|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč prosim - čudno blato!!!
8.6.2005 21:12:43   
Urška*
Ojla!

Stvar je taka. Žan je včeraj jedel Hippovo kašico in sicer korenček-jabolko. Danes ko je prvič kakal pa je imel oranžno blato. To še razumem, da je po vsej verjetnosti od korenčka. Drugič je bilo blato še vedno oranžno, vendar že malo manj, pa precej vodeno, ampak to ni bila driska - ziher! No in ko je še tretjič kakal-zvečer, pa je blato zgledalo kot čisto tanka skoraj zažgana pleskavica. Ne lažem, resnično je tako zgledalo, pa naj se še ne vem kako smešno sliši. Mene je skoraj kap. Ja, pa precej trdo je bilo.

A je to možno, da je od Hippa???:zmeden:

Prosim, pomagajte!!

lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoč prosim - čudno blato!!!
8.6.2005 21:15:36   
Primoza
Ne se sekirat, po moje bo preživel;)

Dejansko pri začetku uvajanja hrane pride do raznih čudnih sprememb v blatu, počakajte še malo da se Žan navadi. Tudi naš Žan je podobno sračkal, le da zeleno.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomoč prosim - čudno blato!!!
8.6.2005 21:19:16   
Urška*
Uh, te besede pa so me pomirile primoza!:rozica::rozica:

Vedno zaženem tako paniko če mi kaj ne štima.:)-

Hvala in lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomoč prosim - čudno blato!!!
8.6.2005 21:21:21   
NinaŠ
Ja, po korenčku je imel Anže na začetku tud vedno oranžni kakec... brez skrbi, vse je OK, se boš mogla še mal na druge barve počasi navadit :)-

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomoč prosim - čudno blato!!!
8.6.2005 21:21:27   
Pikabu
Urška, ne sekiraj se. Pri nas je bilo čisto isto. Jaz sem celo mislila, da sploh ne prebavi korenčka, pa potem je vmes kazalo, kot da bi imela drisko, pa ni bilo nič. Sem šla sicer do pediatrinje, ji je tudi dala pregledati blato, pa je bilo vse v redu. Zdaj se ji je pa že lepo uredilo, čeprav po korenčku še vedno oranžno kaka.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomoč prosim - čudno blato!!!
8.6.2005 21:58:58   
piščanc
po vsaki hrani bo drugačno blato, najbrž še celo prvo leto, pa tudi kasneje.

korenček ponavadi blato strdi, jabolko pa zmehča, mogoče je njegov trebušček najprej prebavil lažje stvari, kasneje pa še težje in se je blato tako tudi spreminjalo, če ga ni šraufalo je najbrž vse OK, če ga bo ponoči napenjlo pa pomaga sab simplex

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomoč prosim - čudno blato!!!
8.6.2005 23:19:58   
Urška*
Hvala punce!!!!:rozica::rozica::rozica:

Glede pleskavice - mgoče pa je res bil dalj časa pokakan. Očitno ga to sploh ni motilo, ker sploh ni nakazal da ga kaj moti, smrdel pa tudi ni nič.:)-

Zlate ste!

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Sponzorstvo
muška

Bi šli za sponzorja ob lokalni preditvi? Seveda ob predpostavki, da imate podjetje.

da (65%)

ne (9%)

nikoli mi ni prišlo na misel (13%)

vedno sodelujem (4%)

nikoli se ne udeležujem (4%)

me me zanima kaj se dogaja v moji okolici (4%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!