soboto), da ali naredijo nove prstane pravilno ali pa da se jim te poslje nazaj (po hitri posti), jih popravijo in posljejo nazaj. V glavnem to je najboljsi scenarij in so prstani v cetrtek tukaj in na poroki jih imava.

Ampak, kaj pa ce ne bo uspelo in prtsani ne pridejo? Kaj naj narediva? Kaj bi ve naredile?



Ninočka, pa to ni res, no! Zakaj pa me nisi kontaktirala, bi poskušali kaj pomagat... Torej, jaz bi vztrajala, da prstani MORAJO biti taki, kot ste se zmenili. Torej, naj obstoječe takoj popravijo in pošljejo do četrtka. Če to ne gre, morajo biti NOVI, PRAVI, pri tebi prav tako do četrtka. Zahtevaj, da ti TAKOJ povedo, za katero opcijo se bodo odločili. V najslabšem primeru pač greš na poroko z nematiranimi in jih kasneje popraviš. Dejstvo je pač, da poroke ne moreš odpovedati zaradi izostanka prstanov. A da bi jih pa v kaki drugi zlatarni matirali pa ne gre? Jaz bi informativno povprašala v nekaj zlatarn, potem pa jim povedala, da bom to uredili drugje, njim pa zaračunala vse stroške v povezavi s tem - torej, storitev, čas, prevoz. Hudimana, ZAROPOTAJ!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kako ste rodile?
endrina



po naravni poti, brez šivov (32%)

po naravni poti, s šivi (49%)

s carskim rezom (15%)

po naravni poti,vakumsko (5%)


Število vseh glasov: 462

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!