Pomoc PLS - porocni prstani (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ninocka -> Pomoc PLS - porocni prstani (12.11.2009 20:15:45)

Danes me klicejo, da sta prisla porocna prstana, ampak je prislo do napake in da nista matirana. Prodajalka je klicala v zlatarno in so ji predlagali, da naj jih na poroki imava taksna, potem pa naj jih vrneva in nama jih bodo pod urgentno popravili.
Nama pa to ne ustreza, ker to niso prstani, ki sva jih narocila in potem je cisto vseeno, a greva kupit ene navadne rinke in se prociva z njimi.
Zmenili smo se, da oni se enkrat urgirajo v tovarno in imajo do naslednjega cetrtka cas (poroka je naslednjo soboto), da ali naredijo nove prstane pravilno ali pa da se jim te poslje nazaj (po hitri posti), jih popravijo in posljejo nazaj. V glavnem to je najboljsi scenarij in so prstani v cetrtek tukaj in na poroki jih imava.

Ampak, kaj pa ce ne bo uspelo in prtsani ne pridejo? Kaj naj narediva? Kaj bi ve naredile?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.11.2009 20:18:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kaya2007 -> RE: Pomoc PLS - porocni prstani (12.11.2009 20:34:26)

midva sva se tudi poročila z nadomestnima, ker najinih sploh niso znali zrihtat v sloveniji, oz. bi vse skupaj stalo toliko, kot sva dala za njih (ne malo, oba sta z diamanti). takrat sem komplicirala, zdaj mi je pa čisto vseeno, tudi če bi se s plastičnimi obročki poročila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] zdaj bi itak vse drugače naredila, takrat sem pa vse takooo resno jemala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ssevin -> RE: Pomoc PLS - porocni prstani (12.11.2009 22:06:25)

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Danes me klicejo, da sta prisla porocna prstana, ampak je prislo do napake in da nista matirana. Prodajalka je klicala v zlatarno in so ji predlagali, da naj jih na poroki imava taksna, potem pa naj jih vrneva in nama jih bodo pod urgentno popravili.
Nama pa to ne ustreza, ker to niso prstani, ki sva jih narocila in potem je cisto vseeno, a greva kupit ene navadne rinke in se prociva z njimi.
Zmenili smo se, da oni se enkrat urgirajo v tovarno in imajo do naslednjega cetrtka cas (poroka je naslednjo soboto), da ali naredijo nove prstane pravilno ali pa da se jim te poslje nazaj (po hitri posti), jih popravijo in posljejo nazaj. V glavnem to je najboljsi scenarij in so prstani v cetrtek tukaj in na poroki jih imava.

Ampak, kaj pa ce ne bo uspelo in prtsani ne pridejo? Kaj naj narediva? Kaj bi ve naredile?




Kaj si noooooorrrr, ni prstanov???Ja pol pa ni poroke, haloooooooooo




ellie -> RE: Pomoc PLS - porocni prstani (12.11.2009 22:13:06)

ninocka me pa res zanima pri kateri zlatarni se vama je to zgodilo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] midva sva imela podobno frko prejšnji teden. Jaz sem potem zahtevala denar nazaj in sem šla v drugo zlatarno, kjer so mi šli tako na roko, da so mi v 3eh dneh naredili nove prstane. Ker nama jih v oni prvi niso želeli popravit...čeprav je bilo še dober teden do poroke...so rekli, da naj raje prideva po poroki. Mojemu pa je bil prstan 1 št. premali, meni pa 3 št. prevelik. Plus to, da so bili drugačni, drugače narejeni kot tisti, ki sva jih izbrala. Je bilo kar pestro[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Nika v službi -> RE: Pomoc PLS - porocni prstani (13.11.2009 11:19:02)


IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Danes me klicejo, da sta prisla porocna prstana, ampak je prislo do napake in da nista matirana. Prodajalka je klicala v zlatarno in so ji predlagali, da naj jih na poroki imava taksna, potem pa naj jih vrneva in nama jih bodo pod urgentno popravili.
Nama pa to ne ustreza, ker to niso prstani, ki sva jih narocila in potem je cisto vseeno, a greva kupit ene navadne rinke in se prociva z njimi.
Zmenili smo se, da oni se enkrat urgirajo v tovarno in imajo do naslednjega cetrtka cas (poroka je naslednjo soboto), da ali naredijo nove prstane pravilno ali pa da se jim te poslje nazaj (po hitri posti), jih popravijo in posljejo nazaj. V glavnem to je najboljsi scenarij in so prstani v cetrtek tukaj in na poroki jih imava.

Ampak, kaj pa ce ne bo uspelo in prtsani ne pridejo? Kaj naj narediva? Kaj bi ve naredile?



Ninočka, pa to ni res, no! Zakaj pa me nisi kontaktirala, bi poskušali kaj pomagat... Torej, jaz bi vztrajala, da prstani MORAJO biti taki, kot ste se zmenili. Torej, naj obstoječe takoj popravijo in pošljejo do četrtka. Če to ne gre, morajo biti NOVI, PRAVI, pri tebi prav tako do četrtka. Zahtevaj, da ti TAKOJ povedo, za katero opcijo se bodo odločili. V najslabšem primeru pač greš na poroko z nematiranimi in jih kasneje popraviš. Dejstvo je pač, da poroke ne moreš odpovedati zaradi izostanka prstanov. A da bi jih pa v kaki drugi zlatarni matirali pa ne gre? Jaz bi informativno povprašala v nekaj zlatarn, potem pa jim povedala, da bom to uredili drugje, njim pa zaračunala vse stroške v povezavi s tem - torej, storitev, čas, prevoz. Hudimana, ZAROPOTAJ!




Stran: [1]