|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč prosim
30.10.2004 12:22:09   
kikica
Pozdravljene vse mamice in nosečke na tem forumu. Zopet se obračam na vas s svojim problemom. Naša pikica je stara dober mesec in pol. Skrbi me njeno kakanje-namreč od začetka je bila pokakana skoraj vsakič, ko sem jo previla, blato je bilo normalno pšenične barve. Potem se je stanje umirilo, ko se je pokakala kakih trikrat na dan, zadnji teden pa opažam, da je zopet skoraj vsakič pokakana, blato pa je zelenkaste barve(kot bi kakšne majhne zelene listke vmes nametal) in gostejše. Je to normalno ali bi me moralo skrbeti? :zmeden:Sicer pa polno dojim.

Hvala vam že zdaj za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoč prosim
30.10.2004 12:28:17   
Jančika_
Mislim, da je normalno. Pri nas je podobno - včasih rumeno, včasih zeleno, včasih po vsakem hranjenju, včasih dvakrat na dan.

Lp!

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomoč prosim
30.10.2004 18:00:57   
sabina1909
Pozdravljena!
Ali ima tvoja deklica morda krče? Patronažna sestra me je namreč opozorila, da lahko pride do tako zeleno obarvanega blata v primeru "črvičenja". Morda ti ta informacija kaj pomaga.
Lep pozdrav

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomoč prosim
30.10.2004 20:36:04   
Nika G.

Zelena barva kakca bi bila možna tudi, če si pojedla kaj novega pa tvoje dete na to še ni navajeno.

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomoč prosim
30.10.2004 21:51:24   
kimi
jaz sem tudi slišala da je blato zeleno zaradi krčev

(odgovor članu kikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomoč prosim
31.10.2004 10:41:58   
Anonimen
Če dojiš, potem je blato rumenkaste barve, če je zelenkaste in malu sluzi zraven, pomeni, da otroku ponudiš napačno dojko. Pomeni:
Preveč prednjega mleka spije. Začni pisati recimo: 13.00leva, čez dve ali tri ure daš drugo dojko, če se pa vmes dojita, pa pazi na čas in zmeraj isto ponudi, dokler ne pride ura, da zamenjata stran oz. dojko.

Lp!

(odgovor članu kikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Plavanje
josephine27

Koliko je bil vaš otrok star ko se je naučil plavati brez pripomočkov?

manj kot 3 leta (18%)

3 do 5 let (38%)

5 do 7 let (36%)

več kot 7 let (9%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!