Pomoč prosim - čudno blato!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Urška* -> Pomoč prosim - čudno blato!!! (8.6.2005 21:12:43)

Ojla!

Stvar je taka. Žan je včeraj jedel Hippovo kašico in sicer korenček-jabolko. Danes ko je prvič kakal pa je imel oranžno blato. To še razumem, da je po vsej verjetnosti od korenčka. Drugič je bilo blato še vedno oranžno, vendar že malo manj, pa precej vodeno, ampak to ni bila driska - ziher! No in ko je še tretjič kakal-zvečer, pa je blato zgledalo kot čisto tanka skoraj zažgana pleskavica. Ne lažem, resnično je tako zgledalo, pa naj se še ne vem kako smešno sliši. Mene je skoraj kap. Ja, pa precej trdo je bilo.

A je to možno, da je od Hippa???:zmeden:

Prosim, pomagajte!!

lp:)




Primoza -> Pomoč prosim - čudno blato!!! (8.6.2005 21:15:36)

Ne se sekirat, po moje bo preživel;)

Dejansko pri začetku uvajanja hrane pride do raznih čudnih sprememb v blatu, počakajte še malo da se Žan navadi. Tudi naš Žan je podobno sračkal, le da zeleno.




Urška* -> Pomoč prosim - čudno blato!!! (8.6.2005 21:19:16)

Uh, te besede pa so me pomirile primoza!:rozica::rozica:

Vedno zaženem tako paniko če mi kaj ne štima.:)-

Hvala in lp:)




NinaŠ -> Pomoč prosim - čudno blato!!! (8.6.2005 21:21:21)

Ja, po korenčku je imel Anže na začetku tud vedno oranžni kakec... brez skrbi, vse je OK, se boš mogla še mal na druge barve počasi navadit :)-




Pikabu -> Pomoč prosim - čudno blato!!! (8.6.2005 21:21:27)

Urška, ne sekiraj se. Pri nas je bilo čisto isto. Jaz sem celo mislila, da sploh ne prebavi korenčka, pa potem je vmes kazalo, kot da bi imela drisko, pa ni bilo nič. Sem šla sicer do pediatrinje, ji je tudi dala pregledati blato, pa je bilo vse v redu. Zdaj se ji je pa že lepo uredilo, čeprav po korenčku še vedno oranžno kaka.




piščanc -> Pomoč prosim - čudno blato!!! (8.6.2005 21:58:58)

po vsaki hrani bo drugačno blato, najbrž še celo prvo leto, pa tudi kasneje.

korenček ponavadi blato strdi, jabolko pa zmehča, mogoče je njegov trebušček najprej prebavil lažje stvari, kasneje pa še težje in se je blato tako tudi spreminjalo, če ga ni šraufalo je najbrž vse OK, če ga bo ponoči napenjlo pa pomaga sab simplex




Urška* -> Pomoč prosim - čudno blato!!! (8.6.2005 23:19:58)

Hvala punce!!!!:rozica::rozica::rozica:

Glede pleskavice - mgoče pa je res bil dalj časa pokakan. Očitno ga to sploh ni motilo, ker sploh ni nakazal da ga kaj moti, smrdel pa tudi ni nič.:)-

Zlate ste!

lp:)




Stran: [1]